Berth

קרם Prioderm (הופסק בבריטניה)


שימוש עיקרי רכיב פעיל יצרן
כינים malathion הבינלאומי SSL

איך זה עובד?

קרם Prioderm מכיל את malathion המרכיב הפעיל, שהוא קוטל חרקי אורגנו זרחניים שהורגים טפילים כגון בכינים, כיני ערווה קרדית גרדת.

Malathion פועלת על ידי חסימת הפעילות של אנזים הטפיל שנקרא cholinesterase. אנזים זה הוא הכרחי לצמיחה והישרדות של הטפיל. על ידי inactivating זה, malathion משבש תהליכים מטבוליים חיוניים הטפילים מוביל בסופו של דבר מותם. קרם Prioderm הורג כינים וביצים שלהם.

לטיפול בכינים, קרם צריך להיות מוחל על הקרקפת שפשף לתוך שיער יבש מהשורשים עד קצות עד שכל השיער היא הרטיבה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, במיוחד עם עם שיער ארוך, היא להפוך את פרידה קטנה ולהחיל כמה טיפות של התחליב לאורך השיער, ואז להפיץ את זה באופן שווה לאורך השיער. חוזרים על הפעולה עם חלקים קטנים רבים אחרים עד הקרקפת כולה כוסתה. השאר את השיער להתייבש באופן טבעי בחדר חם אבל מאוורר היטב (לא להשתמש מייבש שיער). אין לכסות את הראש עד התחליב יבש. לאחר 10 עד 12 שעות, לחפוף את השיער בדרך הרגילה. יש לשטוף את השיער ולסרק אותו באמצעות מסרק ניט מתכת דק שיניים בעוד השיער עדיין רטוב להסיר את הכינים המתות וביצים.

ביצי כינה עשויות להיות קשות יותר להרוג מאשר כינים חיות, כי נוזל הדברה לא יכול לחדור את קליפת הביצה להיכנס כדי הכינה מתפתחת. ייתכן אפוא צורך לחזור על הטיפול לאחר שבעה ימים להרוג כינה המתעוררים מכל ביצים ששרדו את היישום הראשון. שאל את הרוקח שלך עבור ייעוץ בנושא זה.

קרם Prioderm הינו מוצר malathion בסיס אלכוהול. על בסיס מים מוצרים malathion, כגון אלה המפורטים בסוף מאמר זה כולל, הם העדיפו קרמים על בסיס אלכוהול לטיפול כינים הערווה גרדת, כפי שהם מגרים פחות על עור פגוע ואזורים רגישים כגון איברי המין. מוצרים על בסיס מים גם עדיפים ילדים ואנשים עם אסטמה או אקזמה, שעבורם המוצר מבוסס אלכוהול זה יכול להיות מגרה.

למה זה משמש?

אזהרה!

 • תרופה זו מיועדת לשימוש חיצוני בלבד.
 • יש למנוע מגע התכשיר עם העיניים. אם זה להיכנס לעיניים יש לשטוף מיד עם הרבה מים.
 • תרופה זו מכילה אלכוהול דליק. הימנע להבות חשופות, חפצים מוארים כגון סיגריות, גז ושריפות חשמליות, ושימוש בחום מלאכותי, מייבשי שיער למשל.
 • הכנה זו עלולה להשפיע מסולסלת, צבעונית או צובע את השיער.
 • מומלץ כפפות גומי להיות משוחק על ידי אנשים נותנים בקשות חוזרות ונשנות או בטיפול מספר גדול של אנשים עם תרופה זו, לאחיות במרפאה למשל או בבית הספר.
 • אין להשתמש בתרופה זו יותר מפעם אחת בשבוע, או יותר משלושה שבועות רצופים.

השתמש בזהירות

 • אסטמה (הקרם עלול לגרום צפצופים)
 • אקזמה (הקרם עלול לגרום לגירוי עור)
 • עור רגיש (הקרם עלול לגרום עקצוץ או גירוי בעור).

לא לשמש

 • תינוקות מתחת גיל שישה חודשים, למעט על ייעוץ רפואי.

תרופה זו לא אמורה להיות בשימוש אם אתה אלרגי אחד או לאחד ממרכיביה. הנך מתבקש ליידע את הרופא או הרוקח אם חווית בעבר כגון אלרגיה.
אם אתה מרגיש שאתה חווית תגובה אלרגית, להפסיק את השימוש בתרופה זו ולהודיע ​​רופא או רוקח מייד.

הריון והנקה

תרופות מסוימות לא אמורות לשמש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, תרופות אחרות ניתן להשתמש בבטחה במהלך ההריון או ההנקה מתן הטבות לאם עולים על הסיכונים לתינוק שטרם נולד. תמיד ליידע את הרופא אם הינך בהריון או מתכננת הריון, לפני השימוש ברפואה.

 • תרופה זו אינה ידועה להזיק אם נעשה שימוש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, כמו כל התרופות, ולכן יש להשתמש בו בזהירות על ידי נשים הרות או מניקות רק על פי עצת רופא.

אזהרות לייבל

 • זהירות דליק: לשמור תרופות הרחק אש או להבות.

תופעות לוואי

תרופות ותופעות הלוואי האפשריות שלהם יכולים להשפיע על אנשים בודדים בדרכים שונות. להלן כמה מתופעות הלוואי כי ידועים יקושר עם תרופה זו. בגלל תופעת לוואי נאמרה כאן, זה לא אומר שכל אנשי השימוש בתכשיר חווים כי או כל תופעת לוואי.

 • גירוי בעור

תופעות הלוואי המפורטות לעיל עשויות שלא לכלול את כל תופעות הלוואי שדווחו על ידי יצרנית התרופות.
לקבלת מידע נוסף בנוגע לסיכונים אפשריים אחרים הקשורים בתרופה, אנא קרא את המידע מסופק עם התרופה או להתייעץ עם הרופא או הרוקח.

איך יכול התרופה על תרופות אחרות?

תרופה זו אינה ידועה להשפיע תרופות אחרות.

תרופות אחרות המכילות אותו מרכיב פעיל

נוזל Derbac-M שמפו קרם Prioderm שמפו קרם Quellada-M
נוזל Quellada-M