Berth

הומיאופתיה

מהי הומיאופתיה?

סוגי הטיפול המשמשים הומאופתיה שונים באופן ניכר במקור, הכנה המינון שלהם.

Homeoopathy היא מערכת לטיפול מחלה מבוססת הן על זיהוי תבניות בתוך הסימפטומים של המחלה שיקול רחב יותר של כיצד היחיד הוא כאדם.

למרות הערכה רפואית קונבנציונלית גם לוקחת את הנושאים הללו לחשבון, גישת ההומיאופתית משלבת סוג אישיות, חוויות קודמות, מצב רגשי, השפעת הסביבה והגורמים חברתיים נוספים במידה רבה מן המקובל "רגילה" פרקטיקה רפואית.

סוגי הטיפול המשמשים הומאופתיה, למרות דומה באופן שטחי על תרופות מרשם רופא קונבנציונאלי, שונים באופן ניכר במקור, הכנה המינון שלהם.

רופא גרמני, סמואל האנמן, גילה את העיקרון מאחורי הומאופתיה במאה ה -18 המאוחרות.

ילד פלא, הוא למד יווני עד גיל 12, בעקבות זאת הם שכללו בשמונה שפות לפי השעה הוא התחיל ללמוד רפואה בגיל 20.

לאחר ההסמכה הוא הפך מאוכזב ידי המגבלות של פרקטיקה רפואית כפי שהיה אז, והוא עזב רפואה ללמוד כימיה, לעבוד כמתרגם כדי לממן את לימודיו.

אחד התפקידים שלו היה לתרגם ספר לימוד רפואי גדול של הזמן, המכונה מדיקה של קאלן, לגרמנית.

מבינים כל התרופות היעילות לאחר מכן נעשו שימוש, זה היה מוכר כמה עשה ממש עובד - שאחד מהם היה השימוש הקליפה מעץ כינין לטיפול "קדחת ביצות". (כיום אנו יודעים כי קדחת הביצות היא מחלת המלריה, ואת המרכיב הפעיל של קליפת הצינצ'ונה הוא כינין.)

האנמן תהה כיצד הקליפה יכול לעבוד ניסויים על עצמו על ידי לקיחת חלק ממנו. הוא נדהם לציין כי הוא פיתח את כל הסימפטומים של "חום". נדמה היה לו כי נטילת תרופה כי היה יעיל בטיפול אדם חולה יכול להביא על סימני מחלה אצל אדם בריא.

הוא נקלע למקום עקרון הומאופתיה - "מרפא כמו כמו".

ההתקדמות של ההומאופתיה

האנמן להגדיר על חוקר את העצמה של חומרים רבים אחרים כדי לגרום סימפטומים, במטרה באמצעות אלה כמו תרופות למחלות שבו הסימפטומים היו דומים.

במהלך זה, הוא השתמש בחומרים רבים שהיו רעילים, ולכן הוא נחקר באמצעות פתרונות לדלל של חומרים אלה. הוא מצא כי החומרים המדוללים לא אבדו את היכולת לגרום לתסמינים, ולכן מה שהופך אותם בטוחים לשימוש.

יתר על כן, על ידי דילול פעם אחר פעם, ועל ידי רוטט הפתרון בכל פעם, החומר המדולל נראה למעשה לעלות בשלטון!

תצפית זו, אם כי היא אינה ניתנת להסבר, הוא ציין עדיין בפועל ההומיאופתי מודרני.

העבודה החלוצית של האנמן הורחבה מאוד במשך 200 השנים האחרונות. כיום יש למעלה מ 2000 זיהה תרופות ההומיאופתי ואת הפופולריות של ההומאופתיה כשיטת טיפול היא מתרחבת במהירות.

ישנן סיבות רבות לכך. מחקר רפואי קונבנציונלי הביא לנו הרבה טיפולים חזקים ויעילים עבור מחלות רבות, כגון מחלות זיהומיות.

למרבה הצער, זה גם הביא לבעיות רבות. לא רק שיש הרבה יותר מחלות אשר אין תרופה מאלו אשר עושים, אבל הטיפולים הזמינים ניתן לשייך תופעות לוואי משמעותי בטווח הקצר והן בטווח הארוך. חולים ורופאים שניהם למצוא המתסכלת הזאת סקרה.

Homoeopathy אינו 'גלול עבור כל חולה ". אבל הוא יכול להציע חלופה בטוחה לטיפולים רפואיים קונבנציונליים, וזה בדרך כלל ניתן לתת לצד תרופות רגילות מבלי לגרום לבעיות.

