Berth

משחת עיניים Zovirax (אציקלוביר)


שימוש עיקרי רכיב פעיל יצרן
הרפס סימפלקס זיהום של העין אציקלוביר GlaxoSmithKline

איך זה עובד?

משחת עיניים Zovirax מכיל את המרכיב הפעיל אציקלוביר, המהווה תרופה אנטי. אציקלוביר משמש לטיפול בזיהומים עם נגיף הרפס סימפלקס.

אציקלוביר עובד על ידי עצירת נגיף הרפס סימפלקס משכפול מדביק תאים נוספים.

אציקלוביר מומר צורה פעילה יותר בתוך תאי הגוף, כי הם נגועים הרפס סימפלקס. אציקלוביר לפעיל פועל על ידי חסימת הפעילות של אנזים ויראלי בשם DNA פולימרז.

וירוס ההרפס צריך האנזים פולימראז DNA להעתיק את החומר הגנטי שלו מ- RNA ל- DNA. תהליך זה הוא הכרחי עבור הנגיף להתרבות ולהמשיך לשרוד. על ידי חסימת הפעילות של DNA פולימרז, אציקלוביר מונע נגיף הרפס יתרבו. זה קובע את זיהום ומסייע למערכת החיסונית להתמודד עם זה.

משחת עיניים Zovirax פותח במיוחד לטיפול במצבי דלקת של החלק הקדמי של העין (הקרנית) הנגרמת על ידי נגיף בנגיף הרפס סימפלקס. זיהום רציני זה נקרא דלקת קרנית הרפס סימפלקס.

המשחה יש להחיל חמש פעמים ביום, בערך בשעה במרווחים ארבעה-שעות. טיפול בתרופה זו צריכה להימשך לפחות שלושה ימים לאחר העין הגלידה כדי להבטיח את הזיהום נפסק לחלוטין. פעל על פי ההוראות שניתנו על ידי הרופא שלך.

למה זה משמש?

 • דלקת של החלק הקדמי של העין (הקרנית) הנגרמת על ידי נגיף בנגיף הרפס סימפלקס (הרפס סימפלקס קרטיטיס).

אזהרה!

 • תרופה זו מתאימה רק עבור שימוש בעיניים.
 • עדשות מגע לא צריך להיות משוחק במהלך הטיפול עם המוצר הזה.
 • תרופה זו עלולה לגרום לראייה שלך לטשטש זמנית לאחר שהחלת אותו לתוך העין שלך. אין לנהוג או להפעיל מכונות עד זה כבר לא משפיע.
 • אם אתה משתמש יותר מסוג אחד של עין טיפה אתה צריך לנהל אותם לפחות בהפרש של חמש דקות, כדי למנוע את כביסת הירידה השנייה במרחק הראשון. השתמש ג'ל עיניים או משחות אחרונות.
 • משחת עיניים זה סטרילי עד פתח. זה לא אמור לשמש אם יותר מארבעה שבועות חלפו מאז נפתח לראשונה, כפי שהוא עשוי להיות מזוהם עם חיידקים שעלולים להדביק את העין. אתה עלול למצוא את זה מועיל לכתוב מועד הפתיחה הראשונה על האריזה כדי שתדע מתי כדי להיפטר ממנו.

לא לשמש

 • אלרגיה אציקלוביר או valaciclovir.

תרופה זו לא אמורה להיות בשימוש אם אתה אלרגי אחד או לאחד ממרכיביה. הנך מתבקש ליידע את הרופא או הרוקח אם חווית בעבר כגון אלרגיה.
אם אתה מרגיש שאתה חווית תגובה אלרגית, להפסיק את השימוש בתרופה זו ולהודיע ​​רופא או רוקח מייד.

הריון והנקה

תרופות מסוימות לא אמורות לשמש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, תרופות אחרות ניתן להשתמש בבטחה במהלך ההריון או ההנקה מתן הטבות לאם עולים על הסיכונים לתינוק שטרם נולד. תמיד ליידע את הרופא אם הינך בהריון או מתכננת הריון, לפני השימוש ברפואה.

 • תרופה זו אינה ידועה להזיק אם נעשה שימוש במהלך ההריון. הוא נספג לזרם הדם רק כמויות נמוכות מאוד לאחר מוחל על העיניים. עם זאת, היצרן קובע כי הוא אמור לשמש בזהירות במהלך הריון, ורק אם התועלת הצפויה לאם היא גדולה יותר מכל סיכון אפשרי לתינוק. אם הינך בהריון אתה צריך לשאול את הרופא עבור ייעוץ לפני השימוש בתכשיר.
 • תרופה זו נספג לזרם הדם רק סכומים נמוכים מאוד לאחר מוחל על העיניים. כתוצאה מכך, הכמויות שעוברות לחלב אם צפויות להיות חסר משמעות ולא סביר יש השפעה מזיקה על תינוק יונק. עם זאת, כמו כל התרופות, כדאי לפנות לייעוץ רפואי מהרופא שלך לפני השימוש בתרופה כאשר הינך מניקה.

תופעות לוואי

תרופות ותופעות הלוואי האפשריות שלהם יכולים להשפיע על אנשים בודדים בדרכים שונות. להלן כמה מתופעות הלוואי כי ידועים יקושר עם תרופה זו. רק בגלל תופעת לוואי נאמרה כאן, זה לא אומר שכל אנשי השימוש בתכשיר חווים כי או כל תופעת לוואי.

מאוד נפוץ (להשפיע יותר מ -1 מכל 10 אנשים)

 • גירוי בעיניים.

גראונד (להשפיע בין 1 ל 10 ו 1 ב 100 אנשים)

 • צורב על יישום.
 • דלקת של הציפוי הפנימי של העין, תוך גרימת כאבים ואודם (דלקת הלחמית).

נדירים (להשפיע בין 1 בשנת 1000 ו 1 ל -10,000 אנשים)

 • דלקת של העפעפיים (blepharitis).

תופעות הלוואי המפורטות לעיל עשויות שלא לכלול את כל תופעות הלוואי שדווחו על ידי היצרן של התרופה. לקבלת מידע נוסף בנוגע לסיכונים אפשריים אחרים הקשורים בתרופה, אנא קרא את המידע מסופק עם התרופה או להתייעץ עם הרופא או הרוקח.

איך יכול התרופה על תרופות אחרות?

אין אינטראקציות משמעותיות דיווחו בתרופה זו. עם זאת, אם אתה משתמש אחר אינם משתמש בשום עין שנייה טיפות או משחות באותו הזמן כמו משחת עיניים זה, כדאי להשאיר מרווח של חמש דקות בין היישום של כל מוצר לתוך העין. משחות עיניים צריכות להיות מיושמות לתוך העין האחרונה.

תרופות אחרות המכילות אותו מרכיב פעיל

NB. אף אחד התרופות המפורטים להלן מתאימים לטיפול זיהום הרפס של העין.

Cymex אולטרה Lypsyl קר קרם כואב Soothelip
קרם Virasorb קר כואב Zovirax קר קרם כואב קרם zovirax
טבליות Zovirax / השעיה

אציקלוביר קר קרם כואב, שמנת, טבליות טבליות מסיסות זמינים גם כמו תרופות גנריות, כלומר בלי שם המותג.