Berth

לגדל ילדים

הצורך ביותר של ילד הוא זמן איכות עם הוריהם.

גידול ילד הוא המשימה האחראית ומספקת הכי קשות, הכי אדם יכול להתמודד. זה גם את העבודה עבורו שאנשים מקבלים את ההכשרה פורמלית לפחות.

כל ידיעת האדם של איך לגדל את הילד בדרך כלל מגיע מסביבתם והחינוך שלהם. הדבר עלול לגרום דפוסים מן החוויות החברתיות של ההורה עצמו חוזרות על עצמו עברו על ילדיהם.

ההורים הם מודל לחיקוי

ההורים הם מודל לחיקוי לילדים המשפיעים ביותר צפויים להיות. הורים המשלמים מחמאות ולהראות כבוד, טובות לב, יושר, ידידותיות, אירוח ונדיבות לילדיהם יעודדו אותם להתנהג באותה הדרך.

הורים צריכים להביע את האהבה ללא תנאי שלהם לילדיהם, כמו גם לספק להם את התמיכה המתמשכת שהם צריכים להיות ובטוח בעצמו ומאושר.

לגדל ילדים. ההורים הם מודל לחיקוי.
לגדל ילדים. ההורים הם מודל לחיקוי.

חשוב גם שההורים מציבים ציפיות סבירה עבור ילדיהם ולספר להם במלים פשוטות מה הם מצפים מהם.

למה היא ומשמעת דרושה?

הורים לעתיד

משמעת היא קריטית כאשר לגדל ילד. כל הילדים צריכים ורוצים גבולות סבירים. באמצעות משמעת ילדכם לומד כי סוגים מסוימים של התנהגות מקובלים ואחרים אינם. הגדרת גבולות של התנהגות הילדים עוזרת להם ללמוד איך להתנהג בחברה.

המשמעת היא קשה להתמודד עם כי זה דורש עקביות. להיות הורה היא עבודה של 24 שעות. הכללים יש ליישם כל יום.

חוסר עקביות וחוסר המשמעת ליצור ילדים מבולבלים ותלוש - אשר יבדקו הוריהם כל זמן לברר מה שהעולם הוא כל העניין. זו הסיבה מדוע הורים, מי להשקיע את המאמץ כל יום כדי לספק גבולות עקביים לילדיהם, יהיה (בסופו של דבר!) בסופו של דבר עם ילדים התנהגו טוב יותר.

מבלים מספיק זמן עם הילדים שלך

הצורך ביותר של ילד הוא זמן איכות עם הוריהם.

מציאת זמן לבלות יחד כמשפחה יכול להיות קשה. במשקי בית רבים, הורים צריכים ללכת לעבודה, אשר מגביל את הזמן שהם צריכים לבלות עם ילדיהם. בנוסף, ילדים מעורבים בית ספר ופעילויות אחרות.

נסה לארגן זמן בכל יום, כגון במהלך ארוחת בוקר או ארוחת ערב, כשכל המשפחה יכולה להיות ביחד. שגרות קבועות חשובות לילדים.

זה גם רעיון טוב שכולם להיפגש ולדבר. ארוחות מספקות הזדמנות מושלמת כדי לשוחח על אירועי היום. כולם צריכים לקחת חלק בשיחה: ההורים צריכים לשים לב ולהראות עניין מה ילדיהם לומר.

תעשו את זה כלל המשפחה כי כולם אוכלים יחד ונשאר ליד השולחן, לפחות עד שכולם סיימו לאכול. זה מעודד אותם לא למהר מזונם - אבל יותר חשוב זה נותן הזדמנות לשיחה.

ילדים אוהבים יש ימים מיוחדים שמורי פעילויות מיוחדות. לדוגמה, ביום חמישי אחרי הצהריים בספרייה עם אבא, או שישי שחייה לילית עם אמא. טקסים ושגרות כזה לבנות משפחות חזקות.

עודדו את ילדיכם לקחת חלק בפעילויות תכנון. זה טוב עבור משפחה לעשות מגוון של דברים כיף ביחד, כגון במשחקי ללכת לקולנוע או קונצרטים.

מה תקשורת טובה ילמד את הילדים?

הצעת הסברים יעזור לילדים לעבוד בעניינים בהם בעצמם. קח את הזמן כדי להצביע על כמה דברים מחוברים, למשל, במונחים של סיבה ותוצאה.

הורים, שחושבים בקול רם עם ילדיהם, יראו להם לפתח ברכבת דומה של מחשבה. הם ילמדו לדבר ולחשוב בצורה מתוחכמת יותר.

אם ההורים להביע רגשות ותחושות, ילדיהם ילמדו שזה בסדר לעשות את אותו הדבר.

כאשר מדובר בילדים רוצה לדבר או לשאול שאלות, לעודד אותם. אם אתה מזלזל, או תמיד אומר שאתה עסוק מדי, הם עלולים להביע תסכול להפסיק לרצות לחלוק את מחשבותיהם ורגשותיהם.

אם למשפחה יש בעיה שמטרידה ילדכם, לערב אותם בדיון. נסו למצוא פתרונות אפשריים יחד איתו או איתה.

כאשר דנים באפשרויות, גם לדבר על התוצאות. התוצאה האפשרית תשפיע על ההחלטה הסופית שלך. להיות פתוח להצעות של הילד. תנו להם לקחת חלק במשא ומתן וההחלטה.

ילד חווה סוג זה של תקשורת יהפוך בטוח וללמוד את הכללים של תקשורת טובה.