Berth

קריאון 10 000 (pancreatin)


שימוש עיקרי רכיב פעיל יצרן
תוספת אנזים עיכול לבלב Pancreatin סולביי בריאות

איך זה עובד?

10 קריאון 000 כמוסות מכילות את pancreatin המרכיב הפעיל, שהוא תערובת של אנזימי עיכול שוחררו בדרך כלל על ידי הלבלב לעכל מזון.

Pancreatin מכיל אנזימי הלבלב lipase, עמילאז ו פרוטאז. אלו מסייעים לעיכול שומן, פחמימות וחלבונים. אנזימי קריאון המחולצים בלוטות לבלב חזיר.

תוספי pancreatin ניתנות דרך הפה בתנאים שבהם ההפרשה הטבעית של אנזימים אלה על ידי הלבלב מצטמצם או נעדר. תנאים אלה כוללים דלקת כרונית של הלבלב (פנקראטיטיס) סיסטיק פיברוזיס. Pancreatin יכול להיות גם צורך אם גידול (סרטן לבלב למשל) הפריע היצוא של אנזימים מהלבלב. תוספי דרושים גם לאחר הסרה כירורגית של הלבלב או הבטן.

האנזימים בעבודה pancreatin ידי לעכל מזון כפי שהוא עובר דרך המעיים. התרופה יש לקחת באותו הזמן כמו ארוחה או חטיף כדי לאפשר את האנזימים לערבב עם האוכל.

קריאון 10 000 כמוסות המכילות גרגרים עמידים גסטרו של pancreatin. יש הגרגרים ציפוי מיוחד כדי לסייע בהגנה על pancreatin מן חומצת הקיבה. זה מאפשר יותר של התרופה כדי לעבור לתוך המעיים עם האוכל, וזו בדיוק המטרה של אנזימים שבדרך כלל להשתחרר במסגרת העיכול. הגרגרים צריכים להיבלע בלי ללעוס כדי למנוע נזק ציפוי המגן.

הכמוסות צריכות להיבלע כולו בלי ללעוס. לחלופין, הם יכולים להיפתח ואת הגרגרים מעורבבים עם מזון נוזלי או רך. אם אתה מערבב את הגרגירים עם נוזל או מזון רך, חשוב כי התערובת נבלעה מייד, בלי ללעוס.

למה זה משמש?

 • סיוע בעיכול המזון בתנאים שבהם יש מצטמצם או ייצור הנעדר של אנזימי עיכול על ידי הלבלב, למשל דלקת לבלב כרונית, סיסטיק פיברוזיס, סרטן הלבלב או לאחר הסרה כירורגית של הלבלב (לבלב) או הבטן (קיבה).

אזהרה!

 • תרופה זו צריכה לקחת עם או אחרי אוכל. פעל על פי ההוראות שניתנו על ידי הרופא או הדיאטנית שלך.
 • אין לעבור על המנה המומלצת. אם אתה חושב מינון גבוה יותר יש צורך כי צואת שומן או כאבי בטן הם עדיין להציג כדאי להתייעץ עם הרופא או הדיאטנית שלך.
 • אנשים הנוטלים את התרופה הזו צריכות לוודא שהם שותים הרבה נוזלים בכל יום.
 • כמה ילדים עם סיסטיק פיברוזיס לקחת מינונים גבוהים של pancreatin חוו היצרות של המעי אשר נזקק לניתוח. מסיבה זו, המינון הכולל של תוספי אנזים לבלב להשתמש בחולים עם סיסטיק פיברוזיס לא צריך בדרך כלל עולה על 10 000 יחידות של lipase לכל גוף משקל קילו יומי. כאמצעי זהירות, כל אנשי נטילת תרופה צריכים להתייעץ עם הרופא שלהם באופן מיידי אם הם מפתחים כל סימפטומי בטן חדשים, או כל שינוי סימפטומי הבטן הקיים שלהם, כך שכל בעיה גסה אפשרית ניתן לשלול.
 • אתה צריך לאחסן קריאון 10 000 מתחת ל -30 מעלות צלזיוס במיכל המקורי. שמור את המיכל סגור היטב. היכולת של אנזימים כדי לעכל מזון פוחת עם הזמן. אם המיכל הוא עזב בתנאים חמים מאוד, פעילות העיכול פוחתת מהר. אל תיקחו את הכמוסות לאחר תאריך התפוגה שעל הבקבוק.

לא לשמש

 • אלרגית חלבוני חזיר.

תרופה זו לא אמורה להיות בשימוש אם אתה אלרגי אחד או לאחד ממרכיביה. הנך מתבקש ליידע את הרופא או הרוקח אם חווית בעבר כגון אלרגיה.

אם אתה מרגיש שאתה חווית תגובה אלרגית, להפסיק את השימוש בתרופה זו ולהודיע ​​רופא או רוקח מייד.

הריון והנקה

תרופות מסוימות לא אמורות לשמש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, תרופות אחרות ניתן להשתמש בבטחה במהלך ההריון או ההנקה מתן הטבות לאם עולים על הסיכונים לתינוק שטרם נולד. תמיד ליידע את הרופא אם הינך בהריון או מתכננת הריון, לפני השימוש ברפואה.

 • Pancreatin אינו ידוע כמזיק כאשר נעשה שימוש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, כמו כל התרופות, ולכן יש להשתמש בו רק אם יש צורך בבירור. אתה צריך לפנות לעזרה רפואית מהרופא שלך לפני השימוש בתרופה כאשר הינך בהריון או מניקה.

תופעות לוואי

תרופות ותופעות הלוואי האפשריות שלהם יכולים להשפיע על אנשים בודדים בדרכים שונות. להלן כמה מתופעות הלוואי כי ידועים יקושר עם תרופה זו. בגלל תופעת לוואי נאמרה כאן, זה לא אומר שכל אנשי השימוש בתכשיר חווים כי או כל תופעת לוואי.

 • כאב בטן
 • שלשול
 • עצירות
 • בחילה והקאה
 • שרפרפים חריגים
 • תגובות אלרגיות בעור
 • רמה גבוהה של חומצת שתן בדם או בשתן אצל אנשים הנוטלים מינונים גבוהים

תופעות הלוואי המפורטות לעיל עשויות שלא לכלול את כל תופעות הלוואי שדווחו על ידי יצרנית התרופות.
לקבלת מידע נוסף בנוגע לסיכונים אפשריים אחרים הקשורים בתרופה, אנא קרא את המידע מסופק עם התרופה או להתייעץ עם הרופא או הרוקח.

איך יכול התרופה על תרופות אחרות?

Pancreatin צפוי להפחית את רמת הסוכר בדם הפחתת השפעת acarbose רפואה antidiabetic.

לא ידוע להשפיע טיפול בתרופה אחרת.

תרופות אחרות המכילות אותו מרכיב פעיל

קריאון מיקרו קריאון 25 000 קריאון 40 000
Nutrizym 10 Nutrizym 22 Pancrease HL
Pancrex Pancrex V