Berth

הסיכונים הבריאותיים של להיות חמש אבן מעודף משקל

איך להיות גדול זה אולי נראה כמעט בלתי אפשרי, זה מפתיע באיזו קלות זה קורה.

הרמת הרגלים לא בריאים יכול להפוך במהירות בבעיות בריאות מסכני חיים.

בחמש אבן מעודף משקל, אינדקס מסת הגוף שלך (BMI) מנדנדת 40, מה שאומר חולנית השמנת יתר.

"המונח "מדוכאת" פירושו למעשה לפגוע בבריאות שלך, כך בשלב זה את הסיכונים של בעיות לב, לחץ דם גבוה, סוכרת וכן הלאה באמת לירות," אומר ד"ר בנטלי.

איך להיות גדול זה אולי נראה כמעט בלתי אפשרי, אבל ד"ר קמפבל אומר שזה מפתיע באיזו קלות זה קורה. "עבור אדם שחייו משתנים באופן דרמתי אולי הם לאבד את מקום העבודה או בת זוגם, או להיות אכילה חולה מדי יכול להפוך להרגל מהר, ואם אתה לא תבצע שינויים אתה יכול להיות מהשמנת יתר חולנית תוך כמה שנים."

אם זה עדיין נשמע סביר, תחשוב על זה: אתה צריך לאכול רק 123 קלוריות נוספות ביום מעל הצריכה היומית המומלצת שלך 1940 זה לאטה רזה בסטארבקס, כמה עוגיות שוקולד צ'יפס או פרוסה נוספת של פיצה לשים על אבן בתוך שנה.

סיכון 1: אי ספיקת כבד

דיאטת שומן היא כמעט באותה מידה מסוכנת הכבד כמו אלכוהול. כאשר השומן מצטבר בתאי כבד, זה יכול לגרום לפציעה ודלקת דומה נזק כבד אלכוהולית, המוביל לשחמת או אפילו אי ספיקת כבד.

סיכונים 2: סכנות ניתוח

"הדבר היחיד סטטיסטי שבאמת עושה את הבדל כאשר מנסה לרדת במשקל הרבה זה הוא פעולה כגון ניתוח להקת קיבה," אומר ד"ר קמפבל.

אבל בחמש אבן או יותר מעודף משקל, שיש כל סוג של פעולה טומן בחובו סיכונים מיותרים. הסכנה העיקרית היא לפתח קריש דם ברגל שלך לאחר הניתוח, כפי שהוא יכול לנסוע אל הריאות ולהוכיח קטלני.

זה נפוץ יותר אצל אנשים הסובלים מהשמנת יתר, בגלל זרימת הדם שלהם עשויה להיות איטית. נשים שמנות הן גם בסיכון גבוה יותר של סיבוכים לאחר ניתוח מאשר נשים על משקל בריא.

סיכונים 3: החלפות מפרק הירך

"כל משקל כי הוא נושא על הרגליים, אשר אינם מתוכננים לקחת אותו.

הלחץ הנוסף אומר המפרקים להתבלות ולסבול ניזק תחת בלחץ - הירכיים, הברכיים והקרסוליים הם מושפעים ביותר ורבי אנשים שמנים בסופו של דבר הצורך החליף אותם, "אומר תם פריי, דובר פורום השמנה הלאומי.

סיכונים 4: זיהומים

זיהומים בדרכי שתן נפוצים בגלל הכמות העצומה של משקל לדחוף למטה על שלפוחית ​​השתן.

דלקות בדרכי שתן (UTI) נפוצות בגלל הכמות העצומה של משקל לדחוף למטה על שלפוחית ​​השתן. 'וניקוי האזור כראוי יכולה להיות בעיה אם אתה כל כך גדול שאתה לא יכול לקבל את הידיים למטה,' תם מציין.

קשיים היגיינה גם יכול לגרום לזיהומים פטרייתיים בין האצבעות כי זה קשה להגיע הרגליים כדי לשטוף אותם, ובתוך קפלי העור הנוטים להצטבר על השמנת יתר חולנית.

זיעה ביניהם יוצר תנאים אידיאליים סביבה לחה זיהומים פטרייתיים לשגשג.

פרישות נאכפות: סיכון 5

סקס מביא אתגרים מיוחדים במשקל מהשמנת יתר חולנית. "להיות אינטימי לעתים קרובות הופך להיות בלתי אפשרי או קשה מאוד בגודל הזה", אומר תם, "וזה עצוב כי להיות שמנים לא אומר שאתה מאבד את החשק המיני שלך."

סיכונים 6: אי ספיקת לב

הסיכונים הבריאותיים של להיות חמש אבן מעודף משקל. סיכון 1: אי ספיקת כבד.
הסיכונים הבריאותיים של להיות חמש אבן מעודף משקל. סיכון 1: אי ספיקת כבד.

לא להתבלבל עם מחלות לב, זה כאשר אתה הופך כל כך גדול, כי הלב שלך כבר לא מספיק חזק כדי לשאוב דם סביב הגוף שלך.

תוצאת ריאות נוטפות מי רגליים נפוחות בצורה מסיבית, משום שלבכם אינו פועם ביעילות, אשר מוביל הצטברות של נוזלים. בסופו של דבר, הלב יכול לוותר לגמרי.

אנשים אחרים גם לקרוא:

20 דרכים קלות לצמצם את שומן: זה לוקח רק כמה שינויים קלים כדי לשמור על הקלוריות לבדוק.

הסיכונים הבריאותיים של להיות שלוש אבן מעודף משקל: זה דבר אחד להיות "עצמות גדולות" אבל דבר אחר לגמרי אם אתה נופל לתוך הקטגוריה מהשמנת היתר.