Berth

ערכת עזרה ראשונה

יסודות ערכת עזרה ראשונה

ערכת עזרה ראשונה המכילה במחסני החירום ותרופות למחלות או תאונות קלות בלתי צפויים.

אמנם זה חיוני עבור אנשים הסובלים ממחלה או מצב כרוני ליטול את תרופותיהם איתם בכל העת, זה גם רעיון טוב לכולם לשמור על ערכת עזרה ראשונה בבית או במכונית, או לקחת אחד איתם בחופשה למקרה חירום.

אם היציאה לחו"ל, שוחחו עם הרופא שלכם לפני שעזב על הסדרי חיסונים או תרופות מיוחדות כגון טבליות מלריה.

למרות שניתן לקנות פריטים נוספים עבור ערכת העזרה הראשונה שלך כאשר אתה בחו"ל, היא הגנה טובה לרכוש ציוד נוסף ותרופות לפני היציאה שלך. מצבי חירום מתרחשים במפתיע ואתה עלול למצוא את עצמך מצליח להשיג פריטים חיוניים רק כאשר אתה זקוק להם ביותר.

זכור כי תרופות מתאימות למבוגרים אינן תמיד מתאימות לילדים, כמו גם. תמיד לקרוא את התווית כדי לבדוק מי יכול לקחת את תרופות ערכת העזרה הראשונה שלך, ובאיזה מינון.

משככי כאבים

אספירין (למשל Aspro ברור), אקמול (למשל Panadol, Calpol) או איבופרופן (נורופן למשל, Calprofen) ניתן לקנות ללא מרשם. הם באים בצורות שונות כולל טבליות מסיסות, טבליות רגילות, נוזלים או פתילות, והוא יכול להקל על כאבי קטין ביותר וכאבים, כגון כאבי ראש, כאבי שרירים, כאבי שיני כאבי מחזור. ילדים דורשים מינונים נמוכים ומוצרים ספציפיים לילדים צריכים להישמר ערכת העזרה הראשונה שלך אם יש לך ילדים. אספירין לא צריך להינתן לילדים מתחת לגיל 16 שנים של גיל, אלא על פי עצת רופא.

קדחת

ערכת עזרה ראשונה. גרונות ושיעול כואבים.
ערכת עזרה ראשונה. גרונות ומשתעל דלקת.

ערכת עזרה ראשונה צריך להכיל מדחום למדוד את טמפרטורת הגוף. מדחום דיגיטלי אוראלי הוא כנראה הבחירה הטובה ביותר. מדי חום דיגיטלי המשמש האוזן הם מדויקים יותר, אלא גם יותר יקרים.

קדחת ניתן להקל עם אקמול או איבופרופן.

קדחת נגרמת לרוב על ידי וירוסים כי לא ניתן לטפל בה באמצעות אנטיביוטיקה. למרות אנטיביוטיקה אפשר לקנות במדינות מסוימות ללא מרשם, הם צריכים להימנע. אם האנטיביוטיקה נחוצה, יש להתייעץ רופא כללי. רופא תוכל לרשום את האנטיביוטיקה המתאימה או כל תרופה אחרת.

גרונות ומשתעל פצע

אלו הן מחלות נפוצות, כך שזה עשוי להיות רעיון טוב לשמור תרופות ערכת העזרה הראשונה שלך להתמודד עם אלה, למשל לכסניות גרון וכן תערובת שיעול. תערובות שיעול המכילות מרכיבים מסוימים לא מומלצות יותר עבור ילדים מתחת לגיל שש שנים של גיל, ולכן עדיף לקבל ייעוץ הרוקח על מוצר מתאים שכדאי ערכת העזרה הראשונה שלך אם יש לך ילדים.

שלשול, עצירות או קלקול קיבה

זה רעיון טוב כדי להיות מוכן שלשול. תרופות לטיפול הוא זמין הן על מרשם או ללא מרשם בבית המרקחת המקומי שלך. Loperamide (למשל Imodium) הוא תרופה נאותה שכדאי ערכת עזרה ראשונה, למרות שזה לא מתאים לילדים צעירים.

אם שלשול או הקאה להתרחש תצטרך לוודא שהמטופל מקבל מספיק נוזלים. זה חשוב במיוחד שבו ילדים מודאגים.

