Berth

Antimicrobials

למה הם משמשים?

חיידקי Staphylococcus aureus ניתן למצוא על העור של רוב האנשים. עם זאת, על העור מושפע אקזמה אטופית, גדל מספרם של חיידקים אלה נמצאים מעל 90 אחוזים של המקרים.

חיידקים אלה נראים לאגד יותר בקלות על עור, כי הוא מוסת, והוא יכול לעשות את הדלקת גרועה כי הם מפרישים חומרים המכונים סופר-אנטיגנים.

חומרי אלרגיה וישכנע אלה להפעיל את תאי מערכת החיסון בעור, מה שגרם להם לשחרר חומרים להגביר עוד יותר דלקת. שליטה על מספר החיידקים הללו על העור יכול לסייע בשליטה על אקזמה.

העור מושפע אקזמה יש גם הגנות פחות נגד חיידקים, וירוסים ופטריות מאשר עור בריא, אשר יכול לאפשר את המספרים של מיקרו-אורגניזמים על העור כדי להגדיל.

זה גוזר העור לזיהום לכן מגרד ושבירת העור יכול לעיתים קרובות לגרום לו להידבק. זיהום לאחר מכן מגביר את הדלקת.

Antimicrobials משמש לטיפול באקזמה נגוע.

Antimicrobials כלול גם כמה סטרואידים אקטואליים מוצרים ניתנים במטרה עוזר למנוע זיהום, למשל באזורים הלחים של עור שבו הזיהום סביר יותר, כגון פריחת חיתול, סבוריאה דרמטיטיס, או אזורים מודלקים שבו משטחי עור נמצאים קשר (intertrigo), למשל בין הירכיים או בין הישבן.

עם זאת, מוצרי סטרואידים-אנטיביוטיים משולבים אין יתרון בדרך כלל מעל בסטרואידים לבד, אלא אם כן אקזמה היא בעצם נגועה.

הם גם עשויים להגביר את הסיכון של רגישות עור ולעודד את הצמיחה של חיידקים עמידים לאנטיביוטיקה.

איך אני יודע אם אקזמה שלי נגועה?

אתה צריך לחשוד אקזמה שלך נגוע אם היא ייבוש, בוכה או לייצר מוגלה, אם אקזמה מופיע להחמיר פתאום, או אם העור שמסביב בדרך כלל הבריא הופך להיות אדום, חם ונפוח.

אם אתה חושב אקזמה שלך נגועה חשוב להתייעץ עם הרופא שלך, כך זה יכול להיות מאושר וזיהום מטופלים. בינתיים אתה לא צריך להשתמש בסטרואידים מקומיים, או מעכבי calcineurin, כי אלה יכולים לאפשר את הזיהום להתפשט.

לפעמים הרופא שלך עשוי לרצות לקחת ספוגית מן האזור הנגוע כדי לזהות את האורגניזם שגורם זיהום, שכן פעולה זו תסייע להחליט על הטיפול המתאים ביותר.

איזה סוג של antimicrobials אולי שייקבע?

זיהומי Localised שאינם חמורים מדי עלולים להיות מטופלים עם שמנת מיקרוביאלית, או קרם המכיל שילוב של בסטרואידים ו מיקרוביאלית.

טיפול אנטיביוטי מקומי כוללים חומצה fusidic, neomycin, oxytetracyclin ו mupirocin. antifungals אקטואלי כוללים nystatin ו econazole.

בינוני עד זיהומים קשים נרחב עשויים לדרוש טיפול דרך הפה, למשל עם קורס של טבליות אנטיביוטיקה. האנטיביוטיקה דרך הפה הנפוצה ביותר שתיקבע עבור אקזמה הנגועה bacterially הוא flucloxacillin (סוג של פניצילין) או אריתרומיצין (אם האלרגיה לפניצילין).

ייתכן גם שייקבע קורס כזה אם אקזמה שלך קשה לשלוט מטליות עור לחשוף מספרים גדולים של Staphyllococcus aureus על העור שלך.

אם אקזמה שלך נדבק עם פצעים קר וירוס (הרפס סימפלקס) הרופא יכול לרשום קורס של אציקלוביר להילקח כמו לוח או סירופ. במקרים חמורים, הטיפול צריך להינתן בבית החולים באמצעות טפטוף.