איך ההומאופתיה עובדת?

אנשים רבים, אם מטופל, רופא או מדען ספקן כיצד מאוד חומרים לדלל יכולים לעבוד. חלק מהטיפולים המשמש הומאופתיה כל כך לדלל, זה לא סביר כי אפילו מולקולה אחת של החומר המקורי נמצאה בהכנה המוגמרת.

יש הסבורים כי אולי המולקולות של המים המשמשים לדלל את החומר יכול איכשהו לשמור'טביעת 'של המתחם המקורי, אבל בעצם אף אחד לא יודע איך לעבוד תרופות ההומיאופתי. אז, האם זה הכל בראש? זוהי כנראה הדרך הנכונה להסתכל כל טיפול, אם 'קונבנציונלי' או 'משלימה'.

יצורי חיים הם-תיקון עצמי ללא רף ולפעול לשמירת המערכות הביולוגיות השונות שלהם לתפקד.

אנחנו לא צריכים לחשוב על שמירה על טמפרטורת הגוף שלנו רגילה, או פעימות הלב שלנו, או לעשות חתך לרפא. במחלה הזאת התהליך עצמי ותיקון הופרע - בדרך כלל רק לתקופה קצרה.

בשנת מחלות לטווח ארוך, הגוף נראה כי יש קושי רב יותר משחזר את האיזון הטבעי.

הטיפול ההומיאופתי, הוא האמין, נראה לעורר את התגובה ריפוי עצמי.

במובן מסוים זה קצת כמו לנסות למצוא את המפתח הנכון כדי לפתוח מנעול. במקרה זה הוא הבחירה של התרופה הנכונה אשר, בתקווה, לשמש הגירוי הנכון לגוף כי יהיה לפתוח את תהליך הריפוי העצמי.

איזה תשובה חיובית, "אפקט הפלצבו" מה שנקרא, ילווה את מתן כל טיפול רפואי.

יש עכשיו כמות גדולה של מחקר רפואי אשר מאשרת כי הפעולה של הטיפול ההומיאופתי הוא גדול יותר יכול להיות מוסברת על ידי אפקט הפלצבו בלבד.

אילו ראיות יש שיצירות הומאופתיה?

Kleijnen דיווח בכתב העת הרפואית האירופית, בשנת 1991, של 107 ניסויים להומיאופתיה שבו שיטות המחקר היו מדעיות נאותות, 77 מחקרים הראו תגובה חיובית הומאופתיה. (אירופה Medical Journal 1991, נפח 302, עמודים 316-323.)

לינדה דווח ב- The Lancet, בשנת 1997, כי ניתוח של 89 מחקרים, המכסה את הטיפול של מעל 10,500 חולים, נתן תוצאות לטיפול ההומיאופתי שהיו טובים יותר יכול להיות מוסבר על ידי פלצבו. (The Lancet 1994, נפח 344, עמודים 1601-1606.)

הטיעונים על היעילות של ההומיאופתיה להמשיך. גורם אפשרי אחד לזכור הוא כי שיטת הערכה בהומיאופתיה בדרך כלל בראיון ארוך יותר ממקובל בייעוץ רפואי קונבנציונלי.

יתר על כן, תשומת הלב שניתנה הסביבה של המטופל המצב החברתי, היסטוריה משפחתית, חוויות העבר וכן הלאה כנראה יתרום כל השפעה תוצאה חיובית של הגישה ההומיאופתית.

מחקרים של סיפוק התייעצויות רפואיות תקן מראים באופן עקבי כי מה שאנשים מעריכים במידה הרבה ביותר מהרופא שלהם זה הזמן לדבר על מה לא בסדר איתם. הלחץ של זמן אשר רופאים מוצאים את עצמם תחת יכול להיות גורם של חוסר שביעות רצון אם הוא רשאי להפריע לתהליך של תקשורת טובה בין הרופא והחולה.

עם זאת, רופאים רבים מצליחים לשלב הומאופתיה בהצלחה בפועל היומיום שלהם, אפילו עם זמני התייעצות קצרה.

מי הוא הגורם המוסמך לטפל באנשים עם הומאופתיה?

אין חוק כדי למנוע מכל אדם הטוען שהוא מתרגל ההומיאופתי, וגם אין שום צורך עבור ההומיאופת גם להיות רופא מיומן.

זהו, עם זאת, חשוב לזכור הומאופתיה שאינה מערכת שלמה של רפואה.

א 'אבחון' ההומיאופתי הוא לא אבחנה רפואית - זאת תהיה החלטה שעליה תרופה נראית הכי טוב כדי להתאים את הסימפטומים של האדם.

