Berth

קורע את מיתוס היופי

הדעה הפופוליסטית של אטרקטיביות מתפתחת, וכן פחות אידיאלית, יותר ויותר תמונה מסקרנת מתעוררים.

מאז האמן היווני העתיק זאוקסיס נבנה דימוי של הלנה מטרויה ידי שילוב של תכונות של חמישה דגמים לעשות שלם מושלמת בלתי אפשרי, תיאורים של יופי יש לסמוך על הונאה.

הצורה הפרימיטיבית הזאת של photoshopping היא רק תחילתו - 25 שנה לאחר מכן, התרבות שלנו הפכה מקובע עם אידיאל של faultlessness פיזי כך מנותק מהמציאות שהמציאות עצמה החלה להיראות מוזר.

תפיסות עממיות של יופי פנים - גבות חלקות, אף צבט ותרעומת חצופה - הם צעדו כנורמת סלבריטאי והבינו בחיי היומיום.

אם עבודת הריטוש היא התיאוריה, אז 'לגזור ולהדביק "פתרונות קוסמטיים כירורגית הם בפועל. "אידאל עוגייה מהחתך של יופי הושג פשוטו כמשמעו, עם אזמל.

בשנת נהפכי בובות חיים, נשים סוטות לכיוון עובש אשתו המושלמת.

ניתוח עשוי לגהץ את הקמטים, אך מסיר הרבה בדרך הביטוי - חיוני עבור אינטראקציה אנושית בסיסית. חבר ויתר בוטוקס לאחר תינוקה הפסיק לחייך לעברה שיקוף, במקום, למבטו המופתע של אמה.

"המנטליות מעודדת נשים לחקות לשלמות היא לגבי הבטיחות של שייכות," מסבירה ד"ר ססיליה d'פליס, פסיכולוגית קלינית ומחברת ספר מעז להיות אתה. "זו אינה בעיה כשלעצמה, אבל זה הופך לבעיה כאשר זה מקובל להסתכל בצורה מסוימת -. כמוך, למשל '

אחד ההיבטים מתפשטים יותר באופנת היופי הזה הוא האופן שבו שכפול מטשטש הבדל גזעי. לכן, יש לנו כור היתוך אסתטי שבו נשים כמו אתנית הטרוגנית כמו ביונסה, שאקירה וג'ניפר אניסטון נפגשים את שביל הזהב של שיער זהוב-גוני העור.

ובכל זאת, משהו מאוד קורה, וזה מרגיש כמו מהפכה יצרה קטנה, לא כל כך מושלם. הדעה הפופוליסטית של אטרקטיביות מתפתחת, וכן פחות אידיאלית, יותר ויותר תמונה מסקרנת מתעוררים.

לשם כך, המותג הסקוטי פרינגל אימצה את סווינטון טילדה מפתה שלא כדרכו, 49, כמו אישה פוסטר שלה, וארבעים ומשהו מייבן בסגנון אנרכיסטי דפני גינס לדגול איפור קו NARS. בינתיים, הרחוב הראשי הוא hyping דגמים בלתי שגרתיים תפקיד, מן בת דיטו blancmangey פשרות ליופי ותיק יסמין לה בון.

חשיבה קדימה מותגי קוסמטיקה יש שפרו משמרת איטי שריפה זה. בובי בראון השיקה די חזק הקמפיין שלה, חגיגה של המבטים המגוונים של נשים אמיתיות.

סקר שנערך על ידי החברה מצא 84 אחוזים מהנשים האירופיות אינו שואף להיראות כמו מישהו אחר, חצי רצון להיראות כמו גרסה משופרת של עצמם ולא סלבריטאי.

בראון מאשרת: "אני אומר נשים להיות מי שהם. משמעות הדבר היא כל דבר, החל ללמוד לאהוב את השורות כדי להעריך תכונות ייחודיות שלך.

אנחנו צריכים להתחיל להשתמש בביטוי 'החיים' במקום 'הזדקנות'. קווים הם הוכחה שחיינו.

אנחנו מקבלים אותם כאשר אנו צוחקים, כאשר אנו מביעים את עצמנו. " רבקה Morrice וויליאמס, מייסד מותג הקוסמטיקה בקה, מרגיש פחות בלהט. מלבד תיקון עיניים אדומות, הפרסום שלה ימנע ליטוש.

"מותגים המיינסטרים רבים מראים שלמים, עור דמוי בובה," היא אומרת. "הרבה פעמים אני בוחר דגמים עם נמשים להראות כמה יפה את המרקם הטבעי של העור הוא. התמונות שלנו הן שואפות אבל, מעל לכל, אמינות.

אחד דגמי הקמפיין הבאים שלי הוא נערה האבוריג'ינים עם תכונות בלתי שיגרתיות אשר היא בהחלט מרתקת. "

פמיניזם גם הוסיף את החלקה. פסיכותרפיסטית סוזי אורבך, מחבר של שומן הוא סוגיה פמיניסטית וגופים, הסכים חל שינוי בתפיסה. "אנחנו אוהבים זוהרים אבל אנחנו שונאים חוסר הגיוון, ולכן יש משאלות glamorised 'נשים אמיתיות'. '

הודות הרושם שבצע מבצע דאב ליופי אמיתי, אנחנו גם יותר רמז למעלה על הטריקים של המקצוע. רובנו מבינים כי מודלים אפילו לא מתעוררים נראים כמו מודלים.

אני נתקל מנתח פלסטי ניק פרסיבל בעת ההשקה של סרום סופר פוינט Regenerist 3 של Olay, משחה שמבטיחה שיפור ולא טרנספורמציה. יותר ויותר לקוחות של פרסיבל הם זהירים יותר של מחפש 'נעשה' מ הישן, הבאת תמונות הסלבריטאים כאמצעי להדגיש את מה שהם לא רוצים להיראות.

"מה שהם רוצים הוא להיראות כמו גרסאות טובות יותר של עצמם," מאשרת פרסיבל.

"לפני עשרים שנה, אתה הלכת למנתח והוא אמר לך מה הוא יעשה.

קורע את המיתוס יופי. אנשים אחרים גם לקרוא.
קורע את המיתוס יופי. אנשים אחרים גם לקרוא.

בימים אלה, למטופלים להרגיש יותר מוסמכים לחקור בחירותיהם. חלה הערכה גוברת שצורת אחד בגודל- fits-all הישן של ניתוח לא לגרום לאנשים להיראות צעירים, זה גרם להם להיראות מוזר.

אנשים איבדו הרבה הביטוי ואופי. '

אז אולי זה לא פניהן של נשים כי צריך לשנות ככל של הלך הרוח בחברה - תהליך מורכב שעליו אנחנו רק יוצאים.

אנשים אחרים גם לקרוא:

למה זיכרונות יכול לשפר את מצב הרוח שלך: מגורים על זיכרונות הילדות שלנו יכול לשפר אושר ההערכה העצמית שלנו.

למה אנחנו עושים רשימות מטלות?: מה עומד מאחורי הדחף הכפייתי הזה והאם זה באמת לגרום לנו פרודוקטיבי יותר?

אנו יכולים לאמן את עצמנו כדי להיות מאושרים?: שאלנו את דעתם של מומחי אושר מובילים, ומצאתי כמה תוצאות מפתיעות.