Berth

Voltarol emulgel (diclofenac)


שימוש עיקרי רכיב פעיל יצרן
כאב ודלקת מקומי diclofenac diethylammonium נוברטיס

איך זה עובד?

Voltarol emulgel מכיל את diethylammonium דיקלופנק המרכיב הפעיל, שהוא סוג של תרופה בשם סם סטרואידיות נוגדות דלקת לא סטרואידיות (NSAID). NSAIDs משמשים כדי להקל על כאב ודלקת.

Diclofenac פועלת על ידי חסימת הפעילות של חומר ב-oxygenase סיקלו בשם הגוף (COX). Cyclo-oxygenase מעורב בייצור של כימיקלים שונים בגוף, שחלקם ידועים כמו פרוסטגלנדינים. הפרוסטגלנדינים מיוצרים על ידי הגוף בתגובה לפציעה ו מחלות ומצבים מסוימות, וכאב גורם, נפיחות ודלקת. בלוקי Diclofenac ייצור פרוסטגלנדינים אלה ולכן הוא יעיל בהפחתת דלקת וכאב.

כאשר דיקלופנק מוחל על העור (היישום המקומי) הוא נספג דרך העור לתוך הרקמות הבסיסיות, שם הוא מפחית כאב ודלקת באזור המקומי.

Voltarol emulgel משמש כדי להקל על כאב מקומי ודלקת להיגרם על ידי מגוון של שרירים, מפרקים, גידים ופציעות רצועה, כגון נקעים, מתיחות וחבלות. זה יכול לשמש גם עבור שיגרון, כאשר שנקבעו על ידי רופא, דלקת מפרקים ניוונית.

הג'ל צריך להיות שפשף בעדינות לתוך העור מעל האזור הפגוע. דיקלופנק ייקלט לתוך הרקמות הבסיסיות, איפה זה יהיה להקל על כאב ודלקת.

למה זה משמש?

 • כאב ודלקת עקב פגיעת גידים, רצועות, שרירים ומפרקים, למשל נקעים, מתיחות וחבלות.
 • ראומטיזם של רקמות רכות.
 • אוסטיאוארתריטיס של מפרקים שטחיים כגון הברך.

איך אוכל להשתמש בו?

 • בהתאם לגודל של האזור הכואב, בועה של ג'ל כ 2 עד 2.5 ס"מ לרוחב (זה שווה בין 2 ו -4 G) אמור להיות מיושם על האזור הפגוע שלוש עד ארבע פעמים ביום. הג'ל צריך להיות שפשף בעדינות לתוך העור.
 • אין ליישם את הג'ל שבור, חולה, עור נגוע או מגורה, או על פצעים פתוחים.
 • לשטוף ידיים ביסודיות לאחר השימוש בג'ל, אלא אם כן בידי מטופלים באזור.
 • אם התסמינים נמשכים או להחמיר למרות הטיפול, פני לייעוץ רפואי מהרופא או הרוקח. מתבגרים צריכים להיבדק על ידי הרופא שלהם לאחר שבעה ימי טיפול. אנשים עם פציעות או ראומטיזם צריכים להיבדק לאחר טיפול 14 ימים. אלה עם דלקת מפרקים ניוונית צריכים לראות הרופא שלהם לאחר ארבעה שבועות.

אזהרה!

 • תרופה זו מיועדת לשימוש חיצוני על העור בלבד.
 • להימנע מקבל את הג'ל מהמגע עם עיניים ואת ממברנות הלחות רירית הפנימית של חלקים מסוימים של הגוף, פה למשל, מעברי אף (ריריות). לשטוף עם מים קרים אם מגע מקרי מתרחש.
 • אתה לא צריך לכסות את האזור מטופל עם חבישה אטומה כגון תחבושות או חבישה אחרת, כמו אלה ישפרו את ספיגת התרופה לתוך הגוף עלול להגביר את הסיכון של תופעות לוואי.
 • כאשר דיקלופנק מוחל על העור זה נספג לזרם הדם במידה פחותה בהרבה מאשר דיקלופנק נלקח דרך הפה. פירוש הדבר הוא הרבה פחות סיכוי לגרום תופעות לוואי לפעולת המעיים מ דיקלופנק אוראלי. עם זאת, חשוב כי אנשים עם היסטוריה של הפרעות המשפיעות בקיבה או במעיים נמצאים תחת פיקוח הדוק על ידי רופא תוך שימוש בתרופה זו, במיוחד אם קשישים. התייעץ עם הרופא שלך אם אתה חווה תופעות לוואי כגון כאבי בטן, בעיות עיכול, צרבת או סימני דימום בקיבה או במעיים, הדם למשל בצואה, תוך שימוש בתרופה זו.
 • אם שטחים גדולים של הגוף מכוסים ג'ל, הקליטה לתוך זרם הדם יהיה גדול ואת הסיכון לתופעות לוואי גדל, במיוחד אם את הג'ל משמש לעתים קרובות. אין לעבור על המנה המומלצת.
 • כדאי להימנע מחשיפה מוגזמת שמש בהירה תוך שימוש בתרופה זו, מכיוון שהוא עלול להגביר את הסיכון של כוויות שמש.

