Berth

משפחה meltus דבש שיעולים מתייהר והטעם לימון (הופסק זמנית בבריטניה)


שימוש עיקרי רכיב פעיל יצרן
שיעולים מתייהר גואיפנזין רקיט בנקיזר

איך זה עובד?

משפחה meltus דבש שיעולים מתייהר והטעם סירופ לימון מכיל את המרכיב הפעיל גואיפנזין.

גואיפנזין הוא סוג של תרופה הנקראת מכייח שיעול. Expectorants משמשת לטיפול שיעול פרודוקטיבי או מתייהר, שבו הליחה הוא השתעל עד.

Expectorants כגון גואיפנזין נחשבים לעבוד ידי גירוי קולטני בבטן, גרימת עלייה רפלקס את נפח הנוזל המיוצר דרכי הנשימה. זה מקטין את עובי של הפרשות בדרכי הנשימה, ובכך התרופפות ליחה ומקלה להשתעל.

הבסיס סירופ של המשפחה meltus שיעולים מתייהר גם מעילים האחורי של הגרון עוזר להרגיע כאב גרון הנגרמת על ידי שיעול.

למה זה משמש?

 • שיעולים מתייהרים וכאבי גרון.

אזהרה!

 • מרץ 2009: Over-the-counter שיעול ותרופות קרות לילדים היו לאחרונה תחת בדיקה של אירופה. ייעוץ חדש הוא כי תרופות כמה שיעול קר, כולל זו נוכחית הם כבר לא מומלצות לילדים מתחת לגיל שש שנים של גיל. הסיבה לכך היא כי אין ראיות כי הם עובדים בקבוצת גיל זו, והם עלולים לגרום לתופעות לוואי כגון תגובות אלרגיות, השפעות על שינה או הזיות. אריזת העלונים לתרופות שיעול קר יעודכן במהלך השנה הקרובה על מנת לשקף את המידע הזה. כאשר המוצרים שכותרתו החדשה מתפרסמים הם יימכרו רק מבתי מרקחת, שם ועצות לגבי שימוש בתרופות יכולות להינתן בבטחה. מוצרים עם תיוג ישן שנותנים מינונים עבור ילדים מתחת לגיל שש לא ייסוגו מייד ממכירה, כי אין בעיות בטיחות מיידיות איתם והם היו בשימוש רחב במשך עשרות שנים. עם זאת, אתה כבר לא צריך לתת תרופות אלה לילדים מתחת לגיל שש. ההמלצות החדשות הן חלק מהחבילה לטווח ארוך של צעדים מתבצעים בהדרגה כדי לשפר את השימוש הבטוח של תרופות נגד שיעול קר בילדים מתחת לגיל 12. אם יש לך רק נתון תרופה זו ילד מתחת לגיל שש אין צורך לדאוג, בתנאי שהם קיבלו את המינון המומלץ על הבקבוק, אבל אתה לא צריך להשתמש בתרופה עבורם בעתיד. ילדים בגילאי 6 עד 12 שנים עדיין יכול להינתן בתרופה, שכן הסיכון של תופעות לוואי מצטמצם בילדים גדולים יותר כפי שהם שוקלים יותר, לקבל הצטננות פחות וגם יכול להגיד לך אם התרופה עושה להם כל טוב. לקבלת עצות נוספות לדבר רוקח.
 • אם אתה או ילדך יש באחת מהתופעות הבאות כדאי להתייעץ עם הרופא שלך, כך השיעול יכול להיחקר נוסף: שיעול וליחה כי הוא ירוק, חלוד חום, צהוב, מוכתם בדם או ריח רע; קוצר נשימה, צפצופים או קשיי נשימה; כאב בחזה; כאבים ונפיחות העגל; איבוד משקל פתאומי; שיעול בשעות הלילה חוזר; או שיעול מתמשך לטווח ארוך.
 • המינון המומלץ של תרופה זו משתנה בהתאם לגיל. עקבו בזהירות אחר הוראות המינון מסופקות עם תרופה זו. אין לעבור על המנה המומלצת. התרופה צריכה להינתן בזהירות באמצעות הכף או מדידת מכשיר מסופק על מנת להבטיח את המינון המקסימאלי הוא לא חריג.
 • אם התופעות נמשכות להתייעץ עם הרופא שלך.
 • אל תתנו לילדכם שיעול אחר ותרופות קרות בשילוב עם זה. מוצרים שונים עשויים להכיל את אותו חומר פעיל (ים) ו משתמש אחד או יותר בעת ובעונה אחת יכולים להוביל אותך העולים על המינון המומלץ עבור ילדך. לקבלת ייעוץ נוסף לדבר רוקח.

