Berth

Brochlor טיפות עיניים משחה (chloramphenicol)


שימוש עיקרי רכיב פעיל יצרן
דלקות עיניים חיידקית chloramphenicol Sanofi-Aventis

איך זה עובד?

Brochlor טיפות עיניים משחת עיניים הן מכילות את chloramphenicol המרכיב הפעיל, שהוא סוג של תרופה בשם אנטיביוטיקה. אנטיביוטיקה משמשת לטיפול בזיהומים הנגרמים על ידי חיידקים. (NB. עין Chloramphenicol טיפות משחה זמינה גם בלי שם מותג, כלומר כמו התרופות גנריות.)

Chloramphenicol שמכונה אנטיביוטיקה רחב טווח, ופירוש הדבר הוא יעיל נגד זיהומים הנגרמים על ידי מגוון רחב של חיידקים.

Chloramphenicol פועלת על ידי מניעת חדירתם של חיידקים מלייצר חלבונים חיוניים להם. בלי חלבונים אלה חיידקים לא יכולים לגדול, לשכפל ולהגדיל במספרים. Chloramphenicol ולכן שולטת המספרים של חיידקים גורמי זיהום, ואת החיידקים הנותרים מתים או נהרגים על ידי המערכת החיסונית של הגוף. זה מסדיר את הזיהום.

Chloramphenicol מנוהל לתוך העין לטיפול סוג של דלקת עיניים המכונית לחמית בקטריאלית, אשר יכול להיגרם על ידי סוגים שונים של חיידקים. לשים את התרופה ישירות לתוך העין מאפשר chloramphenicol לפעול ישירות על החיידקים שגורמים לזיהום.

למה זה משמש?

 • דלקת של העין נגרמת על ידי זיהום חיידקים (דלקת הלחמית חיידקים).

איך אתה משתמש בזה?

קורס בן חמישה ימים של טיפול עם Brochlor צריך לשמש לטיפול לחמית בקטריאלית. אם אתה רק באמצעות טיפות, טיפה אחת צריכה להינתן לתוך העין נגוע כל שעתיים במשך היומיים הראשונים, ולאחר מכן כל ארבע שעות במשך שלושת הימים הבאים. השתמש רק טיפות בשעות הערות. אם אתה רק באמצעות משחה, רצועה של משחה כ 1cm באורך צריך להיות מוחל על החלק הפנימי של העפעף שלוש עד ארבע פעמים ביום למשך חמישה ימים.

עין Brochlor טיפות עיניים משחה יכול לשמש גם יחד לטיפול לחמית בקטריאלית. אם אתה משתמש בשני מוצרים, את הטיפין אמורות לשמש במהלך היום כמתואר לעיל, ואת המשחה מוחלת רק לפני השינה. מהלך הטיפול הוא חמישה ימים.

 • אין להשתמש במשך זמן רב יותר מחמישה ימים ללא התייעצות עם הרופא.
 • אתה צריך להתייעץ עם הרופא שלך אם הסימפטומים לא השתפרו בתוך יומיים של השימוש בתכשיר, או אם אתה מקבל עוד דלקת עיניים.
 • לפנות מיידית לטיפול רפואי אם הסימפטומים שלך להחמיר בכל נקודה במהלך הטיפול.
 • אלא אם כן הרופא שלך אומר לך אחרת, חשוב כי תסיים את קורס בן חמישה ימים של אנטיביוטיקה זו, גם אם זה נראה הזיהום נפסק. עצירה כמובן מוקדם מעלה את הסיכוי כי הזיהום יחזור וכי החיידקים יגדלו עמידים לאנטיביוטיקה.
 • בעת שימוש בטיפות עיניים או משחה אתה צריך לדאוג שלא לגעת טפטפת או קצה צינור לכל משטח, או ממה שאתה רואה, על מנת למנוע זיהום התרופה.
 • טיפות עיניים Brochlor יש לאחסן במקרר ב 2 ° עד C ° 8. הרחק מהישג ידם של ילדים. משחת עיניים Brochlor לא צריך להיות בקירור.

אזהרה!

