Berth

תרסיס לאוזן Otomize


שימוש עיקרי רכיב פעיל יצרן
דלקות אוזניים החיצון Dexamethasone, סולפט neomycin, חומצה אצטית קרחונית GlaxoSmithKline לצרכן בריאות

איך זה עובד?

תרסיס לאוזן Otomize מכיל שלושה מרכיבים פעילים, dexamethasone, neomycin וחומצה אצטית.

Dexamethasone שייכת לקבוצה של תרופות המכונות סטרואידים, אשר משמשות להפחתת דלקת. דלקת באוזן מתרחשת כתוצאה של נזק, גירוי או דלקת של העור בתוך האוזן. זה גורם לשחרור של חומרים שונים שחשובים במערכת החיסונית. חומרים אלה גורמים לכלי הדם להתרחב ולגרום האזור הפגוע הופך אדום, נפוח וכואב. קורטיקוסטרואידים עבודה באמצעות פעולה בתוך התאים כדי לעצור את שחרורו של חומרים אלה, ובכך להפחית נפיחות, אודם וכאב.

Neomycin הוא חבר של המשפחה aminoglycoside של אנטיביוטיקה. הוא משמש לטיפול בזיהומים הנגרמים על ידי מגוון רחב של חיידקים. Neomycin עובד על ידי הפרעה לייצור חלבונים חיוניים להישרדותו של חיידקים. זה נקשר רכיבי תאים חיידקיים, מה שהופך את החיידקים לייצר חלבונים חריגים שלא ניתן לבצע התפקיד הרגיל שלהם. הפקת חלבונים חריגים אלה בסופו של דבר הורג את החיידקים ואת זה מנקה את הזיהום.

חומצת אצטית קרחונית כלולה ספריי זה לייצר בסביבת חומצית באוזן מחמירה לחיידקים לשרוד. זה עוזר לשלוט זיהום כלשהו.

השילוב של שלושת תרופות תרסיס לאוזן Otomize משמש לטיפול בזיהומים ודלקות של האוזן החיצונית. הספריי מנוהל ישירות לתוך פתח האוזן לייצר השפעה מקומית בתעלת האוזן החיצונית.

למה זה משמש?

  • דלקת וזיהום של החלק החיצוני של תעלת האוזן (דלקת אזניים).

אזהרה!

  • תרופה זו מיועדת לשימוש באוזן בלבד. זה לא אמור להיות מרוסס לתוך הפה, האף או העיניים.
  • לנער את הבקבוק היטב לפני כל שימוש.
  • פעל על פי ההוראות המצורפות ספריי בזהירות. הספריי צריך להיות דרוך לפני השימוש בו בפעם הראשונה על ידי הלחיצה מפעילה מספר פעמים עד רסס דק מיוצר. הקפד להצביע הרסס הרחק עצמך ואנשים אחרים בזמן עושה את זה. אם לא השתמשו בתרסיס למשך זמן ארוך יותר משבוע זה יהיה צורך reprimed באותו אופן לפני שאתה משתמש בו שוב.
  • אתה צריך להמשיך להשתמש בתרופה זו במשך ימים לאחר הופעת התסמינים שלך ניקו עד לוודא כי זיהום המטופל באופן מלא על עוצמה ובכך להקטין את הסיכוי של אותו חוזר.
  • התייעץ עם הרופא שלך אם אחרי שבעה ימים של טיפול בתרופה זו יש שיפור מועט, אם בכלל בתסמינים שלך.
  • כל מיכל של תרופה זו צריכה מושלך ארבעה שבועות אחרי הפתיחה הראשונה, כי אחרי הפעם ספריי עשויים להיות מזוהמים עם חיידקים. אתה עלול למצוא את זה מועיל לכתוב מועד הפתיחה על החפיסה. השלך בזהירות, רצוי על ידי חזרה המרקחת שלך.

לא לשמש

  • אנשים עם עור תוף מנוקב (בשל סיכון מוגבר ניזק לשמיעת - אולם מומחים מסוימים לעשות להשתמש בתרופה בזהירות באנשים עם עור תוף מנוקב אם הזיהום לא ניקה באמצעות תרופות אחרות).

תרופה זו לא אמורה להיות בשימוש אם אתה אלרגי אחד או לאחד ממרכיביה. הנך מתבקש ליידע את הרופא או הרוקח אם חווית בעבר כגון אלרגיה.
אם אתה מרגיש שאתה חווית תגובה אלרגית, להפסיק את השימוש בתרופה זו ולהודיע ​​רופא או רוקח מייד.

הריון והנקה

תרופות מסוימות לא אמורות לשמש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, תרופות אחרות ניתן להשתמש בבטחה במהלך ההריון או ההנקה מתן הטבות לאם עולים על הסיכונים לתינוק שטרם נולד. תמיד ליידע את הרופא אם הינך בהריון או מתכננת הריון, לפני השימוש ברפואה.

  • הבטיחות של תרופה זו לשימוש במהלך הריון והנקה לא הוקמה. זה לא אמור לשמש במהלך הריון והנקה, אלא אם כן נתפס כהכרחי על ידי הרופא שלך, ורק אם התועלת הצפויה לאם היא גדולה יותר מכל סיכון אפשרי לתינוק. לייעוץ רפואי מהרופא שלך.

תופעות לוואי

תרופות ותופעות הלוואי האפשריות שלהם יכולים להשפיע על אנשים בודדים בדרכים שונות. להלן כמה מתופעות הלוואי כי ידועים יקושר עם תרופה זו. רק בגלל תופעת לוואי נאמרה כאן לא אומרת שכל אנשי השימוש בתכשיר חווים כי או כל תופעת לוואי.

  • שריפה זמנית או תחושה מעקצצת עבור הימים הראשונים של טיפול.

תופעות הלוואי המפורטות לעיל עשויות שלא לכלול את כל תופעות הלוואי שדווחו על ידי היצרן של התרופה.
לקבלת מידע נוסף בנוגע לסיכונים אפשריים אחרים הקשורים בתרופה, אנא קרא את המידע מסופק עם התרופה או להתייעץ עם הרופא או הרוקח.

איך יכול התרופה על תרופות אחרות?

השילוב של תרופות תרסיס Otomize האוזן אינם ידועים בהשפעתם תרופה אחרת כאשר נמרח על האוזן.

תרופות אחרות המכילות את אותם מרכיבים פעילים

כרגע אין תרופות אחרות הזמינים באירופה המכילות שילוב זה של חומרים פעילים.