Berth

ניאוף: השלכות רפואיות ופסיכולוגיות

מהו ניאוף?

מניעה יעילה עשתה את זה קל לאנשים 'יש סטוץ'.

ניאוף פירושו קיום יחסי מין בין שני אנשים, אחד או שניהם נשואים למישהו אחר. אז זה כולל "לילה אחד עומד ', כמו גם ענייני לטווח ארוך.

כאשר סוג זה של מפגש מיני מתרחש, שני בני הזוג עוסקים ניאוף - למרות שזה ייתכן שאחד מהם עשוי להיות לגמרי לא מודע לכך. למשל, נשים צעירות לעתים קרובות ללכת לישון עם אנשים שהם חושבים שהם בודדים או גרושים - אבל מי הם, במציאות, שום דבר כזה!

מטרת מאמר זה היא לא כדי לדון במוסר אלא להסתכל ההשלכות הפסיכולוגיות רפואיות של ניאוף.

מנקודת מבט פסיכולוגי, אין ספק כי הניאוף הוא אטרקטיבי לאנשים רבים, למרות האיסורים הדתיים הארוכים נגדה.

גברים ונשים רבים נמשכים על ידי הרעיון של מין ניאוף, ואת אוהבים לקרוא על זה או צפייה בסרטים על זה. מספר עצום של רומנים נכתב על זה. ג'ורג 'ברנרד שו התלונן פעם קהלים בווסט אנד בלונדון חשבו כי המחזה היה "לא לשחק בכלל", אם זה לא להתמודד עם ניאוף.

למה זה? זה כנראה בגלל שרובנו מוקסמים דברים אסורים, והנאות שאנחנו לא יכולים להיות בקלות.

כמו כן, יש את האטרקציה רציונלי מתמצה במשפט: '. הדשא ירוק יותר בצד השני של הגדר " חשוב לציין כי: "הדשא ירוק יותר," היתה הכותרת של אחת ההצגות המצליחות ביותר של המאה ה -20. ועל כן: זה היה על ניאוף!

כמה נפוץ ניאוף?

קשה לומר עד כמה נפוץ ניאוף הוא, שכן אנשים רבים ישקרו על החוויות שלהם.

עם זאת, סקרים שונים שנערכו במדינות מערביות הראו כי לפחות 40 אחוזים של אנשים נשואים מקיימים יחסי מין ניאוף. נראה שיש הסכמה כללית כי זה נפוץ יותר עבור בעלים לסטות מ נשיהם - אם כי במאה ה -21, נשים נראו 'התעדכנות' קצת.

ישנן סיבות שונות לגידול ניאוף בעשורים האחרונים.

  • הזמינות של כמעט 100 לכל אמצעי מניעת הסנאט יעיל עשתה את זה הרבה יותר קל לאנשים 'יש סטוץ'. האיש יש לו עיקור, או האישה כבר מעוקרת, עשוי בהחלט להרגיש שזה בטוח למדי "לשחק בשדה '. ללא ספק, את הגלולה נתנה נשים רבות את ההזדמנות לנסות ניהול רומן קטן.
  • החברה סובלנית יותר של התנהגות מינית, ממה שהיה.
  • אנשים נוסעים הרבה יותר בעבודתם, וזה נפוץ מישהו להחליט כי טיול בפריז או בניו יורק מספק את ההצדקה לילה של תשוקה. במקרה של בעלים, זה עשוי בהחלט להיות "שילם עבור סקס", כלומר זנות. (כלומר המקרה נדיר עם נשיהם - אבל זה קורה, מאז 'ליווי גברי' זמינים כעת בכל הערים האירופיות אירופאיות הגדולות.)
  • נשים הן הרבה יותר סבירות יש עבודה רבה עצמה המאפשרת להם לנוע ממקום למקום או כרוך לצאת למשקה או לארוחת ערב עם קשרים עסקיים.
  • ה 'הבחור ו ladette' התרבות של החברה של היום הפכה הרבה זכרים ונקבות מרגישות שכאשר הם יוצאים עם החברים שלהם על הילולת שתייה, הכל הולך.

לעומת זאת, החשש מפני HIV ואיידס, ומחלות אחרות, עשה כמה חשים בני הזוג כי יהיה זה חכם לא לקחת את הסיכון של aldultery.

