Berth

Chloromycetin טיפות עיניים משחה (chloramphenicol)


שימוש עיקרי רכיב פעיל יצרן
דלקות עיניים חיידקית chloramphenicol Goldshield

איך זה עובד?

עין Chloromycetin טיפות (Redidrops) ועין Chloromycetin משחה הן מכילה את chloramphenicol המרכיב הפעיל, שהוא סוג של תרופה בשם אנטיביוטיקה. אנטיביוטיקה משמשת לטיפול בזיהומים הנגרמים על ידי חיידקים. (NB. עין Chloramphenicol טיפות משחה זמינה גם בלי שם מותג, כלומר כמו התרופות גנריות.)

Chloramphenicol שמכונה אנטיביוטיקה רחב טווח, ופירוש הדבר הוא יעיל נגד זיהומים הנגרמים על ידי מגוון רחב של חיידקים.

Chloramphenicol פועלת על ידי מניעת חדירתם של חיידקים מלייצר חלבונים חיוניים להם. בלי חלבונים אלה חיידקים לא יכולים לגדול, לשכפל ולהגדיל במספרים. Chloramphenicol ולכן שולטת המספרים של חיידקים גורמי זיהום, ואת החיידקים הנותרים מתים או נהרגים על ידי המערכת החיסונית של הגוף. זה מסדיר את הזיהום.

Chloramphenicol מנוהל לתוך העין לטיפול סוג של דלקת עיניים המכונית לחמית בקטריאלית, אשר יכול להיגרם על ידי סוגים שונים של חיידקים. לשים את התרופה ישירות לתוך העין מאפשר chloramphenicol לפעול ישירות על החיידקים שגורמים לזיהום.

למה זה משמש?

 • דלקת של העין נגרמת על ידי זיהום חיידקים (דלקת הלחמית חיידקים).

אזהרה!

 • תרופה זו אסור להילקח דרך הפה.
 • כאשר באמצעות טיפות עיניים או עין משחה אתה צריך לדאוג לא לגעת בקצה של טפטפת או צינור לכל משטח, או ממה שאתה רואה, על מנת למנוע זיהום התרופה.
 • Chloromycetin טיפות משחה עלולה לגרום לראייה שלך לטשטש זמנית לאחר שהחלת אותם לתוך העין שלך. אין לנהוג או להפעיל מכונות עד זה כבר לא משפיע.
 • אתה לא צריך ללבוש עדשות מגע בעת אתה משתמש Chloromycetin טיפול בדלקות עיניים.
 • אלא אם כן הרופא שלך אומר לך אחרת, חשוב שאתה לסיים את הקורס שנקבע רפואת אנטיביוטיקה הזאת, גם אם זה נראה הזיהום נפסק. עצירה כמובן מוקדם מעלה את הסיכוי כי הזיהום יחזור וכי החיידקים יגדלו עמידים לאנטיביוטיקה.
 • אין להשתמש Chloromycetin במשך יותר שנקבע על ידי הרופא שלך, כמו זה יכול להיות פחות יעיל או לייצר תגובות אלרגיות אם משתמשים בו במשך תקופה ארוכה של זמן.
 • לפנות מיידית לטיפול רפואי אם הסימפטומים שלך להחמיר בכל נקודה במהלך הטיפול, או אם אתה חושב שיש לך זיהום חדש.
 • redidrops Chloromycetin יש לאחסן במקרר ב 2 ° עד 8 ° C. משחת עיני Chloromycetin יכול להישמר מהמקרר, בתנאי הטמפרטורה לא תעלה על 25 מעלות צלזיוס. הרחק מהישג ידם של ילדים.
 • redidrops Chloromycetin משחה הם עקרים עד פתח. כל תרופה נותרת צריכה להיות מסולקת בקפידה של ארבעה שבועות אחרי הפתיחה הראשונה, כפי שהוא עשוי להיות מזוהם. אתה עלול למצוא את זה מועיל לכתוב מועד הפתיחה הראשונה על האריזה.

השתמש בזהירות

 • אנשים עם היסטוריה אישית או משפחתית של הפרעות המספרים של תאי דם בדם.
 • אנשים שחוו בעיות עם תאי הדם שלהם במהלך השימוש הקודם של chloramphenicol.

לא לשמש

 • ידועה רגישות או אלרגיה לכל מרכיב.

תרופה זו לא אמורה להיות בשימוש אם אתה אלרגי אחד או לאחד ממרכיביה. הנך מתבקש ליידע את הרופא או הרוקח אם חווית בעבר כגון אלרגיה.
אם אתה מרגיש שאתה חווית תגובה אלרגית, להפסיק את השימוש בתרופה זו ולהודיע ​​רופא או רוקח מייד.

הריון והנקה

תרופות מסוימות לא אמורות לשמש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, תרופות אחרות ניתן להשתמש בבטחה במהלך ההריון או ההנקה מתן הטבות לאם עולים על הסיכונים לתינוק שטרם נולד. תמיד ליידע את הרופא אם הינך בהריון או מתכננת הריון, לפני השימוש ברפואה.

 • הבטיחות של תרופה זו במהלך ההריון לא הוקמה. זה לא אמור להיות בשימוש על ידי נשים בהריון, אלא אם כן נתפס כהכרחי על ידי הרופא שלך. לייעוץ רפואי מהרופא שלך.
 • תרופה זו עלולה לעבור לחלב אם. זה לא אמור להיות בשימוש על ידי נשים מניקות, אלא אם כן נתפס כהכרחי על ידי הרופא שלך. לייעוץ רפואי מהרופא שלך.

תופעות לוואי

תרופות ותופעות הלוואי האפשריות שלהם יכולים להשפיע על אנשים בודדים בדרכים שונות. להלן כמה מתופעות הלוואי כי ידועים יקושר עם תרופה זו. רק בגלל תופעת לוואי נאמרה כאן לא אומרת שכל אנשי השימוש בתכשיר חווים כי או כל תופעת לוואי.

 • שריפה או צורבות סנסציה.
 • תגובות אלרגיות.

תופעות הלוואי המפורטות לעיל עשויות שלא לכלול את כל תופעות הלוואי שדווחו על ידי יצרנית התרופות.
לקבלת מידע נוסף בנוגע לסיכונים אפשריים אחרים הקשורים בתרופה, אנא קרא את המידע מסופק עם התרופה או להתייעץ עם הרופא או הרוקח.

איך יכול התרופה על תרופות אחרות?

חשוב לספר לרופא או לרוקח אילו תרופות אתה כבר משתמש, כולל אלה לרכוש אותה ללא מרשם ותרופות צמחיות, לפני שאתם מתחילים טיפול בתרופה זו. באופן דומה, לבדוק עם הרופא או הרוקח לפני שימוש תרופות חדשות תוך שימוש אחד זה, על מנת להבטיח כי השילוב הוא בטוח.

אם אתה משתמש יותר מסוג אחד של עין טיפה אתה צריך לנהל אותם לפחות בהפרש של חמש דקות, כדי למנוע את כביסת הירידה השנייה במרחק הראשון. השתמש ג'ל עיניים או משחות אחרונות.

תרופות אחרות המכילות אותו מרכיב פעיל

Brochlor אנטיביוטיקה עין הזהב chloramphenicol טיפה, פק
Optrex עיניים נגועות

טיפות עיניים Chloramphenicol משחה זמינים גם בלי שם המותג, כלומר כמו תרופות גנריות.