Homoeopathy יכול להתקיים לצד רפואה קונבנציונלית היטב, אבל זה לא תחליף לה.

אף אחד לא צריך להסתמך אך ורק על ייעוץ ההומיאופתי ללא גם קבלת הייעוץ של רופא מוסמך על כל מצב זה נראה בכל דרך רצינית, לטווח ארוך או חוזרת.

האם אני יכול לטפל בעצמי?

כן, עבור כמה דברים. תרופות הומיאופתית רבות זמינות כעת ללא המרשם בבתי מרקחת וחנויות בריאות, ומדריכים פשוט לטיפולי סוג העזרה ראשונה הם בדרך כלל גם זמינים.

אתה צריך להשתמש באותם עקרונות של שכל ישר כדי להגיד לך מתי זה כבר לא הגיוני לשמור בטיפול מחלה homoeopathically לפני מבקשי ההיוועצות ברופא כפי שהיית עושה עם טיפול קונבנציונלי.

מה לגבי מחלות לטווח ארוך?

מחלות לטווח ארוך תמיד דורשות הערכה רפואית הולמת ראשונה.

הומיאופתיה. ההתקדמות של ההומאופתיה.
הומיאופתיה. ההתקדמות של הומאופתיה.

כאשר זה נעשה, שם אז מגיעה השאלה של הטיפול.

רופאים רבים מגלים אהדה עכשיו לטיפולים רפואיים משלימים נתח גדל והולך של רופאים לקח חלק בהתנדבות במידה מסוימת של הכשרה רשמית בהומיאופתיה.

לא משנה מה ההחלטה הסופית, הומאופתיה היא בדרך כלל בטוחה לחלוטין, והוא לא צפוי להתנגש עם טיפולים אחרים.

כיצד אוכל לקבל את המרשם?

הטיפול ההומיאופתי נגיש שירות הבריאות הלאומי, אך מספר מרפאות ההומיאופתי HNFA הוא קטן. כתוצאה מכך, רשימות מתנה למינויים הם ארוכות, ואל המרפאות אינן תמיד מתאימות מבחינה גיאוגרפית.

תרופות הומיאופתית הם, לעומת זאת, prescribable תחת HNFA. אנשים פטורים חיובי מרשם צריכים לקבל הטיפול שלהם בדרך זו.

למי לשלם עבור מרשמים, המצב מורכב יותר. למרות שרבים מן התרופות ניתן לקנות ללא מרשם מבית המרקחת, זה אינו חל על כל תרופה, כולל אלה עם 'עוצמה' גבוה. בין אם זה יהיה זול יותר להשיג אותם התרופות באמצעות מרשם פרטי, או על ידי מרשם HNFA ישתנה ממקרה למקרה. הרוקח יכול לייעץ על זה.

איך לקחת תרופות הומיאופתית

הסעדים לבוא בשלוש צורות: פתרונות, אבקות וטבליות, ההבדל היחיד ביניהם הוא גורם הנוחות.

לוחות הם הפופולריים ביותר הם הקלים ביותר לטפל. הם עשויים לקטוז דחוס (סוג של סוכר) על הדרכים לפתרון של התרופה הוא ירד, להתייבש.

  • הסעדים אסור לגעת ביד, כך הטאבלט צריך להיות מוכרע על גבי הבקבוק, ואז להכניס לפה. גלולות ההומיאופתית חלקם באות עכשיו בתוך קופסא נוחה, מה שהופך את זה קל.
  • הסעדים צריכים להישאב, לפחות במשך כמה דקות, לפני הלעיסה והבליעה.
  • הסעדים צריכים לקחת פה נקי; יש להימנע תה, קפה או טבק במשך 15 דקות לפני או לאחר צילומן.

חולים ההומיאופתי בבריטניה

החולים ההומאופתי בריסטול Cotham היל, Cotham, תל 6JU BS6 בריסטול: 0117 973 1231.

החולים גלזגו ההומיאופתי 1053 כביש Great Western, תל גלזגו G12 0XQ: 0141 211 1600.

החולים המלכותי בלונדון עבור הרפואה המשולבת (לשעבר החולים ההומאופתי המלכותי בלונדון), 60, רחוב אורמונד הגדול, WC1N 3HR תל 020 7391 8891.

מחלקת ליברפול לרפואה ההומיאופתית, מרכז בריאות סוואן הזקן, רחוב סנט אוסוולד, תל סוואן הזקן ליברפול L13 2GA: 0151 285 3707.