סוגי הניאוף

ישנם סוגים שונים של ניאוף, ובני אדם - עם היכולת המופלאה שלהם הונאה עצמית - בדרך כלל לשכנע את עצמם שמה שהם עשו "באמת לא משנה", או "לא אומרים כלום" או "עשה אף אחד שום נזק ".

האם זה אי פעם נכון? אולי.

אנו כעת להסתכל סוגים השונים של ניאוף, ולדון מה ההשלכות הרפואיות או פסיכולוגיות האפשריות יכולות להיות.

תשלום עבור סקס

כפי שציינתי קודם לכן, הרוב המכריע של המקרים מדובר במקרים שבהם זה גבר שהוא בוגד באשתו עם עובדת מין, כגון זונה או נערת טלפון. עימות כאלה לעתים קרובות אחרונים רק שלושה עד חמש דקות, אלא אם עובד הסקס מתבקש עבור כל הערב, או בלילה.

נשים מדי פעם אל לשכור ליווי זכר, שבמפגשים הללו נוטים להיות ארוכי משך מאשר 'הבעל או עובדים מין "ממוצע פגישה. נקבות כמה תהיינה מעוניינות מרחוק הולך לישון עם גבר במשך חמש דקות. כאשר הם שוכרים זכר, זה בדרך כלל לארוחת ערב, אולי כתם של ריקוד ואז כמה שעות במיטה.

מפגשים מסחריים יכול אי פעם לעשות כל טוב מבחינה פסיכולוגית? אנשים רבים יגידו לא. אבל יש לי ניסיון קליני של מקרים, שבם הנישואין של האיש היו כל כך רעים - ואשתו כל כך עוינים אותו - כי זה היה קשה שלא להגיע למסקנה כי הרפתקאות קצרות המזדמנים שלו עם שילדות הלילה ', זה מה שהחזיק אותו שפוי.

באותו אופן, ישנם מקרים שבהם אחד מבני הזוג פשוט לא יכול לקיים יחסי מין, והשותף מתוסכל מובן מחליט לבקש סעד מסחרי במקום אחר.

זה כמו 'תסמונת ליידי צ'טרלי ". ברומן המפורסם, לורד צ'אטרליי משותק מהמותניים ומטה ולא עשה שום ויתורים לצרכים של אשתו הפערים חרמנית. כמעט מפתיע, היא נראתה בכל מקום אחר - אם כי במקרה זה, "מקום אחר" היה שומר היער שלהם, ולא ג'יגולו בתשלום.

למרבה הצער, את הסכנה של בגידה עם עובדת מין הוא את הסיכון לזיהום. אנשים בתעשיית המין להשתנות במידה רבה את כמות הסיכונים שהם לוקחים על טיפול היגיינה או רפואי זה העומדים לרשותם. אבל ביסודו של דבר, בהמשך הסולם הכלכלי עובדים סקס, כך גדל פחות זה שהוא או היא תהיה גישה למתקנים רפואיים טובים.

התוצאה היא כי קיים סיכון ממשי כי היא תהיה נושאת מחלת מין (STD) או זיהומים אחרים. כמו כן, נמוך המעמד של האישה, יותר 'מהמרים "היא עלולה להיות" שירות ".

בחודש אוקטובר 2009, כך עולה ממחקר חדש עולה כי זונות בשיקגו לקיים יחסי מין עם ממוצע של 10 גברים ב -13 שעות. אם כי נראה מסוכן, בבקשה לחשוב על עובדות שאינן כמה בתי בושת די מבעית בחלקים משולל לאנגליה שם נשים נסחרות, אשר נשמרים כמו עבדים, יש להגיש ללקוח כל 15 דקות במשך שעות בכל פעם. בנסיבות כאלה, זה כמעט בלתי נמנע כי הם יקבלו מחלות מין - ולהפיץ אותם ללקוחות שלהם.

כמו כן רב נערות הרחובות 'עושות את העבודה הזאת כדי לשלם עבור התמכרות לסמים קשה. ואם הם הזרקת סמים, אשר מגביר את סיכוייהם ניכרו להידבקות ב- HIV, שבו הם יכולים לתת ללקוחות שלהם.

סטוצים

לשם השוואה, את הרעיון של המעשה 'סטוץ ללילה אחד' של ניאוף עם מישהו, מי שאתה פוגש במסיבה או בבר, נראה חיובי בריא! אבל מלבד לתת לאנשים כמה הנאה קצרה, האם זה אי פעם לעשות טוב? אני לא יכול לראות שזה עושה.