אקזמה seborrhoeic קשורה בנוכחות furfur Malassezia שמרים על העור, ושמפו המכיל תרופות הפועלות נגד שמרים זה, עבור שמפו ketoconazole למשל, ניתן להשתמש כדי לטפל בסוג זה של אקזמה.

כמה זמן אני צריך לעשות איתם?

הקורס שנקבע לטיפול בזיהום עשוי להימשך בין חמישה ימים עד שבועות.

חשוב שתסיימו את המהלך מיקרוביאלית אלא אם כן מומלצת אחרת על ידי הרופא שלך, גם אם זה נראה הזיהום נפסק.

עצירה כמובן מוקדם מעלה את הסיכוי כי הזיהום יחזור וכי מיקרואורגניזמים יגדלו עמידים בפני התרופה.

האם יש תופעות לוואי?

antimicrobials אקטואלי צפויים לגרום בעיות, אם כי כמה אנשים עשויים למצוא את עורם מדי פעם הופך יתר רגיש או אלרגי אליהם. זה סביר יותר אם ההכנה משמשת יותר שהורה הרופא שלך או שוב ושוב עבור זיהומים חוזרים.

הנפוצים ביותר תופעות לוואי הקשורות אנטיביוטיקה דרך הפה, כגון flucloxacillin ו אריתרומיצין, הם קלקולי קיבה כגון בחילות, הקאות או שלשולים.

באפשרותך לקבל מידע נוסף אודות תופעות לוואי אפשריות מן עלון מידע לחולה כי יסופק עם התרופה.

האם אני יכול לשתות אלכוהול אם ירשום לי אנטיביוטיקה?

זוהי טעות נפוצה כי אלכוהול יש להימנע לחלוטין על ידי אנשים הנוטלים קורס של אנטיביוטיקה.

עבור סוגים מסוימים של אנטיביוטיקה זה מקרה, למשל שתיית אלכוהול בזמן נטילת קורס של metronidazole יכול לגרום לתגובות לא נעימות יש להימנע.

עם זאת, זה בטוח לשתות אלכוהול בזמן נטילת קורס של flucloxacillin או אריתרומיצין.

מה אם אני לוקח תרופות אחרות?

אם אתה לוקח גלולה למניעת היריון והם שנקבעו קורס של אנטיביוטיקה דרך הפה קיים סיכון נמוך מאוד כי אנטיביוטיקה עלולה להפוך הגלולה שלך פחות יעיל במניעת הריון.

מסיבה זו עליך להשתמש בשיטת מחסום נוספת של אמצעי מניעה, למשל קונדום, הן במהלך האנטיביוטיקה במשך שבעה ימים לאחר שסיים את האנטיביוטיקה.

תמיד לומר את הרופא או רוקח מה תרופות אחרות שאתה נוטל, כולל אלה לרכוש אותה ללא מרשם ותרופות צמחיות, כאשר אתה שנקבעת תרופה חדשה.

איך אני יכול למנוע זיהומים?

  • אל תשאירו את כל הקרמים שלך, קרמים, וכו ', וכל זאת זה גורם להם סיכוי גבוה יותר להיות מזוהמים עם חיידקים. מאותה הסיבה זה עשוי להיות כדאי להשתמש בכף נקיה כדי להסיר קרמים מן האמבטיות או צנצנות. מכשירי משאבה יכול להיות גם שימושי.
  • תמיד לשטוף את הידיים לפני קרמים החלים, וכו לעור.
  • באמצעות תוספים לאמבטיה או moisturisers המכיל חומרים אנטיספטיים יכול לעזור למנוע הידבקות על ידי הריגת החיידקים שנמצאו על העור.
  • נסה שלא לשרוט אקזמה שלך כמו זה עוזר מיקרואורגניזמים לחדור את העור.
  • לשמור על הציפורניים שלך קצר.
  • לבישת כפפות כותנה בלילה יכול לעזור לעצור את עצמך מגרד בשנתך.

אנשים אחרים גם לקרוא:

אקזמה: מהי אקזמה?

Antimicrobials. איך אני יודע אם אקזמה שלי נגועה?
Antimicrobials. איך אני יודע אם אקזמה שלי נגועה?

סבוריאה דרמטיטיס: מה הם הסימפטומים?

חיתול פריחה: מה שאתה יכול לעשות בקשר פריחת חיתול?