Berth

להרים גבות

מה זה?

טיפול פרטי

עם הזדקנות פן, אחת הבעיות המורגשות לעתים צניחה של הגבות. זה עלול לגרום לעור העפעף העליון עודף עוד יותר מורגש. חשוב כאשר מוערך עבור 'עפעפיים רחבים "כי עמדת הגבות כמו כן הוא ציין.

לעיתים, יתכן שיהיה צורך לבצע ניתוח הרמת גבה לפני, או בעת ובעונה אחת, כמו ביצוע ניתוח העפעפיים.

המבצע

הפעולה של עילוי גבה יכול להתבצע גם באמצעות טכניקות כירורגיות פתוחות או באמצעות לכירורגיה אנדוסקופית / טלסקופית.

הרעיון הוא לבצע את הניתוח ב קו השיער על המצח שבו הצלקות אינן נראות. הניתוח מרים את רמת השטח עד המצח בדיוק מעל העצם ומאפשר מחדש של הגבות כדי בעמדה עליונה יותר.

במקביל כמו למקם מחדש את הגבות, אחד השרירים הגורמת התקמטות להופיע, בין הגבות, ניתן להסיר כדי להפחית קמטים בולטים בתחום זה.

הניתוח, כאשר היא נעשית באמצעות טכניקה אנדוסקופית מייצר צלקות קטנות. אם יש צורך לבצע את הניתוח על ידי שיטות אחרות יכול להיות צלקת משמעותית מאחורי קו השיער הארכת פני הקרקפת.

המבצע יכול להתבצע תחת הרדמה כללית או תחת הרדמה מקומית עם זריקות בתוך ומסביב באזור המצח.

אם הניתוח מתבצע בהרדמה כללית, אתה תהיה ישן לחלוטין, ואני לא מרגיש כאב.

אם הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית, המנתח יהיה להזריק קצת חומר הרדמה לתוך הגבה שלך כדי להפוך אותו קהה (מאוד דומה למה רופא שיניים עושות); אתה תרגיש שמשהו נעשה בתחום שאתה מופעל על, אבל אתה לא מרגיש שום כאב.

חלופות כלשהן?

לא קיימים תחליפים אמת אל מעלית גבה. התקמטות של המצח עצמו עשויה להשתפר על ידי שימוש זריקות בוטוקס אולם אין בכך כדי לקדם העלאת הגבות ועלולים לגרום צניחה נוספת של הגבות.

לפני הניתוח

זה יהיה חשוב עבור המנתח שלך להעריך מצבו הרפואי הכללי שלך לפני הניתוח. זה עשוי להיות נחוץ כדי לקחת ייעוץ מרופאים אחרים בהתאם למשקל שלך, לחץ דם ועל הבריאות הכללית בכלל.

ההליך כירורגי של מתיחת גבה נעשה לעתים קרובות עם טכניקות אחרות כדי להצעיר את הפנים ועלולים להיות חלק של מתיחת כולו מתיחת פן / עיניים / אף חיטוב הליך. הסוג המדויק של ניתוח, כי היה צריך להתבצע היה דבורה לדון עם המנתח שלך לפני הניתוח.

להפסיק לעשן כמו זה יכול להפחית את אספקת הדם לעור ולעכב את משך הזמן שלוקח כל הפצעים לרפא. כמו כן כדאי לרדת במשקל שלך אם אתם סובלים מעודף משקל.

אם אתה יודע שיש לך בעיות עם לחץ דם וללב, או הריאות שלך, לשאול רופא המשפחה שלך כדי לבדוק כי אלה נמצאים תחת שליטה.

בדוק את עצתו של החולים על לקחת את הגלולה או טיפול בתחליפי הורמונים (HRT).

בדוק שיש לך קרוב משפחה או חבר אשר יכול לבוא איתך לבית החולים, לקחת אותך הביתה, ולדאוג לך במשך השבוע הראשון לאחר הניתוח. תביא את כל הטבליות והתרופות שלך איתך לבית החולים. חשוב גם ליידע את הרופא אם אתה לוקח טבליות המכילות נגזרות אספירין או אספירין דמוי, כי זה יכול לגרום לדימום. אתה צריך להפסיק לקחת אספירין במשך כשבוע לפני המבצע.

במחלקה, תוכלו להיבדק על מחלות העבר יצטרך בדיקות מיוחדות, כדי לוודא שאתה מוכן היטב וכי אתה יכול לקבל את המבצע כמו בבטחה ככל האפשר.