ובצד 'למטה', עמדה של לילה אחד יכול להוביל:

  • זיהומים genito-השתן
  • אשמה או חמור דיכאון
  • בעיות בחיי הנישואין (אם מישהו יגלה)
  • לעבוד בעיות (במיוחד אם זה היה אחרי מסיבה במשרד)
  • הריון.

כן: לא לשכוח הריון. זכור המקרה של הטניסאית המפורסמת אשר - בחזרה בשנת 1990 - היו חמש דקות 'לעמוד' במסעדה עם אישה שיש לה פשוט חלף שולח. ובכן, כמה זה עלה לו דקות נישואיו, ועכשיו הוא לתמוך ובת.

בגידה בחו"ל

הרעיון, שבו ניאוף הוא מודאג, "בחו"ל זה לא נחשב" נפוץ מאוד - במיוחד בקרב אנשי עסקים.

אני לא יכול להתכחש בכנות שלשכב עם אדם מושך בארץ זרה עשויה להפוך את הנסיעה הרבה יותר נעימה. אבל הסיכונים הם הרבה זהים לאלה המפורטים בסעיף הקודם. בנוסף, יש גם מדינות רבות שבה שיעור הזיהומים genito-השתן עשוי להיות גבוה בהרבה מאלה הייתם נתקלים בבית.

בפרט, זה יכול להיות סיכון גבוה להיות בעל קשר ניאוף בעוד העסקים בדרום אפריקה, אשר שיעורי HIV הם גבוהים מאוד.

יש גם עוד כמה מדינות שבהן ניאוף יכול לחשוף אותך לסיכון חמור של סחיטה. ובחלקים של המזרח התיכון, אתה עלול להיכלא!

foursomes

קרוב יותר לבית, אתה ובת זוגך עשוי להתפתות על ידי הרעיון של "רביעייה", עם זוג נשוי אחר.

הסדרים אלה היו נפוצים יוצאת דופן בשנות ה -1970 ו -1980, אבל הם נראים להיות פחות תכופים היום.

יתרונות? ובכן, הם בהחלט נתן הרבה בעלים משועמם ונשים לא מעט כיף.

למרבה הפלא, רבים של בני זוג אלה היה הרעיון כי "זה לא היה באמת ניאוף" אם סיפרת לחברה שלך שהיא תוכל לקיים יחסי מין עם בחור הסמוך - או אפילו הביט בה עושה את זה.

חסרונות? בנוסף "סיכונים תקן 'של זיהום הריון לא רצוי, יש סכנה נוספת שהכל ישתבש רגשית, ושאנשים יתאהבו עם גבר או אישה לא בסדר. ראיתי קנאה, מחלת נפש, פירוק המשפחה ואפילו תוצאה אלימות.

למשל, 'הרביעייה' הראשונה שאי פעם ייעצתי הייתה מורכבת משני זוגות, המתגוררת עיירת Shires אנגלית, שם הם היו עמודי תווך של הקהילה. אבל כולם אהבו אחד את השני והרגיש מינית מופעל על ידי דברים כמו אוכל יחד. אז, הם החליטו שזה יהיה בסדר אם כל לילה שני ה שתי נשים החליפו מיטות.

זה עבד בצורה מבריקה במשך כשישה חודשים - עד ברעיה התאהבה בעל B, ואשתו B ירד בעל א כהרף עין, הוא הנישואין התפרקו. לאחר מכן השני 'החדשים' הזוגות נכנסו שני בתים אחרים, במרחק קצר מהעיר העתיקה שלהם.

האם זה יסתדר? מס 'לא עבר זמן רב, כולם היתה אכולת אשמה, חרדה או דיכאון. לא היה שום אושר אישי, כי היו מריבות איומות בין מר A ו- B הגברת, בעוד הגברת נמצאה כי מר ב'לא היה חצי כיף כפי שהיה נדמה לה - והוא התחיל לחשוב שהוא לא חשק בה כל כל כך הרבה עכשיו.

חמור מכך, ההשפעה על ילדיהם הרבים הייתה קטסטרופלי. הנזק הפסיכולוגי אותו ספגו אל הילדים האלו ממשיכה עד עצם היום הזה.