השתמש בזהירות

 • קשה ירידה בתפקוד הכליה.
 • קשה ירידה בתפקוד כבד.

לא לשמש

 • ילדים מתחת לגיל שש שנים של גיל.

תרופה זו לא אמורה להיות בשימוש אם אתה אלרגי אחד או לאחד ממרכיביה. הנך מתבקש ליידע את הרופא או הרוקח אם חווית בעבר כגון אלרגיה.
אם אתה מרגיש שאתה חווית תגובה אלרגית, להפסיק את השימוש בתרופה זו ולהודיע ​​רופא או רוקח מייד.

הריון והנקה

תרופות מסוימות לא אמורות לשמש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, תרופות אחרות ניתן להשתמש בבטחה במהלך ההריון או ההנקה מתן הטבות לאם עולים על הסיכונים לתינוק שטרם נולד. תמיד ליידע את הרופא אם הינך בהריון או מתכננת הריון, לפני השימוש ברפואה.

 • הבטיחות של תרופה זו בהריון לא נקבעה באופן מלא, אם כי מוצרים המכילים גואיפנזין שימשו במשך שנים רבות ללא apparant תוצאה חולה. כמו בכל התרופות, תרופה זו רק לשמש במהלך הריון אם נתפס כהכרחי על ידי הרופא שלך. לייעוץ רפואי מהרופא שלך.
 • התרופה עוברת לחלב אם, אך זו אינה צפויה להיות השפעה מזיקה על תינוק יונק. לייעוץ רפואי רחוק יותר מן הרופא או הרוקח.

תופעות לוואי

תרופות ותופעות הלוואי האפשריות שלהם יכולים להשפיע על אנשים בודדים בדרכים שונות. להלן כמה מתופעות הלוואי כי ידועים יקושר עם תרופה זו. רק בגלל תופעת לוואי נאמרה כאן לא אומרת שכל אנשי השימוש בתכשיר חווים כי או כל תופעת לוואי.

 • אי נוחות בבטן.

תופעות הלוואי המפורטות לעיל עשויות שלא לכלול את כל תופעות הלוואי שדווחו על ידי היצרן של התרופה.
לקבלת מידע נוסף בנוגע לסיכונים אפשריים אחרים הקשורים בתרופה, אנא קרא את המידע מסופק עם התרופה או להתייעץ עם הרופא או הרוקח.

איך יכול התרופה על תרופות אחרות?

אתה לא צריך לתת לילד שלך שיעול אחר ותרופות קרות בשילוב עם זה. מוצרים שונים עשויים להכיל את אותו חומר פעיל (ים) ו משתמש אחד או יותר בעת ובעונה אחת יכולים להוביל אותך העולים על המינון המומלץ עבור ילדך. לקבלת ייעוץ נוסף לדבר רוקח.

אתה לא צריך להשתמש בתרופה בשילוב עם תרופות המכילות מדכאי שיעול, כגון חומר שמשמש או pholcodine, כמו אלה יהיו השפעה הפוכה בתרופה.

תרופה זו אינה צפויה להשפיע על כל תרופה אחרת. עם זאת, אם אתה או ילדך כבר נוטל תרופות אחרות, כולל תרופות צמחיות ואלה לרכוש אותה ללא מרשם, כדאי תמיד לבדוק עם הרוקח לפני השימוש גם את זה, כדי לוודא כי שילוב בטוח.

תרופות אחרות המכילות אותו מרכיב פעיל

שיעולים המתייהרים של סירופ לילדים Calcough שש פלוס Lemsip שיעול מתייהר
תרופה נגד שיעול שום Liqufruta שיעול מתייהר Robitussin שיעול Tixylix מתייהר