Berth

למה אני תמיד שזורק?

אני מרגיש שאני מי מתעסק הכל ושההורים שלי מאוכזבים ממני.

שאלה

אני 35 ורגש נמוך. החבר האחרון שלי לאחרונה זרק אותי.

למען האמת, הוא לא היה האהבה הגדולה של חיי. אבל אני נואש להתחתן וללדת תינוק ואני חשבתי שהוא היה טוב למדי "חומר בעל 'וכי הוא היה עושה אבא נהדר.

כמו כן, הוא היה מאוד מרשים, עם עבודה נמרצת בבנקאות. הדבר הגרוע ביותר הוא כי שלושת החברים האחרונים שלי עכשיו זרקו אותי ואני פשוט לא מצליח למצוא מישהו להתיישב עם.

אני לא צריך פעם חבר נהדר באונ' וכי עשוי להסתיים באושר אבל היינו צעירים מדי והייתי מאוד קריירה אופקים, כך שנפרדנו. עכשיו, אני ראש משאבי אנוש חברה ענקית ולהרוויח משכורת מעולה.

אבל אחי ואחותי שניהם יש 'מושלם' שותפים ולהוליד ילדים מדי. רוב החברים שלי נמצאים בזוגיות רצינית. לחלקם יש תינוקות.

אני מרגיש שאני מי מתעסק הכל ושההורים שלי מאוכזבים ממני.

אני גם מתחיל להרגיש ששום אדם הגון יהיה אי פעם רוצה אותי. האם אתה חושב שדברים יכולים להשתנות אי פעם?

כריסטין משיב...

בהחלט!

אתה בהחלט לא לבד. ראיתי המון נשים בפועל פסיכותרפיה משלי מי היה יכול לכתוב מילה שאלתך במילה. אבל הרבה מהם הלכו על מנת לקיים מערכת יחסים מאושרת - ואתה יכול גם.

נשים רבות בנות גילך חונכו להאמין שאתה יכול "ליהנות מכל העולמות", אך השגת כי קשה מאוד.

ומה נוטה לקרות - וזה בהחלט נראה קורה לך - הוא שאיש להיות בטוח יותר לגבי הקריירה שלהם, אבל פחות ופחות בטוח לגבי עצמם נקבות נורמליות, אטרקטיביות.

אז מה אפשר לעשות?

ובכן בתור התחלה אתה צריך לבנות את ההערכה העצמית שלך. בעיקרון מה פירוש הדבר הוא כי אתה צריך ללמוד להעריך את עצמך בגלל מי שאתה באמת ולא על מה שאתה עושה.

ובשביל מישהו כמוך, זה יכול להרגיש באמת קשה. אבל בבקשה לראות בה בראש סדר עדיפויות. כי אם אתה יכול למיין את בעית ההערכה עצמית זו, כל החיים שלך יהיה הרבה, הרבה יותר קל.

אז ההצעה שלי היא כי עבור ששת החודשים הקרובים לך להתמקד בלימוד להעריך את עצמך. בנוסף, אני ממליץ לך לתת לעצמך הפסקה מוחלטת היכרויות.

אתה יכול להתחיל על ידי עושה את מבחן אינטראקטיבי Google על ההערכה העצמית. אחרי שתשלים את זה, תינתן לך עצות הדירוג הספציפי שלך.

אני חושב שאתה צריך גם לקרוא את המאמר Google על הערכה עצמית. ישנן כמה אסטרטגיות אשר באמת יעזור לך - במיוחד אחד שבו אתה כותב 50 דברים על עצמך כי אתה רוצה.

כי אתה עדיין עצוב לאבד השותף האחרון שלך, ייתכן גם רוצה לקרוא את המאמר גוגל הנקרא ' כיצד להתגבר על נזרקת '. זה גם יהיה רעיון נהדר להשתמש ששת החודשים הללו לזרוק את עצמך לתוך נתקלת כפי נהדרת נפש אחת ככל האפשר.

