Berth

דמעות Sno (פוליוויניל אלכוהול)


שימוש עיקרי רכיב פעיל יצרן
תנאי יובש בעיניים ספירט פוליוויניל Bausch & Lomb מוגבל

איך זה עובד?

Sno דמעות טיפות עיניים המכילות אלכוהול פוליוויניל המרכיב הפעיל, שהוא סוג של התרופה הידועה בתור סיכת עין. הוא משמש לטיפול בסימפטומים של עין יבשה (כגון כאב, צריבה, גירוי או יובש) הנגרמים על ידי העין שלך לא מייצרת מספיק דמעות לשמור על העין רטובה.

דמעות מורכבות נוזל מעט בסיסי כי היא התפשטה על פני העין על ידי מצמוץ. שכבת הדמעות נשמרת יציבה ידי mucin אשר מופרש על ידי קרום דק המכסה הקדמי של העין, שנקרא הלחמית.

עיניים יבשות לנבוע ייצור דמעות מופחת, הפקה מופחתת של mucin ידי לחמית, או אידוי מוגבר של דמעות מפני השטח של העין. ייצור דמעות מופחת היא נפוצה בקרב אנשים מבוגרים, אלא גם יכול להתרחש בכמה מחלות או כתופעת לוואי של סוגים מסוימים של תרופות. אידוי הדמעות מוגבר עלול להתרחש מחלת בלוטת התריס, או מהפרעות המשפיעים על העפעף או בחלקים אחרים של העין.

בעיות אלו הופכות את הדמעות שעלה בעיניה המכסות את העין להפוך לבלתי יציבה, שמאפשר לו לפרוץ כתמים יבשים בין המהבהבת, במקום שיישאר התפשט על פני העין כדי לשמור אותו לח.

ספירט פוליוויניל עובד על ידי הפחתת מתח הפנים של דמעות, כך שהם להתפשט יותר בקלות על פני השטח של העין ואינו לפרוץ כתמים יבשים. כמו כן, יש תכונות דומות לאלו של mucin הטבעי המיוצר על ידי הלחמית, אשר מרגיעה משמן את העין ומגבירה את היציבות של שכבת הדמעות.

למה זה משמש?

 • תנאי יובש בעיניים.
 • יובש של משטח העין (קרנית) ואת בטנה של ארובת העין (לחמית) בשל ייצור דמעות מופחת (sicca keratoconjunctivitis).

אזהרה!

 • תרופה זו מיועדת לשימוש לעיניים בלבד ולא חייב להילקח דרך הפה.
 • כאשר השימוש בעיני אתה צריך לדאוג לא לגעת העין שלך או כל משטח עם קצה הטפטפת, כדי למנוע זיהום טיפות עיניים.
 • טיפות עיניים אלה מכילים את בנזלקוניום כלוריד משמר. מכיוון שהדבר עלול להיספג על ידי עדשות מגע רכות טיפות אלה לא צריכים להיות בשימוש על ידי אנשים שלובשים את זה סוג של עדשות. טיפות ללא חומר משמר זמינות רוקח אמורים להיות מסוגל להמליץ ​​על אחד מתאים.
 • תרופה זו עלולה לגרום לראייה שלך לטשטש זמנית לאחר שהחלת אותו לתוך העין שלך. אין לנהוג או להפעיל מכונות עד זה כבר לא משפיע.
 • Sno דמעות טיפות עיניים צריכות מושלכות ארבעה שבועות אחרי הפתיחה הראשונה. אתה עלול למצוא את זה מועיל לכתוב מועד הפתיחה על החפיסה. השלך אותם בקפידה, רצוי החזר אותן לבית המרקחת שלך.

לא לשמש

 • ידועה רגישות או אלרגיה לכל מרכיב.

תרופה זו לא אמורה להיות בשימוש אם אתה אלרגי לאחד ממרכיביה. הנך מתבקש ליידע את הרופא או הרוקח אם חווית בעבר כגון אלרגיה.

אם אתה מרגיש שאתה חווית תגובה אלרגית, להפסיק את השימוש בתרופה זו ולהודיע ​​רופא או רוקח מייד.

הריון והנקה

תרופות מסוימות לא אמורות לשמש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, תרופות אחרות ניתן להשתמש בבטחה במהלך ההריון או ההנקה מתן הטבות לאם עולים על הסיכונים לתינוק שטרם נולד. תמיד ליידע את הרופא אם הינך בהריון או מתכננת הריון, לפני השימוש ברפואה.

 • אין השפעות מזיקות ידועות מתי בתרופה משמשת אמהות בהריון או מניקה.

תופעות לוואי

תרופות ותופעות הלוואי האפשריות שלהם יכולים להשפיע על אנשים בודדים בדרכים שונות. להלן כמה מתופעות הלוואי כי ידועים יקושר עם תרופה זו. רק בגלל תופעת לוואי נאמרה כאן, זה לא אומר שכל אנשי השימוש בתכשיר חווים כי או כל תופעת לוואי.

 • ראייה מטושטשת לאחר יישום.
 • שריפת עין / צורב.

תופעות הלוואי המפורטות לעיל עשויות שלא לכלול את כל תופעות הלוואי שדווחו על ידי היצרן של התרופה.

לקבלת מידע נוסף בנוגע לסיכונים אפשריים אחרים הקשורים בתרופה, אנא קרא את המידע מסופק עם התרופה או להתייעץ עם הרופא או הרוקח.

איך יכול התרופה על תרופות אחרות?

אם אתה משתמש יותר מסוג אחד של עין טיפה אתה צריך לנהל אותם לפחות בהפרש של חמש דקות, כדי למנוע את כביסת הירידה השנייה במרחק הראשון. השתמש ג'ל עיניים או משחות אחרונות.

תרופה זו לא דווחה להשפיע על כל תרופה אחרת.

תרופות אחרות המכילות את אותם מרכיבים פעילים

דמעות Liquifilm