Berth

Voltarol כאב-Eze emulgel (diclofenac)


שימוש עיקרי רכיב פעיל יצרן
כאב ודלקת מקומי diclofenac diethylammonium נוברטיס לצרכן בריאות

איך זה עובד?

Voltarol כאב-Eze emulgel מכיל את diethylammonium דיקלופנק המרכיב הפעיל, שהוא סוג של תרופה בשם סם סטרואידיות נוגדות דלקת לא סטרואידיות (NSAID). NSAIDs משמשים כדי להקל על כאב ודלקת.

Diclofenac פועלת על ידי חסימת הפעילות של חומר ב-oxygenase סיקלו בשם הגוף (COX). Cyclo-oxygenase מעורב בייצור של כימיקלים שונים בגוף, שחלקם ידועים כמו פרוסטגלנדינים. הפרוסטגלנדינים מיוצרים על ידי הגוף בתגובה לפציעה ו מחלות ומצבים מסוימות, וכאב גורם, נפיחות ודלקת. בלוקי Diclofenac ייצור פרוסטגלנדינים אלה ולכן הוא יעיל בהפחתת דלקת וכאב.

כאשר דיקלופנק מוחל על העור (היישום המקומי) הוא נספג דרך העור לתוך הרקמות הבסיסיות, שם הוא מפחית כאב ודלקת באזור המקומי.

אפשר לקנות Voltarol כאב-Eze emulgel ללא מרשם כדי להקל על כאב מקומי ודלקת להיגרם על ידי מגוון של שרירים, מפרקים, פציעות גיד ורצועות, כגון נקעים, מתיחות וחבלות. זה יכול לשמש גם עבור שיגרון.

הג'ל צריך להיות שפשף בעדינות לתוך העור מעל האזור הפגוע. דיקלופנק ייקלט לתוך הרקמות הבסיסיות, איפה זה יהיה להקל על כאב ודלקת.

למה זה משמש?

 • כאב ודלקת עקב פגיעת גידים, רצועות, שרירים ומפרקים, למשל נקעים, מתיחות וחבלות.
 • ראומטיזם של רקמות רכות.

אזהרה!

 • תרופה זו מיועדת לשימוש חיצוני בלבד.
 • אין ליישם את הג'ל שבורה, עור חולה או מגורה, או על פצעים פתוחים.
 • אתה לא צריך לכסות את האזור מטופל עם חבישה אטומה כגון תחבושות או חבישה אחרת, כמו אלה ישפרו את ספיגת התרופה לתוך הגוף עלול להגביר את הסיכון של תופעות לוואי.
 • לשטוף ידיים ביסודיות לאחר החלת בתרופה, אלא אם כן בידי מטופלים באזור.
 • יש למנוע מגע תכשיר עם העיניים ואת ממברנות הלחות רירית הפנימית של חלקים מסוימים של הגוף, פה למשל, מעברי אף (ריריות). לשטוף עם מים קרים אם מגע מקרי מתרחש.
 • כאשר דיקלופנק מוחל על העור זה נספג לזרם הדם במידה פחותה בהרבה מאשר דיקלופנק נלקח דרך הפה. פירוש הדבר הוא הרבה פחות סיכוי לגרום תופעות לוואי לפעולת המעיים מ דיקלופנק אוראלי. עם זאת, חשוב כי אנשים עם היסטוריה של הפרעות המשפיעות בקיבה או במעיים נמצאים תחת פיקוח הדוק על ידי רופא תוך שימוש בתרופה זו, במיוחד אם קשישים. התייעץ עם הרופא שלך באופן מיידי אם אתם חווים תופעות לוואי כגון כאבי בטן, בעיות עיכול, צרבת או סימני דימום בקיבה או במעיים, הדם למשל בצואה, תוך שימוש בתרופה זו.
 • אם שטחים גדולים של הגוף מכוסים ג'ל, הקליטה לתוך זרם הדם יהיה גדול ואת הסיכון לתופעות לוואי גדל, במיוחד אם את הג'ל משמש לעתים קרובות. אין להשתמש בג'ל יותר מארבע פעמים בפרק זמן של 24 שעות.
 • כדאי להימנע מחשיפה מוגזמת שמש בהירה תוך שימוש בתרופה זו, מכיוון שהוא עלול להגביר את הסיכון של כוויות שמש.
 • אם התופעות נמשכות לאחר שבעה ימי טיפול או להחמיר בכל עת, פני לייעוץ רפואי מהרופא או הרוקח. אתה לא צריך להשתמש בתרופה זו למשך זמן ארוך יותר משבעה ימים, אלא אם כן מומלץ על ידי רופא.

השתמש בזהירות

לא לשמש

 • אנשים שאצלם אספירין או NSAIDs אחרים, למשל איבופרופן, לגרום לתופעות אלרגיות כגון התקפי אסטמה, פריחה מגרדת (אורטיקריה), דלקת האף (נזלת) או נפיחות של השפתיים, הלשון והגרון (אנגיואדמה).
 • ילדים מתחת לגיל 12 שנים.
 • הריון.