תוכל לעבור את הניתוח הסביר אלייך יתבקש למלא טופס סכמת ניתוח. לפני שתחתום על טופס ההסכמה, לוודא כי אתה מבין היטב את כל מידע שניתן לכם לגבי בעיות הבריאות שלך, הטיפולים האפשריים והציעו וכל סיכונים פוטנציאליים. אל תהסס לשאול שאלות יותר אם הדברים אינם ברורים לחלוטין.

כל רקמות כי יוסרו במהלך המבצע יישלחו לבדיקות כדי לעזור לתכנן את הטיפול המתאים. כל רקמה הנותרת כי שנשארה לאחר הבדיקות תיפסל.

לפני הניתוח וכחלק מתהליך ההסכמה, ייתכן שיתבקש לתת אישור לכל חתיכות "שנשארו" לשמש למחקר רפואי אושרו על ידי בית החולים. זה תלוי אך ורק בך כדי לאפשר זאת או לא.

חולים רבים כיום להפעיל מרפאות preadmission מיוחדות, שבו אתה מבקר כשבוע לפני המבצע, שבו בדיקות אלה יבוצעו.

אחרי - בבית החולים

להרים גבות. לאחר andndash; בבית חולים.
להרים גבות. לאחר & ndash; בבית חולים.

בעקבות ניתוח מידת החבישה תהיה תלויה איך הניתוח שבוצע ואם זה בוצע בשיתוף בהליכים אחרים כדי להפוך את הפנים שלך להיראות צעיר.

אם זה בוצע תוך שימוש בטכניקות אנדוסקופיות יהיו צלקות קטנות מעל קו השיער. כמו כן יכולה להיות צלקות קטנות באזור המצח.

ייתכן שתהיינה תחבושות לחצו בחוזקה על המצח שלך, אשר יכול להקטין את כמות דימום מתחת לפני העור בתקופה שלאחר הניתוח.

אם הניתוח בוצע באמצעות צלקת גדולה, שם צפוי להיות חבישה המשרד מעל הקרקפת ואזור המצח.

כמו כן סביר להניח כי יהיה לך חבורות ונפיחות במיוחד באזור העפעף העליון שלך ושיש עשויים להשתנות תחושה וירידה מרגיש על האזורים המצח והקרקפת. הרגשת זה עשוי לשפר ככל שהזמן מתקדם.

לעתים, יתכן שיהיה צורך לקיים מנקז (צינורות פלסטיק בסדר להציב באזור אתה כבר פעלת על שיוצא דרך העור שלך ומסנן לתוך שקית). אלה כדי להסיר כל דם שיורית או נוזל אחר מאזור הניתוח. הם בדרך כלל יוצאים יומיים שלושה אחרי הניתוח. זה מאוד קל לעשות ולא צריך לפגוע.

האחות תבדוק לך לחץ דם, דופק וטמפרטורה על בסיס קבוע. כמו כן סביר להניח כי תתבקש לשמור זקוף, למנוע שיעול, התכופפות ומאמץ. האזור אתה כבר פעלת על ירגיש בנוח ואולי כואב. יינתן לך משככי כאבים כדי לעזור עם זה.

אחרי - בבית

התחושה יוצאת הדופן על פני שטח המצח וקרקפת יכולה להימשך שבועות רבים לאחר ניתוח ועשויה להרגיש תחושה ומגרד מפעם לפעם. חשוב לזכור, כדי למנוע כל משאות כבדים או פעילות מתאמצת.

אתה לא צריך לעשן, לקחת אלכוהול או אספירין לפחות שבועיים לאחר הניתוח.

המשך לישון בעמדה זקופה למחצה או עם ראש שהעונה עם מספר כריות עוזר למזער את נפיחות.

ביום השלישי או הרביעי לאחר הניתוח, השיער ניתן לכבס.

תפרים מוסרים בדרך כלל בין ארבעה ושבעה ימים לאחר הניתוח תלוי בסוג של התפרים שנוצלו. המנתח שלך עשוי להשתמש המסת תפרים ואת אלה אינם דורשים הסרה ולעתים קרובות לצאת עם שטיפת שיער רגילה.

סיבוכים אפשריים

כמו בכל פעולה תחת הרדמה כללית יש סיכון קטן מאוד של סיבוכים הקשורים הלב או הריאות.

