Berth

5 רעיונות להתמודדות עם בני נוער

הורים רבים נואשים להיות פופולרי עם הילדים שלהם, וזה מבלבל דברים.

סופי רדיס שואל חמישה מומחים כדי לקבל עצות על שרידת חיים עם בני נוער

הכר את זעמם

אם העשרה שלכם מוצף רגש, להכיר את זעמם באומרו, "אני רואה שאתה כועס 'ו להתרחק במשך 10 דקות. נסה לשים את עצמך בנעליים שלהם.

האם אתה זוכר כמה חזק הכעס שלך היה בגיל הזה? זה גם קל לפטור את הסיבות שלהם זעם כמו להיות העשרה ומטופש. אם אתה רוצה לגלות מה לא בסדר ולא רק לגרום להם לשתוק, אתה הולך צריך לשבת באמת מקשיב למה שהם אומרים.

זה אולי נראה להיות על מי משתלט הטלביזיה אבל זה באמת עשוי להיות על כך שלא ראה את האבא שלו במשך חודשים. ואל תנסה להשתמש בהומור.

אני זוכר את ההורים שלי עושים את זה ואני חש מושפל ודחיתי, וזה פשוט התכוון כי הכעס בנוי אפילו יותר בפעם הבאה. סוזי היימן, יועץ, שדרן, סופר סגן יו"ר Parentline פלוס.

תשאר מחובר

5 רעיונות להתמודדות עם בני נוער. סופי רדיס שואל חמישה מומחים כדי לקבל עצות על שרידת חיים עם בני נוער.
5 רעיונות להתמודדות עם בני נוער. סופי רדיס שואל חמישה מומחים כדי לקבל עצות על שרידת חיים עם בני נוער.

יש לי כמה פעמים מליטות נפלאות עם שני בנותיו כאשר עברנו למקום לבד ביחד.

פשוט להיות ביחד במכונית במשך זמן מה אומר שהשיחה זורמת באופן טבעי ואנחנו באמת להתעדכן בצורה שאנו עלולים לא הספקנו לעשות.

אני אוהב לקחת אותם לטיולים מיוחדים לחגוג את ההישגים. אני גם חושב לנדב מידע על גיל התבגרות משלך עוזר להם להבין כיצד גדל מאז ומתמיד היה קשה כמו גם madnesses הירושה של המשפחה שלהם בפרט. קייט פיג'ס, ומחבר הספר "The העשרה נורא '

אתה לא צריך למצוא חן

הורים רבים נואשים להיות פופולרי עם הילדים שלהם, וזה מבלבל דברים. אתה צריך להחליט מה אתה באמת הולך להקים דוכן שלך על.

בשבילי זה אלכוהול וסמים, וזה אומר שאני יהיה לנשוך את הלשון שלי כשמדובר מה בגדים שהם לובשים או ניקיון.

אני חושב שזה מעניין, כי כאשר אתה באמת לשים את הרגל שלך למטה על לא נשאר ללון במקום או הולך כי מסיבה עד אור הבוקר, הם לעתים קרובות למדי לא לבעוט כמה שיותר מהומה כפי שהיית חושב.

חלק מהם ממש חש קל כי הם לא צריכים ללכת והם יכולים להאשים אותך וסיגים אותך לחברים שלהם. סוזן הפרנקים, ממחברי "צאו חיי, אבל קודם לקחת אותי ואת אלכס העירה '

משא ומתן פשרות

מושכות צריכות להיות משוחררות, אבל להרפות היא תהליך של משא ומתן. טרייד offs מאפשר לך להרפות בהדרגה ולתת עצמאות גדל הילד שלך.

למשל, בזמן שאתה שמח בשבילם לראות חברים בסוף השבוע, אתה לא רוצה אותם להתרועע יותר מדי בלילות הספר.

הורים שמנסים ולשמור הנוער שלהם כתלוי כפי שהיו כשהיו ילדים קטנים יבואו לידי עימות עם צאצאיהם. ג'ון קולמן, פסיכולוג ומייסד הקרן לחקר ההתבגרות

לשבור את הקרח עם טקסט

"אני חושב שאנחנו צריכים לקיים שיחה 'ייענה ככל הנראה עם אנקה, ואז מצגת הקצרה של לחי תחת כפי שהם לגרור ישבן underpant-חשיפה, העטופות בג'ינס שלהם מחוץ לחדר (לפחות במקרה של 15 בן הילד הזה אני יודע טוב מאוד).

כיום ילדים לעשות ביותר של התקשורת האינטימית ביותר שלהם באמצעות הודעת טקסט או על אתרי רשתות חברתיים. לא מזמן היה לי מצב שבו היה משהו מונומנטלי שיועבר על ידי הבן שלי איתי והוא רצה לעשות את זה לפי טקסט מהחדר הסמוך.

נתתי לו לצאת לדרך ככה אז אני נכנסתי והתיישבתי לידו, חבקתי אותו והוא דבר. ג'ני טרנט יוז, ייסורי דודה ומחבר 'לדבר קשה קל "

אנשים אחרים גם לקרוא:

אני לא רוצה לתת הבת המתבגרת שלי ללכת: לחשוב על זה כעל כל חלק מתהליך וטיפוח.

טיפוח הקשר בין אב לבתו: תפקידו של האב הוא לעתים קרובות התעלמו.

כיצד לסלק פסימיות: טכניקות על איך למצוא השקפה חיובית יותר על החיים.