תרופה זו לא אמורה להיות בשימוש אם אתה אלרגי אחד או לאחד ממרכיביה. הנך מתבקש ליידע את הרופא או הרוקח אם חווית בעבר כגון אלרגיה.

אם אתה מרגיש שאתה חווית תגובה אלרגית, להפסיק את השימוש בתרופה זו ולהודיע ​​רופא או רוקח מייד.

הריון והנקה

תרופות מסוימות לא אמורות לשמש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, תרופות אחרות ניתן להשתמש בבטחה במהלך ההריון או ההנקה מתן הטבות לאם עולים על הסיכונים לתינוק שטרם נולד. תמיד ליידע את הרופא אם הינך בהריון או מתכננת הריון, לפני השימוש ברפואה.

 • תרופה זו אינה מומלצת לשימוש במהלך ההריון. זה לא אמור לשמש בטרימסטר השלישי של הריון כי זה עלול לעכב עבודה, להגדיל את האורך של סיבוכי עבודה ולגרום אצל תינוק שזה עתה נולד. זה אינו מומלץ לשימוש בשליש הראשון והשני של ההריון אלא אם כן נתפס כהכרחי על ידי הרופא שלך. לייעוץ רפואי מהרופא שלך לפני השימוש בתרופה כאשר הינך בהריון.
 • כאשר דיקלופנק נלקח דרך פה זה עובר לחלב אם בכמויות קטנות מאוד כי צפויות להזיק לתינוק יונק. היצרנית לא בחן את בטיחות השימוש ג'ל דיקלופנק כאשר ההנקה, אך אין זה סביר להיקלט מספיק השפעה כלשהי על תינוק יונק. עם זאת, היצרן ממליץ לא נעשה בה שימוש על ידי נשים מניקות. כמו בכל תרופות, כדאי לפנות לייעוץ רפואי מהרופא שלך לפני השימוש בתרופה כאשר הינך מניקה.

תופעות לוואי

תרופות ותופעות הלוואי האפשריות שלהם יכולים להשפיע על אנשים בודדים בדרכים שונות. להלן כמה מתופעות הלוואי כי ידועים יקושר עם תרופה זו. רק בגלל תופעת לוואי נאמרה כאן לא אומרת שכל אנשי השימוש בתכשיר חווים כי או כל תופעת לוואי.

 • גירוי בעור, גירוד או אדמומיות.
 • דלקת של העור (דרמטיטיס).
 • תגובה לא תקינה של העור לאור, בדרך כלל פריחה (רגישות לאור).
 • תגובות אלרגיות, כגון היצרות של דרכי הנשימה הגורמת קשיי נשימה (סימפונות), נפיחות של השפתיים, הגרון והלשון (אנגיואדמה) או תגובות עוריות קשות.

תופעות הלוואי המפורטות לעיל עשויות שלא לכלול את כל תופעות הלוואי שדווחו על ידי היצרן של התרופה.

לקבלת מידע נוסף בנוגע לסיכונים אפשריים אחרים הקשורים בתרופה, אנא קרא את המידע מסופק עם התרופה או להתייעץ עם הרופא או הרוקח.

איך יכול התרופה על תרופות אחרות?

אם אתה כבר משתמש בתרופה אחרת, כולל אלה לרכוש אותה ללא מרשם ותרופות צמחיות, חשוב לבדוק עם הרוקח לפני השימוש בתכשיר גם כן. באופן דומה, לבדוק עם הרופא או הרוקח לפני נטילת כל תרופות חדשות תוך שימוש אחד זה, על מנת להבטיח כי השילוב בטוח.

כאשר נעשה בו שימוש על עור שלם רפואה זה לא סביר להיקלט סכומים הנדרשים על מנת להשפיע תרופות אחרות שננקטות על ידי פה.

אין אינטראקציות דווחו בין emulgel כאב-Eze Voltarol ותרופות אחרות. עם זאת, היצרן ממליץ Voltarol כאב-Eze emulgel לא אמור לשמש בשילוב עם טיפול בתרופה אחרת המכילה diclofenac, או עם NSAIDs אחרים נלקחת דרך הפה, למשל איבופרופן, מכיוון שהדבר עלול להגביר את הסיכון של תופעות לוואי.

תרופות אחרות המכילות אותו מרכיב פעיל

Defanac Dexomon SR Dicloflex
Diclomax Diclozip פתילות Econac
Fenactol Flamatak MR Flamrase
Motifene Pennsaid Rheumatac מפגר
Rhumalgan מפגר Volsaid Voltarol emulgel
Voltarol emulgel P תיקון ג'ל Voltarol הזרקת Voltarol
Voltarol ophtha טבליות כאב-Eze Voltarol Voltarol טבליות מהירות
פתילות Voltarol טבליות Voltarol

טבליות enteric מצופה Diclofenac, טבליות מתמשכת-שחרור, טבליות, פתילות מסיסות, ג'ל וזריקות זמינים גם בלי שמות המותג, כלומר כמו תרופות גנריות.