החלפת נשים

המונח '"החלפת' באמת מכסה דברים מהסוג הרביעייה, וגם סוג של הסדר המשפחתי שבו זוג נשוי לשמור על מזמין זוגות שונים אחרים לביתם לקיים יחסי מין.

לעתים קרובות, הם קובעים להיפגש הבעלים האלו ונשים דרך מגזינים או באינטרנט. הם עשויים אף פעם לא פגשו אותם לפני. לאחר קשרים תכופים כאלה עם מגוון רחב של אנשים בהכרח רק הגביר את הסיכוי לתפוס זיהום.

אורגיות

ניאוף: השלכות רפואיות ופסיכולוגיות. כמה נפוץ הוא ניאוף?
ניאוף: השלכות רפואיות ופסיכולוגיות. כמה נפוץ ניאוף?

באשר אורגיות, אם בעל ואישה לכל לקיים יחסי מין עם 20 אנשים שונים במוצאי שבת, מישהו כנראה הולך ידבק עם משהו.

אין ספק, בשנות ה -1970 וה -80 כשעבדתי בתחום רפואת מין, הייתי נועץ זוגות מבוהלים שקיבלו שיחת טלפון מטרידה ממשתתף בחור, לפיה - נחשו מה? - פרד בן יקר או ורה, שהיה כל כך עליז על אורגיה, התברר עכשיו יש זיבה או הרפס.

בגלל כניסתו של איידס, ניאוף בסגנון אורגיה נראה להיות פחות פופולרי בשנות התשעים. אבל היו סימנים אחרונים שזה עלול לעשות קצת גב לבוא.

לעניינים ללא הסתבכות רגשית

כעת אנו פונים לתדרך ענייני ניאוף, שבו הגבר והאישה לא באמת מתכוונים לפתח קשר רגשי.

אבל הסקס נוטה להיות השפעה סקרנית 'מחייבת' על אנשים, ולכן לעתים קרובות ראיתי מקרים שבם 'המגניב וחסרת רגש' להשתובב הניאוף פונה במהירות למשהו פראי ומלא תשוקה - ומפריעים.

איש אחד, אשר טפלתי, לא הפסיק שיש לו מה שהוא תמיד צפוי יהיה יחסי מין פיסיים גרידא עם עמיתים עסקיים. אבל שוב ושוב, הנשים התאהבו בו והוא איתם. זה יצר כאוס מוחלט לכולם - כולל אשתו, שהיה קבוע על תרופות נגד דיכאון.

ואולי באופן בלתי נמנע, הוא בסופו של דבר מתפשט כלמידיה ו מיקרואורגניזמים אחרים סביב כמה אהובותיו המבולבל. למרבה המזל, הוא עשה בסופו של דבר ליהנות ייעוץ, ונישואיו שרדו.

פרשיות אהבים חמורות

זה עניין שונה למדי כאשר שני אנשים, אחד או שניהם כבר נשוי, לפגוש ונופל מאוהב קשה אחד עם השני. אישית, אני לא יכול להאשים אותם על שנדהמתי לראות מה שהצרפתים מכנים 'הברק'.

בצד החיובי, כמה מצבים אלה לגרום האוהבים שהחליטו לשים קץ בנישואין האומללים שלהם ולאחר מכן להיפגש אחד עם השני למשך שארית חייהם, במה הם מקווים יהיה אושר גדול. ולעתים קרובות זה באמת עובד החוצה.

פעמים אחרות, זה לא - ובני הזוג נפרד. כ -20 אחוזים של הגירושים של היום הם גירושין שניים דווקא!

לכן, אם אתה להתאהב עם מישהו לא בן הזוג שלך שוקלים מזנקת למיטה איתו או איתה, אני מציע לך קודם לקרוא את המאמר בשם ' התמודדות עם רומן "זה מלא עצה נבונה.

סיכום

ניאוף יכול להיות לעיתים קרובות מאוד מהנה כיף גדול, אבל הוא גם יכול לגרום נזק חמור לבריאותו הנפשית והפיזית של אנשים - ונישואי השברים להשפיע על חייהם של ילדים. תחשוב בזהירות לפני שאתה הולך קדימה.

מעל לכל, לא מחליט לעשות את זה כשאתה תחת השפעת אלכוהול! אם אתה מחליט לנסות את זה, כי ההחלטה צריכה להתבצע כשאתה אבן-קרה ומפוכחת.