Berth

Pessaries Ecostatin (הופסק בבריטניה)


שימוש עיקרי רכיב פעיל יצרן
קיכלי נרתיקים חנק Econazole סקוויב

איך זה עובד?

pessaries Ecostatin להכיל את econazole החומר הפעיל. Econazole הוא תרופה נגד פטריות המשמשת לטיפול בדלקות עם פטריות שמרים. pessaries Ecostatin משמש לטיפול בזיהומים פטרייתיים של הנרתיק, כגון קיכלי נרתיקים.

Econazole הורג פטריות שמרים ידי הפרעת קרום התא שלהם. זה עובד על ידי עצירת הפטריות מלייצר חומר הנקרא ergosterol, אשר מהווה מרכיב חיוני של קרומי תאים פטרייתי. שיבוש בייצור של ergosterol משבש את קרום התא פטרייתי, גרימת חורים להופיע בו.

קרום התא של פטריות הם חיוניים להישרדותם. הם שומרים חומרים לא רצויים מלהיכנס תאים ולהפסיק את התוכן של התאים מפני דלף החוצה. כפי econazole גורם חורים להופיע על קרום התא, המרכיבים החיוניים של תאים פטרייתי יכול לדלוף החוצה. זה הורג את הפטריות ומטפל הזיהום.

pessaries Econazole מוכנס לתוך הנרתיק לטיפול בזיהומים של הנרתיק עם שמרים, ב קנדידה אלביקנס בפרט. זיהום זה גורם לדלקת הפרשות מהנרתיק והוא ידוע לעתים קרובות כמו קיכלי נרתיקי. הכנסת התרופה הגבוהה לתוך הנרתיק מאפשרת econazole לפעול ישירות בתחום הזיהום.

הרופא יכול לרשום pessary econazole חד פעמי או קורס של שלושה pessaries כדי לטפל בזיהום. Pessaries יכול לשמש גם בשילוב עם קרם econazole ליישם ישירות את החלק החיצוני של הנרתיק (פות שפות) כדי לעזור להקל על הסימפטומים החיצוניים של הזיהום, כגון גרד, דלקת וכאב. חבילת התאום Ecostatin מכיל pessaries econazole יחד עם קרם econazole את הסימפטומים החיצוניים.

למה זה משמש?

 • דלקת של הנרתיק (דלקת הנרתיק) הנגרמת על ידי נגיף עם קנדידה אלביקנס או שמרים אחרים (הידוע גם בשם פטרת נרתיקית).

אזהרה!

 • pessaries Ecostatin אסור להילקח דרך הפה. הם עבור שימוש נרתיק בלבד.
 • Pessary צריך להיות מוכנס לתוך הנרתיק לפני השינה באמצעות המוליך מסופק.
 • pessaries Ecostatin עלול לגרום נזק לטקס (גומי) קונדומים דיאפרגמה (כמוסות) וכך להפוך אותם יעיל במניעת הריון מחלות המועברות במגע מיני. אתה צריך להשתמש שיטה חלופית של מניעה בזמן השימוש בתכשיר, או רצוי להימנע קיום יחסי מין עד לאחר ההדבקה יש פינה למעלה. זכור כי קיום יחסי מין בזמן שאתה עדיין יש את הזיהום צפוי לשדר את הזיהום בן זוגך, מי יוכל להעביר אותו בחזרה אליך.
 • אם אהובך יש גם סימפטומים של קיכלי (כאב ואודם של הפין, אטימות של העורלה או הפרשה לבנה, חסרת ריח מהפין) חשוב כי הם מטופלים בעת ובעונה אחת כפי שאתה, למשל עם שמנת econazole, כדי למנוע את מחדש הדביק אותך. שאל את הרופא או הרוקח לקבלת ייעוץ.
 • חשוב לסיים את הקורס הקבוע של תרופה זו, גם אם כל גירוד והפרשות השתפר ונראה הזיהום נפסק. זאת על מנת להבטיח כי זיהום המטופל באופן מלא ובכך להקטין את הסיכוי של אותו חוזר.
 • אתה צריך להתייעץ עם הרופא שלך אם הסימפטומים שלך להתמיד או לחזור לאחר הטיפול.

לא לשמש

 • תרופה זו אינה מומלצת לילדים ומתבגרים מתחת לגיל 16 שנים של גיל.

תרופה זו לא אמורה להיות בשימוש אם אתה אלרגי אחד או לאחד ממרכיביה. הנך מתבקש ליידע את הרופא או הרוקח אם חווית בעבר כגון אלרגיה.
אם אתה מרגיש שאתה חווית תגובה אלרגית, להפסיק את השימוש בתרופה זו ולהודיע ​​רופא או רוקח מייד.

הריון והנקה

תרופות מסוימות לא אמורות לשמש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, תרופות אחרות ניתן להשתמש בבטחה במהלך ההריון או ההנקה מתן הטבות לאם עולים על הסיכונים לתינוק שטרם נולד. תמיד ליידע את הרופא אם הינך בהריון או מתכננת הריון, לפני השימוש ברפואה.

 • מעט מאוד של התרופה נספגת לתוך זרם הדם מהנרתיק והיא נחשבת בדרך כלל בטוח לטיפול קיכלי ההריון. עם זאת, כמו כל התרופות, יש להימנע במהלך השליש הראשון, אלא אם כן נתפס כהכרחי על ידי הרופא שלך. תמיד להתייעץ עם הרופא לפני השימוש בתרופה כאשר הינך בהריון. בעוד בהריון אתה לא צריך להשתמש המוליך להכניס את pessaries. השתמש באצבעותיך במקום. לייעוץ רפואי נוסף מהרופא שלך.
 • מאז מעט מאוד של תרופה זו נספג לזרם הדם מהנרתיק אין זה סביר שכל של התרופה תעבור לחלב אם. כתוצאה מכך היא נחשבת בדרך כלל בטוחה לשימוש על ידי אמהות מיניקות. עם זאת, כמו כל התרופות, תמיד לייעוץ רפואי מהרופא שלך לפני השימוש בתרופה כאשר הינך מניקה.

תופעות לוואי

תרופות ותופעות הלוואי האפשריות שלהם יכולים להשפיע על אנשים בודדים בדרכים שונות. להלן כמה מתופעות הלוואי כי ידועים יקושר עם תרופה זו. בגלל תופעת לוואי נאמרה כאן, זה לא אומר שכל אנשי השימוש בתכשיר חווים כי או כל תופעת לוואי.

 • אי נוחות בנרתיק
 • צריבה או גירוי של הנרתיק

תופעות הלוואי המפורטות לעיל עשויות שלא לכלול את כל תופעות הלוואי שדווחו על ידי יצרנית התרופות.
לקבלת מידע נוסף בנוגע לסיכונים אפשריים אחרים הקשורים בתרופה, אנא קרא את המידע מסופק עם התרופה או להתייעץ עם הרופא או הרוקח.

איך יכול התרופה על תרופות אחרות?

תרופה זו אינה ידועה להשפיע טיפול בתרופה אחרת.

תרופות אחרות המכילות אותו מרכיב פעיל

קרם Ecostatin קרם הגינקולוגית-Pevaryl Pessaries הגינקולוגית-Pevaryl
קרם Pevaryl