אולי זו תהיה הפעם ללכת למקומות שאתה השתוקקת לראות.

או לפתוח אופציה קורס נושא שמרתק אותך. אתה לא אומר כמה תרגיל שאתה עושה, אבל מקבל פעילה הוא דרך בטוחה של הרמת מצב הרוח שלך.

עם זאת, זה חיוני כדי למצוא משהו לעשות את זה אתה באמת אוהב. אין שום היגיון בזה לרוץ או לשחות אם אתה שונא לעשות את הדברים האלה. אם אתה אוהב אותם, אז לעשות אותם. אם לא, נסה ספר בו למד - כמו בלט, או ברז, או זומבה - או תופס פילאטיס או יוגה או רכיבה על אופניים.

כמעט בטוח להתיידד יותר בשישה חודשים זו אם לשנות את לוח הזמנים שלך והשגרה - וזה יהיה לא דבר רע. דרך נוספת לשפר את האופן שבו אתה מרגיש עם עצמך היא להסתבך בעזרה לאחרים.

התנדבות יכולה לתת לך פרספקטיבה חדשה לגמרי על חיים - תוכל לפגוש הרבה סוגים ויחידים הגונים בקרב מתנדב הבחור שלך.

זוהי דרך מצוינת להפוך את הרשת החברתית החדשה כולה - ואת העובדה היא כי יותר אנשים שאנחנו מכירים, כך גדל הסיכוי יש לנו למצוא אותו אדם מיוחד. תסתכל Do-It.org.

כל ההצעות האלה צריכות לעזור לך להעריך את עצמך באופן הולם יותר. אם לא יעשו זאת - ומאז אתה בבירור לא חסר כסף - במקרה כזה כדאי לנסות כמה טיפול פרטי.

טיפול התנהגותי קוגניטיבי (CBT) הינו טיפול מאוד יעיל לטווח קצר עבור הערכה עצמית ירודה. אתה יכול למצוא מטפל אישי בכל מקום אתה גר באירופה באמצעות אתר האינטרנט של האגודה האירופית התנהגותיות קוגניטיבי פסיכותרפיות (BABCP).

לבסוף, כאשר אתה מתחיל לצאת שוב, לנסות להיות קצת יותר גמיש. אתה מתאר החבר האחרון שלך כמו "מרשים".

אני חושד ולכן אתה כבר נטית ללכת אחרי סוג של אדם מסוים כדי לגרום לך להרגיש יותר טוב עם עצמך - או אולי כדי לקבל אישור מההורים שלך.

אבל הפרטנר היחיד באמת "המרשים" הוא אחד שאוהב אותך ואת מכניס אותך ראשונה וערכים ודואג לך. לכן, אין להתעלם גברים נחמדים, יציב ועדינים שאולי אין קריירות רבות עצמה, או שאולי מרוויחים פחות ממה שאתה עושה.

דילמות אחרות:

אני מרגיש כל כך לכוד: אנחנו אוהבים אחד את השני, אבל אין תשוקה.

אבא שלי הוא מנהל רומן: אבי החזיק את ידה של אישה אחרת ולנשק אותה.

בעלי אוהב S & M: אני פשוט לא יכול להיות מאוד מגורה מינית על ידי לסטור לו על הקרקעית או על ידי כך קשור.

אשתי כבר רומן: איך אני יכול לשכנע אותה להישאר?

כדאי שיהיו לנו נישואים פתוחים?: חלק ממני משתוקק קצת התרגשות אבל אני חש חרד מדי.

האם אמא פעם להשאיר את הילד שלה?: אמא יוכל להשאיר את הילד שלה? וכולם יגנו אותי?

למה אני תמיד שזורק? שאלה.
למה אני תמיד שזורק? שאלה.

יש לי אופי קנאי מאוד: האם אני חולה? אני יודע שאם אני לא משנה שהוא יהיה נמאס עם חוסר הביטחון שלי.