 • כדאי להתייעץ עם רופא לפני השימוש בתרופה זו אם, או ילד אתה מטפל, שהפריע חזון, כאבים עזים בתוך העין, רגישות חריגה של העיניים לאור, דלקת עיניים הקשורות פריחה על הקרקפת או פנים, גידול פגיעה בעין, או שאתה חושד שיש משהו בעיניים. כמו כן כדאי להתייעץ עם רופא אם העין נראה מעונן, האישון נראה יוצא דופן, סבלת לאחרונה הלחמית, אתם סובלים מגלאוקומה או טיפול בתסמיני העין היבשה, היה לך ניתוח עיניים או טיפול לייזר בששת החודשים האחרונים, אתה לובש קשר עדשות, או שאתה משתמש בו כעת עין שנייה טיפות או משחת עיניים.
 • תרופה זו מיועדת לשימוש העין בלבד ולא חייב להילקח דרך הפה.
 • עין טיפות משחה עלולה לגרום לראייה שלך לטשטש זמנית לאחר שהחלת אותם לתוך העין שלך. אין לנהוג או להפעיל מכונות עד זה כבר לא משפיע.
 • אתה לא צריך ללבוש עדשות מגע בעת אתה משתמש Brochlor. להרכיב עדשות מגע כאשר יש לך דלקת עיניים יכול להחמיר את המצב. אתה לא צריך ללבוש עדשות המגע שלך במשך 24 שעות לאחר שסיימת את המהלך בתרופה.
 • בזהירות להוציא מידיו כל טיפות עיניים הנותרים או משחה לאחר חמש כמובן יום של השלמת הטיפול. האם לא תשמור על הרפואה להשתמש שוב עבור זיהומים בעתיד, כפי שהוא עשוי להיות מזוהם בחיידקים.

לא לשמש

 • ילדים מתחת לגיל שנתיים של גיל.
 • הריון.
 • הנקה.
 • אנשים עם היסטוריה אישית או משפחתית של הפרעות המספרים של תאי דם בדם (dyscrasias דם, כולל אנמיה אפלסטית).
 • אנשים שהיו להם בעיות עם תאי הדם שלהם לאחר השימוש הקודם של chloramphenicol.

תרופה זו לא אמורה להיות בשימוש אם אתה אלרגי אחד או לאחד ממרכיביה. הנך מתבקש ליידע את הרופא או הרוקח אם חווית בעבר כגון אלרגיה.
אם אתה מרגיש שאתה חווית תגובה אלרגית, להפסיק את השימוש בתרופה זו ולהודיע ​​רופא או רוקח מייד.

הריון והנקה

תרופות מסוימות לא אמורות לשמש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, תרופות אחרות ניתן להשתמש בבטחה במהלך ההריון או ההנקה מתן הטבות לאם עולים על הסיכונים לתינוק שטרם נולד. תמיד ליידע את הרופא אם הינך בהריון או מתכננת הריון, לפני השימוש ברפואה.

 • הבטיחות של תרופה זו במהלך ההריון לא הוקמה. זה לא אמור להיות בשימוש על ידי נשים הרות. לייעוץ רפואי מהרופא שלך.
 • תרופה זו עלולה לעבור לחלב אם. זה לא אמור להיות בשימוש על ידי נשים מניקות. לייעוץ רפואי מהרופא שלך.

תופעות לוואי

תרופות ותופעות הלוואי האפשריות שלהם יכולים להשפיע על אנשים בודדים בדרכים שונות. להלן כמה מתופעות הלוואי כי ידועים יקושר עם תרופה זו. רק בגלל תופעת לוואי נאמרה כאן לא אומרת שכל אנשי השימוש בתכשיר חווים כי או כל תופעת לוואי.

 • שריפה או צורבות סנסציה.
 • תגובות אלרגיות.

תופעות הלוואי המפורטות לעיל עשויות שלא לכלול את כל תופעות הלוואי שדווחו על ידי יצרנית התרופות.
לקבלת מידע נוסף בנוגע לסיכונים אפשריים אחרים הקשורים בתרופה, אנא קרא את המידע מסופק עם התרופה או להתייעץ עם הרופא או הרוקח.

איך יכול התרופה על תרופות אחרות?

חשוב לספר רוקח מה תרופות אתה כבר משתמש, כולל אלה לרכוש אותה ללא מרשם ותרופות צמחיות, לפני שאתם מתחילים טיפול בתרופה זו. באופן דומה, לבדוק עם הרופא או הרוקח לפני שימוש תרופות חדשות תוך שימוש אחד זה, על מנת להבטיח כי השילוב הוא בטוח.

אם אתה משתמש בכל טיפות עיניים אחרות או משחות כדאי להתייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש בתכשיר.

אם אתה משתמש יותר מסוג אחד של עין טיפה אתה צריך לנהל אותם לפחות בהפרש של חמש דקות, כדי למנוע את כביסת הירידה השנייה במרחק הראשון. השתמש ג'ל עיניים או משחות אחרונות.

תרופות אחרות המכילות אותו מרכיב פעיל

Chloromycetin אנטיביוטיקה עין הזהב chloramphenicol טיפה, פק
Optrex עיניים נגועות

טיפות עיניים Chloramphenicol משחה זמינים גם בלי שם המותג, כלומר כמו תרופות גנריות.