Berth

טיפות עיניים Artelac (hypromellose)


שימוש עיקרי רכיב פעיל יצרן
תנאי יובש בעיניים Hypromellose פארמה גלובל

איך זה עובד?

טיפות עיניים Artelac להכיל את hypromellose המרכיב הפעיל, שהוא סוג של התרופה הידועה בתור סיכה עין. (NB. טיפות עיניים Hypromellose זמינים גם בלי שם המותג, כלומר כמו הגנרית הרפואה.)

Hypromellose הוא פולימר סינתטי יוצר סרט על פני השטח של העין (הקרנית). הוא מייצר סרט שקוף, סיכה מתלחלח על פני השטח של העין והוא משמש דמעות מלאכותיות.

טיפות עיניים Hypromellose מספקים מרגיע הקלה על הסימפטומים של עיניים יבשות, כגון כאב, גירוי או תחושת גרגירי. אלה עלולים להיגרם על ידי העין שלך לא לייצר דמעות מספיק כדי לשמור על העין לחה, או על ידי דברים כגון מצבים רפואיים מסוימים או טיפולים, שימוש ממושך של מסכי מחשב (שבו אתם נוטים למצמץ פחות ובכך לא לשמן את העיניים מספיק), או ייבוש התנאים האטמוספריים כגון מיזוג אוויר, הסקה מרכזית או זיהום האטמוספירה.

טיפות עיניים Artelac לבוא בבקבוקים רב במינון המכילים חומר משמר ו כיחידות יחיד במינון (SDUs) כי הם ללא חומר משמר. SDUs יכול להיות בשימוש על ידי אנשים להרכיב עדשות מגע נוקשות או חדירות, או שרגישים חומרים משמרים.

למה זה משמש?

 • תנאי יובש בעיניים.
 • הרטבת עדשות מגע קשות סיכת עיניים מלאכותיות.

אזהרה!

 • רחצו ידיים לפני באמצעות טיפות עיניים.
 • Artelac SDUs הם סטריליים ללא חומר משמר. כל יחידה היא לייחד בלבד. צריכה להיות מספיק בכל יחידה במינון לטפל בשתי העיניים במידת הצורך. ברגע שיש לך לשים את הטיפות אתה צריך לזרוק את יחידת מנה, גם אם יש איזה תרופה נותר בה.
 • Artelac בקבוקים רב במינון להכיל את בנזלקוניום כלוריד משמר והם סטרילי עד פתח. כל תרופה נותרת צריכה להיות מסולקת בקפידה של ארבעה שבועות אחרי הפתיחה הראשונה, מכיוון שהוא עלול להיות מזוהם עם לכלוך או חיידקים. אתה עלול למצוא את זה מועיל לכתוב מועד הפתיחה הראשונה על הבקבוק. השלך בזהירות, רצוי החזירו אותן לבית המרקחת שלך. Artelac במינון רב בקבוקי אינם מתאימים לאנשים להרכיב עדשות מגע רכות משום בנזלקוניום כלוריד יכול להיקלט על ידי עדשות מגע רכות גירוי בעיני גורם.
 • כדי למנוע החדרת חיידקים לתוך העיניים, לא לאפשר את הקצה הפתוח של SDU או הקצה טפטף לגעת העין שלך או כל דבר אחר.
 • לאחר הצבת טיפות העיניים אתה עשוי לקבל ראייה מטושטשת מעט או תחושה מעקצצת קלה. זה אמור להבהיר בתוך 15 דקות. אם החזון שלך מושפע מומלץ שאתה לא נוהג או להשתמש בכל מכונות עד החזון שלך יש פינה.
 • אם הגירוי בעיניים שלך נמשך או מחמיר לאחר שימוש בטיפות אלה, או אתם חווים כאב כאב ראש, עיניים, שינויי חזון או אדמומיות המשיכו, אתה צריך להפסיק את השימוש בטיפות עיניים אלה ולפנות לרופא.

לא לשמש

 • Artelac בקבוקים רב במינון להכיל את בנזלקוניום כלוריד המשמר ואינם מתאימים לאנשים להרכיב עדשות מגע רכות.

תרופה זו לא אמורה להיות בשימוש אם אתה אלרגי לאחד ממרכיביה. הנך מתבקש ליידע את הרופא או הרוקח אם חווית בעבר כגון אלרגיה.

אם אתה מרגיש שאתה חווית תגובה אלרגית, להפסיק את השימוש בתרופה זו ולהודיע ​​רופא או רוקח מייד.

הריון והנקה

תרופות מסוימות לא אמורות לשמש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, תרופות אחרות ניתן להשתמש בבטחה במהלך ההריון או ההנקה מתן הטבות לאם עולים על הסיכונים לתינוק שטרם נולד. תמיד ליידע את הרופא אם הינך בהריון או מתכננת הריון, לפני השימוש ברפואה.

 • Hypromellose אינו נספג בגוף לאחר יישום לעין ועל כן סביר כי כל השפעה מזיקה כאשר נעשה שימוש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, מכיוון שהדבר לא הוכח באופן מלא, יצרנית קובע כי טיפות אלה יש להשתמש בזהירות על ידי נשים בהריון או מניקה, ורק על פי עצת רופא.

תופעות לוואי

תרופות ותופעות הלוואי האפשריות שלהם יכולים להשפיע על אנשים בודדים בדרכים שונות. רק בגלל תופעת לוואי נאמרה כאן, זה לא אומר שכל אנשי השימוש בתכשיר חווים כי או כל תופעת לוואי. תופעות הלוואי הבאות ידועות להיות מזוהה עם תרופה זו.

 • ראייה מטושטשת זמניים, לאחר שהפעיל את הטיפות.
 • צורב קל לאחר לשים את הטיפין.

רשימה זו עשויה שלא לכלול את כל תופעות הלוואי שדווחו על ידי היצרן של התרופה.

לקבלת מידע נוסף בנוגע לסיכונים אפשריים אחרים הקשורים בתרופה, אנא קרא את המידע מסופק עם התרופה או להתייעץ עם הרופא או הרוקח.

איך יכול התרופה על תרופות אחרות?

אם אתה משתמש בתרופה אחרת חשוב להתייעץ עם רוקח לפני השימוש גם את זה, כדי לוודא את השילוב הוא בטוח.

אם אתה משתמש יותר מסוג אחד של עין טיפה אתה צריך לנהל אותם לפחות בהפרש של חמש דקות, כדי למנוע את כביסת הירידה השנייה במרחק הראשון. השתמש ג'ל עיניים או משחות אחרונות.

תרופה זו לא דווחה להשפיע על כל תרופה אחרת.

תרופות אחרות המכילות אותו מרכיב פעיל

טיפות עיניים Hydromoor Isopto טיפות עיניים אלקליין Isopto טיפות עיניים רגילות

טיפות עיניים Hypromellose זמינים גם בלי שם המותג, כלומר כמו הגנרית רפואה.