הבדיקות כי תצטרכו לפני הניתוח תבטחנה כי אתה יכול לעבור את הניתוח בצורה הבטוחה ביותר ויביא את הסיכון לסיבוכים כגון קרובים מאוד לאפס.

כמו בכל הליך כירורגי, דימום יכול להתרחש. שפכים עשויים הונחו מתחת לפני העור לאחר הניתוח ואלה בדרך כלל מספיק כדי להסיר כל עודף דם.

זה מאוד יוצא דופן צריך לחזור תיאטרון שיש לו מתיחת המצח ביצע. עם זאת בתור הפנים יש אספקת דם טובה מאוד, דימום יכול להתרחש מדי פעם.

העצבים אשר נותן תחושה לאזור הקרקפת המצח הקדמי, קרובים מאוד הגבות. אלה מדי פעם ניתן חבול במהלך הניתוח ייתכן שתבחין ירידה בתחושה מעל הקרקפת המצח הקדמי לאחר הניתוח. עם זאת, הפגיעה העצבית מדי פעם יכולה להיות קבועה ובמצבים אלה לא יכולה להיות תחושה לא נוחה על אותו איזור הקרקפת שבו אין תחושה.

בעת ביצוע להרים את המצח ולעיתים דקיקים עלולים להתרגש בכיוון מעולה, בהתאם לכמות של רפיון העור העודף. אז זה יכול לגרום מצח גבוה. שינוי בסגנון השיער מה שהופך את השיער נופל קדימה ולא אחורה יעזור להסוות זו.

אם חשוב שקו השיער להישמר עמדתה במקור, ייתכן שיהיה צורך לשים צלקת מיד מול השיער ולבצע את להרים את המצח דרך סוג זה של צלקת. עם זאת, זה יכול להשאיר צלקת בולטת ורוב האנשים היו מעדיפים לקבל את הצלקת חבויה השיער ולא מול קו השיער.

ערעור באזור שיער הנושאות של הקרקפת כדי לבצע את מתיחת המצח יכולה להתערב מדי פעם עם זקיקי שיער ולפעמים אובדן שיער יכול להתרחש.

אספקת הדם לאזור הקרקפת והמצח היא טובה מאוד, אבל לעתים רחוקות אם זיהום קורה, פסד עור יכול להתרחש וזה יכול לגרום הצטלקות מורגשת.

לעתים הפצעים יכולים להידבק. תינתן לך אנטיביוטיקה כדי לנסות למנוע זאת. אמנם נדיר, אם הזיהום הוא חמור יותר תצטרך לחזור לבית חולים ויש להם את זה מטופל באמצעות אנטיביוטיקה תוך ורידית - דרך צינורית פלסטיק קטנה להציב וריד בזרוע.

חשוב כאשר אתה עושה את הניתוח כדי למנוע הרמת הגבות מדי בהרבה כמו זה יכול לגרום ביטוי נבהל. גובה הגבות יידון עם המטופל לפני הניתוח. סביר להניח כי קצת שרירים מתחת לעור יהיו הוסרו בזמן הניתוח על מנת לנסות ולצמצם כמה התקמטות של אזור המצח לאחר הניתוח. זה עשוי לגרום לכך שחלק סדרים אבל אלה בדרך כלל להתיישב עם הזמן.

עצה כללית

קבל ציטוט

כדי לקבל הצעת מחיר עבור ניתוחים קוסמטיים להשלים טופס הפנייה שלנו ואנו נעביר את בקשתך שלושה ספקים באזור שלך.

ניתן גם לחפש במאגר הנתונים שלנו כדי למצוא מומחה פרטי.

מעלית המצח עשויה להיות חלק מהניסיון מלא ב התחדשות פן. חשוב כי התוצאות וציפיות המדויקות יש לדון עם רופא המנתח שלך לפני שעברתי את הניתוח.

סביר להניח כי מתיחת מצח תימשך במשך שנים רבות, אך כמו עם נהלים אחרים כדי לשפר את מראה פנים, ישנות של הבעיה המקורית יכול להתחולל.

אנו מקווים הערות אלה יסייעו לכם לעבור את הפעולה. הם מדריך כללי. הם אינם מכסים הכל. כמו כן, כל בתי החולים ו המנתחים להשתנות קצת.

אם יש לך שאלות או בעיות, אנא שאל את הרופאים או אחיות.