Berth

אני לא רוצה התקשרות

תשובות אחרות

אני טועה עבור מרגיש כל כך חסר ביטחון?

חבר של 15 שנים הוא פתאום רחוק

האם אני באמת יכול לבטוח בו?

האם אני יכול לסמוך אשתי שוב?

האם יש לנו מערכת יחסים אמיתיים?

האם החברה שלי צריכה קצת שטח?

לאשתי יש דחתה אותי?

הוא עשה את כל לרדוף ועכשיו אומר שהוא עדיף יחיד

הוא לא אוהב אותי, ואת רק רוצה "כיף"

אני כל כך פגוע ונבגד כי אני לא יודע אם אני יכול לסמוך שבעלי

אני לא מצליח לתת אמון החבר שלי

אני לא יכול לסמוך החבר שלי

אני לא סומך על החברה שלי

אני אוהב אותה, אבל היא גרה כל כך רחוקה

אני מדוכא, והחבר שלי לא שם לב אליי

אני במערכת יחסים למעלה ולמטה

אני להוט על גבר חדש, אבל אני מקבל אותות מבלבלים ממנו

אני חודשיים בהריון על ידי האקס שלי - אבל הוא לא רוצה לדעת

האם השותף העצלן שלי מנצל אותי?

החבר שלי קר לעבר

החברה שלי רוצה הפסקה לבלות לבדה

הבעל שלי ניהל רומן

הבעלים נשואים הכנסייה

נראה שבעלי להיות "נשוי" לעבודתו

הבעלים עובדים בחו"ל בפעם האחרונה שראיתי אותו הוא היה מסוגר מאוד

היא בהריון, אבל אני לא מוכן להיות אבא

אני צריך להתעמת עם החברה שלי עליה נסיעת מעלליו?

אני צריך לספר לה על טעותי?

קרוע בין שתי נשים

למה אני פוחד יחסים? האם טיפול לעזור לי?

למה אני לא מרגיש מוכן להתחייב?

למה אני מרגיש חוסר ביטחון לגבי היחסים שלי?

מדוע השותף שלי נעלם פתאום את הנישואין המתוכננים שלנו והשאיר אותי?

שאלה

הייתי עם החברה שלי במשך שלוש וחצי שנים. עברנו הרבה ביחד אבל הבעיה היא שהיא עתה הציעה לנו להתארס. ניסינו את זה בעבר אבל זה היה רק ​​שישה חודשים לאחר תחילת היחסים וזה לא הסתדר כל כך קראנו אותו.

אמרתי לה שאני לא מרגיש מוכן להתארס ולמען אמת אני לא מרגיש שהיא היא אחד אני רוצה לבלות את שארית החיים עם. עכשיו לאחר ששמע כי היא אמרה שהיא שינתה את דעתה והוא מוכן כעת לחכות עד שאני מוכן. אבל אני לא חושב שאי פעם יהיה מוכן איתה.

זה גורם הרבה מתח בינינו ואני כבר מרגיש ממש למטה לאחרונה ולמען האמת, אני מרגיש סחוט רגשית. אני לא מרגיש מסוגל לתת 100 אחוזים למערכת היחסים יותר ואני מרגיש כאילו אנחנו גדלנו בנפרד. המחשבה לאבד אותה לגמרי מפחידה אותי ואני באמת רוצה שהיא תהיה בחיים שלי, אבל אני לא מרגיש שיש לנו מקום אחר ללכת אליו. אני כל כך מבולבל בקשר לאן ללכת מכאן כשהיא נסערת מאוד למחשבה מאיתנו להפריד.

תשובה

הכל הדוא"ל שלך עולה כי מערכת יחסים זו מיצתה את עצמה - ככל שאתה מוטרד בכל מקרה.

אני מעריך שזה ירגיש מפחיד אחרי שלוש וחצי שנים להפסיק להיות חצי של זוג. אבל אם אתה מפחד על זה, אתה מרגיש בבירור כי מערכת היחסים יש לאן ללכת.

החברה שלך, ומצד שני, נשמעה כאילו היא מוכנה להשלים עם כמעט כל דבר, כל עוד היא יכולה להשאיר אותך. אבל אם אתה לא מרגיש שהיא אי פעם יכול להיות אחד בשבילך, אז אני לא חושב שזה הוגן להעמיד פנים לה כי סביר להניח שאתה להתחתן יום אחד. אתה לא מרגיש את זה. ואתה ללא ספק מרגישים בשחיקה להעמיד פנים שהכל בסדר.

עכשיו, הדבר הבא שאתה צריך להחליט הוא אם אתה יכול להישאר ידידים במקרה של פיצול. יש אנשים לנהל את זה היטב. אבל אני בכלל לא בטוח שזה יהיה אפשרי עבור שניכם. הסיבה שאני אומר את זה כי החברה שלך הולכת להיות נסער מאוד אם להיפרד; ואם אתה עדיין בסביבה כידיד, היא עשויה בהחלט לפרש כי כמו שאומר שאתה עושה עדיין באמת אכפת לה וכי ייתכן לחזור אליה.

אולי אתה יכול להתמודד עם הידידות, כך היא נמצאת ללא ספק בכלל לגבי התקוות ומניעי העתיד שלך, אבל זה באמת לא יהיה קל. ואני לא יכול שלא להרגיש כי להציע ידידות בנקודת הפרידה עשויה לתת מסרים סותרים, ולמעשה יכול להאריך את הסבל בשבילה.

אז מה אפשר לעשות? אתה חושש הקלעים אם אמרת לה שזה נגמר. ואני יודע שאתה רוצה לוותר עליה כל כך הרבה כאב ככל האפשר. אז, אני מציע לשניכם ללכת להתייחס לדון ביחסים שלך. אחרי כמה פגישות, אני חושב שזה יכול להיות גם ברור עד שניכם, והמדריכה, שהיחסים לא יכולים לשרוד. ואם זה יקרה להתייחס יועץ יהיה שם כדי לעזור לך הוא להתמודד עם זה - ואכן החברה שלך יכולה לבחור להמשיך לראות את היועצת כדי לעזור לה לעבור את ההתפרקות.

אני מצטער כי זה כזה זמן קשה עבורכם. וגם כי זה הולך להיות זמן כואב גם לך - ובעיקר עבור החברה שלך. אבל הדוא"ל שלך אומר בקול רם וברור לי שאתה רוצה מתוך מערכת היחסים הזו, ואם ייעוץ משנה את דעתך, אני מאמין שאתה צריך לנהל משא ומתן על סגירת חלק זה של החיים שלך.