משקאות קולה הם מועילים במיוחד מכיוון שהם להחליף מלח וסוכר חיוניים כמו גם לספק מקור של נוזל, אבל ערכת העזרה ראשונה צריכה להכיל גם תרופת התייבשות (אבקה או לוח גדול כי הוא מומס במים נקיים, למשל Dioralyte ) על מנת למנוע התייבשות.

אנשים רבים לקבל עצירות בעת נסיעה. מיתון קל משלשל, זמין מבית מרקחת, בדרך כלל מקל על רוב הסימפטומים.

עבור אנשים הסובלים מבעיות עיכול או צרבת, למשל כאשר אוכלים אוכל חריף, זה רעיון טוב כדי לשמור על אספקה נגד צרבת רפואה את ערכת העזרה הראשונה.

בחילה בנסיעות

תרופות למניעת בחילה בנסיעות שנגרם ברכב, באוויר או לנסוע לים ניתן לקנות ללא מרשם ללא מרשם. במידת הצורך, זה צריך להילקח לפני תחילת המסע.

כלף

מסנן קרינה להיות מיושם לפני חשיפה לשמש צריך תמיד להיות כלולה ערכת עזרה ראשונה, יחד עם שמנת קרם לשימוש לאחר שיזוף. הרוקח יש להתייעץ לגבי ההקרנה המתאים (מקדם הגנה SPF-שמש) רמה.

עקיצות חרקים

אנטיהיסטמינים ותחליבים מרגיעים כגון קלמין יעילים בריסון הגירוד של עקיצות חרקים או עקיצות.

זה יכול להיות רעיון טוב לקחת דוחה חרקים אם אתה הולך למקום שבו אתה יודע ייתכנו וחרקים עוקצניים כמו ברחשים או יתושים.

חתכים וסריטות

הפריטים הבאים הם כולם יעילים לטיפול בחתכים וסריטות קטין.

 • מלח סטרילית או נטול אלכוהול מגבונים לניקוי פצעים.
 • גזה או גזה כותנה מטליות לניקוי / ייבוש / פצעים כיסוי.
 • בד או טיח עמיד למים.
 • תחבושות סטריליות שלא יידבק לפצעים בוכה, למשל Melolin.
 • דבק חדיר, למשל micropore, להחזקת תחבושות במקום.
 • תחבושות גזה.
 • תחבושות קרפ להחזקת תחבושות במקום או בתמיכה נקעים זנים.
 • קרם או תחליב אנטיספטי.

ציוד שימושי נוסף כדי להכיל ערכת עזרה ראשונה

 • כפפות חד פעמיות.
 • מלקטת - להסרת עצמים זרים כגון רסיסים או עקיצת דבורה.
 • מספריים - לחיתוך קלטת או תחבושות.
 • בטיחות סיכות לאבטחת תחבושות מצמידות במתלים.
 • ניצני כותנה - לניקוי פצעים קטנים או הסרת חפצים זרים ברורים.
 • מלח סטרילית לעיני כביסה.
 • רפידות עין סטרילי - כרוטב ואת הכיסוי זמני לעיניים נפצעו.
 • סרט נצמד - ליישום על כוויות קשות כדי למנוע כניסת אוויר. זה עוזר להקל על הכאב ומונע זיהום. כפי שזה לא מקל על הצריבה, זה יכול גם להסיר בקלות מאוחר יותר על ידי צוות רפואי בטיפול בכוויות.
 • תחבושות משולשות - לשימוש בתור קלע עבור זרוע או כתף פצועה, או כמו תחבושת קרקפת.

האם אני צריך לקחת את כל מה בכל אשר אלך?

אין צורך לקחת הכל איתך. מה שאולי אתה צריך תלוי איפה אתם הולכים כברת דרך ארוכה יותר עשוי לדרוש יותר אספקה ​​מאשר קצר יותר. קנה מוצרים בגדלים קטנים שמתאימים בקלות לתוך המטען שלך. זכור כי כל מה שיש התרופות א 'לשימוש על ידי' תאריך צריך להיות מושלכת לאחר שהם פקעו.

אם אתם נוסעים במדינה מתפתחת או באזור הטרופי לתקופות זמן ארוכות, ערכת עזרה ראשונה נרחבת יותר המכילה ציוד חירום רפואי סטרילי יכולה להיות מומלצת. זה יכול לכלול פריטים מיותרים כגון מזרקים סטריליים, מחטי ערכות תפר וטבליות לטיהור מים, אשר עלול להיות לא זמינה לאן אתה הולך.