Berth

אני לא מעל האקסית שלי

שאלה

אני כבר יוצא עם חברתו הנוכחית שלי במשך שנים. היא בחורה מקסימה ואנחנו לא גרים ביחד בשל אותה עדיין להיות באוניברסיטה.

העניין הוא, יצאתי עם בחורה במשך ארבעה-ו-וחצי שנים לפניה; זה היה הקשר הראשון שלי. התחלקנו כשהייתה באוניברסיטה וזה נבע לה לרצות פרשה את כנפיה, להכיר אנשים אחרים.

זה היה קשה להתמודד עם באותו זמן, אבל במבט לאחור היא צדקה. לשנינו יש המון לעשות בינתיים. אבל זה היה כל לפני חמש שנים.

לאחרונה, ועוד בטעות מכל דבר אחר, אני צריך לדבר עם אמא שלה, אז התקשרתי לביתה. לחרדתי האקסית שלי הרימה את הטלפון, אבל מאז נפרדנו תחת לחץ ואני כמעט וניתקתי.

התברר כי אנו עתה הן נעשו מיותרים בעת ובעונה אחת והיא היתה מחפש הצעות עבודה. שבוע לאחר מכן, סקרנות ולבסוף הכריעה אותי ואני נסעתי לשם ודפקתי על הדלת שלה והייתה לנו שיחה ידידותית קצרה; היא אמרה שהיא יוצאת עם מישהו.

אני באמת לא יכול להוציא אותה מהראש שלי. בחמש השנים האחרונות אני כבר לשים את הכל מאחוריי אבל אני יודע ואני מאחל שנוכל לחזור להיות ביחד.

אני באמת מוכן לעשות הכול בשבילה אבל אני לא יכול באותו הזמן, כי אני אאבד אותה לנצח אם אני עושה. אני מרגיש נואש מצטער על הילדה אני רואה עכשיו מרחיק את עצמי אבל אני לא יודע מה להגיד לה.

אני מבולגן ואני לא יודע איך לחפור עצמי מחוץ לזה. אני מתחיל עבודה חדשה בקרוב ואני לא יכול לחשוב על שום דבר אחר.

אתה יכול בבקשה לתת לי קצת הדרכה כי אני לא יכול לנסוע להורים ולספר להם את זה, מעולם לא הייתי מסוגל לדון בנות איתם. אני מקבל מדי נבוך.

תשובה

דוד כותב:

ברור שאתה נמצא קצת בלגן כרגע - ואת הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות שום דבר. החלטה פתאומית על ידך בזמן שאתה במצב זה עלולה לגרום הרס חייהם של שלושה בני אדם.

אכן הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לראות לא אישה במשך כמה חודשים בזמן שאתה למיין את הראש.

לקריסטין...

כריסטין מוסיף:

הקריאה שלי של מצב זה היא כי אתה אף פעם לא באמת התגבר על התפרקות הקשר הראשון.

אני יודע שאתה אומר כי החברה הראשונה שלך היתה "זכות" על שניכם פיצול ואתה גם אומר כי אתם שמים הכל מאחוריך ', אבל אני לא חושב שיש לך.

תגובתך החברה הקודמת שלך לא כל כך של מי התגבר על יחסים - ואתה יודע את זה.

זה יכול לומר משהו על מצב היחסים שלך עם החברה הנוכחית שלך. למעשה הוא עשוי לומר עוד יותר על מערכת היחסים הזאת מאשר על אחד המקורי.

אתה מתאר את החברה החדשה שלך בתור "בחורה מקסימה". זה לא, בכנות, אותו הדבר כמו אם היית אומר, 'אני נואש מאוהב בה... "אז אולי, מה קורה עם החברה הקודמת שלך, תגובותיך החברה הקודמת שלך תראינה לכם כי הנוכחי שלך חברתו אינה אחד בשבילך בטווח הארוך.

אני חושב שאתה צריך קצת פנים אל פנים עזרה עם זה - לא מההורים או חברים אלא ע"י יועץ קשר מקצועי.

למה לא לפנות להתייחס המשרד המקומי שלך לקבוע פגישה. אתה תמצא את פרטיהם בספר הטלפונים המקומי.

אולי יש להם רשימת המתנה, אבל אם אתה מצליח להיות גמישים לגבי פעמים - ולא צריך להתעקש על פגישה הערב - תוכלו לראות מוקדם יותר. (אני מבין שזה לא יהיה קל מאז שאתה אומר יש לך רק התחלת העבודה החדשה שלך).

בינתיים, אני אעשה כמו דוד מרמז ותראו לא נשים במשך שבוע או שניים. עם קצת זמן ומרחב אתם יכולים להתחיל לשים את הכל בפרופורציות הנכונות.

אבל אני חושב שאתה תאיץ את התהליך הזה - ולהתאמן מה אתה באמת, באמת רוצה - על ידי רואה יועץ לכמה מפגשים.

אני גם מציע לך לצאת על עם חברים ולנסות למלא את שעות הפנאי שלך עם דברים מעניינים וכיף לעשות.

סוג זה של התנהגות יעזור לך להרגיש יותר נורמלי.