השתמש בזהירות

לא לשמש

 • אנשים שאצלם אספירין או NSAIDs אחרים, למשל איבופרופן, לגרום לתופעות אלרגיות כגון התקפי אסטמה, פריחה מגרדת (אורטיקריה), דלקת האף (נזלת) או נפיחות של השפתיים, הלשון והגרון (אנגיואדמה).
 • ילדים מתחת לגיל 14 שנים של גיל.
 • השליש השלישי של ההריון.
 • אנשים באמצעות תרופות אחרות המכילות diclofenac.

תרופה זו לא אמורה להיות בשימוש אם אתה אלרגי אחד או לאחד ממרכיביה. הנך מתבקש ליידע את הרופא או הרוקח אם חווית בעבר כגון אלרגיה.

אם אתה מרגיש שאתה חווית תגובה אלרגית, להפסיק את השימוש בתרופה זו ולהודיע ​​רופא או רוקח מייד.

הריון והנקה

תרופות מסוימות לא אמורות לשמש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, תרופות אחרות ניתן להשתמש בבטחה במהלך ההריון או ההנקה מתן הטבות לאם עולים על הסיכונים לתינוק שטרם נולד. תמיד ליידע את הרופא אם הינך בהריון או מתכננת הריון, לפני השימוש ברפואה.

 • תרופה זו אינה מומלצת לשימוש במהלך ההריון. זה לא אמור לשמש בטרימסטר השלישי של הריון כי זה עלול לעכב עבודה, להגדיל את האורך של סיבוכי עבודה ולגרום אצל תינוק שזה עתה נולד. זה אינו מומלץ לשימוש בשליש הראשון והשני של ההריון אלא אם כן נתפס כהכרחי על ידי הרופא שלך. לייעוץ רפואי מהרופא שלך לפני השימוש בתרופה כאשר הינך בהריון.
 • כאשר דיקלופנק נלקח דרך פה זה עובר לחלב אם בכמויות קטנות מאוד כי צפויות להזיק לתינוק יונק. היצרנית לא בחן את בטיחות השימוש ג'ל דיקלופנק כאשר ההנקה, אך אין זה סביר להיקלט מספיק השפעה כלשהי על תינוק יונק. עם זאת, היצרן ממליץ לא נעשה בה שימוש על ידי נשים מניקות. כמו בכל תרופות, כדאי לפנות לייעוץ רפואי מהרופא שלך לפני השימוש בתרופה כאשר הינך מניקה.

תופעות לוואי

תרופות ותופעות הלוואי האפשריות שלהם יכולים להשפיע על אנשים בודדים בדרכים שונות. להלן כמה מתופעות הלוואי כי ידועים יקושר עם תרופה זו. רק בגלל תופעת לוואי נאמרה כאן לא אומרת שכל אנשי השימוש בתכשיר חווים כי או כל תופעת לוואי.

 • גירוי בעור, גירוד או אדמומיות.
 • דלקת של העור (דרמטיטיס).
 • תגובה לא תקינה של העור לאור, בדרך כלל פריחה (רגישות לאור).
 • תגובות אלרגיות, כגון היצרות של דרכי הנשימה הגורמת קשיי נשימה (סימפונות), נפיחות של השפתיים, הגרון והלשון (אנגיואדמה) או תגובות עוריות קשות.

תופעות הלוואי המפורטות לעיל עשויות שלא לכלול את כל תופעות הלוואי שדווחו על ידי היצרן של התרופה.

לקבלת מידע נוסף בנוגע לסיכונים אפשריים אחרים הקשורים בתרופה, אנא קרא את המידע מסופק עם התרופה או להתייעץ עם הרופא או הרוקח.

איך יכול התרופה על תרופות אחרות?

כאשר נעשה בו שימוש על עור שלם בתרופה סבירה להיספג אל זרם דם כמויות מספיקות כדי להשפיע תרופות אחרות שננקטות על ידי פה. עם זאת, אתה צריך לספר את הרופא או הרוקח מה תרופות אתה כבר משתמש, כולל אלה לרכוש אותה ללא מרשם ותרופות צמחיות, לפני השימוש בתכשיר. באופן דומה, לבדוק עם הרופא או הרוקח לפני נטילת כל תרופות חדשות תוך שימוש אחד זה, כדי לוודא כי השילוב בטוח.

אתה לא צריך להשתמש בכל תרופות אחרות המכילות diclofenac בעת השימוש ג'ל זה. כמו כן כדאי להימנע מלקיחת NSAIDs אחרים דרך הפה, על איבופרופן למשל, כל עוד אתה משתמש ג'ל זה, מכיוון שהדבר עלול להגביר את הסיכון של תופעות לוואי. רק לקחת NSAIDs אחר אם מומלץ על ידי הרופא שלך.

תרופות אחרות המכילות אותו מרכיב פעיל

Defanac Dexomon SR Dicloflex
Diclomax Diclozip פתילות Econac
Fenactol Flamatak MR Flamrase
Motifene Pennsaid Rheumatac מפגר
Rhumalgan מפגר Volsaid Voltarol emulgel P
תיקון ג'ל Voltarol הזרקת Voltarol Voltarol ophtha
Emulgel כאב-Eze Voltarol טבליות כאב-Eze Voltarol Voltarol טבליות מהירות
פתילות Voltarol טבליות Voltarol

טבליות enteric מצופית Diclofenac, טבליות מתמשכת-שחרור, פתילות הזרקה זמינות גם בלי שמות מותג, כלומר כמו התרופות גנריות.