Berth

קרם פצע קר Virasorb (אציקלוביר)


שימוש עיקרי רכיב פעיל יצרן
פצעי קור אציקלוביר תורנטון & רוס

איך זה עובד?

קרם פצע קר Virasorb מכיל את המרכיב הפעיל אציקלוביר, המהווה תרופה אנטי משמשת לטיפול בזיהומים בווירוס הרפס. קרם זה משמש לטיפול פצעים קרים, אשר נגרמים על ידי זיהום עם נגיף הרפס סימפלקס.

אציקלוביר עובד על ידי עצירת נגיף הרפס סימפלקס משכפול מדביק תאים נוספים.

אציקלוביר מומר צורה פעילה יותר בתוך תאי הגוף, כי הם נגועים הרפס סימפלקס. אציקלוביר מופעל פועל על ידי חסימת הפעילות של אנזים ויראלי בשם DNA פולימרז.

על מנת נגיף הרפס להתרבות ולהמשיך לשרוד, היא משתמשת האנזים פולימראז DNA להעתיק את החומר הגנטי שלו מ- RNA ל- DNA. על ידי חסימת הפעילות של DNA פולימרז, אציקלוביר מונע נגיף הרפס יתרבו. זה קובע את זיהום ומסייע למערכת החיסונית להתמודד עם זה.

קרם אציקלוביר זה נועד לטיפול הרפס סימפלקס זיהומים של השפות (פצעים קרים). הקרם צריך להיות מיושם דק אל הפצע הקר חמש פעמים ביום, בערך בשעה ארבע לשעה במרווחים, במשך חמישה עד עשרה ימים.

הקרם יעיל ביותר, אם מתחיל בטיפול בהקדם הסימנים הראשונים של פצע קר (תחושת עקצוץ), מתחילים להופיע, אם כי טיפול ניתן גם להתחיל אחרי שלפוחית ​​הפצע הקרה הופיעה.

למה זה משמש?

 • פצעים קרים (וירוס הרפס סימפלקס).

אזהרה!

 • קרם זו מיועדת לשימוש חיצוני בלבד.
 • הקרם אינו מתאים ליישום כדי ריריות, כמו בתוך הפה או העיניים, על איברי המין, כפי שהוא עשוי להיות מגרה לאזורים אלה.
 • רחצו ידיים לפני ואחרי החלת שמנת.
 • להימנע מקבלת את השמנת במגע עם העיניים. לשטוף עם מים קרים אם את בטעות את זה בעיניים שלך.
 • הימנע ממגע עם פצע קר שלא לצורך, גם עם הידיים או מגבות, כדי למנוע התפרצות זיהום.
 • אם הפצע הקר שלך לא ניקה אחרי טיפול 10 ימים עם שמנת זה כדאי להתייעץ עם הרופא שלך.

לא לשמש

 • הרפס באברי המין דלקת סימפלקס.
 • נגיף הרפס סימפלקס של העין.
 • תרופה זו אינה מומלצת לטיפול של פצעים קרים אצל אנשים אשר יש מערכת חיסונית לירידה ביכולת להילחם בזיהומים (אנשים בעלי דיכוי חיסוני), למשל עקב פגם גנטי, הידבקות ב- HIV, או טיפול עם תרופות המדכאות את המערכת החיסונית, כגון כמו כימותרפיה, מינון של סטרואידים גבוהים, או כשמה כן, למשל משומש בהתאם השתלות. האנשים האלה צריכים להתייעץ עם הרופא שלהם לגבי הטיפול של כל זיהום, כך הטיפול היעיל ביותר יכול שייקבע.

תרופה זו לא אמורה להיות בשימוש אם אתה אלרגי אחד או לאחד ממרכיביה. הנך מתבקש ליידע את הרופא או הרוקח אם חווית בעבר כגון אלרגיה.
אם אתה מרגיש שאתה חווית תגובה אלרגית, להפסיק את השימוש בתרופה זו ולהודיע ​​רופא או רוקח מייד.

הריון והנקה

תרופות מסוימות לא אמורות לשמש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, תרופות אחרות ניתן להשתמש בבטחה במהלך ההריון או ההנקה מתן הטבות לאם עולים על הסיכונים לתינוק שטרם נולד. תמיד ליידע את הרופא אם הינך בהריון או מתכננת הריון, לפני השימוש ברפואה.

 • תרופה זו אינה ידועה להזיק אם נעשה שימוש במהלך ההריון. הוא נספג לזרם הדם רק כמויות נמוכות מאוד לאחר מוחל על השפתיים. עם זאת, היצרן קובע כי הוא אמור לשמש בזהירות במהלך הריון, ורק אם התועלת הצפויה לאם היא גדולה יותר מכל סיכון אפשרי לתינוק. אם הינך בהריון אתה צריך לשאול את הרופא עבור ייעוץ לפני השימוש בתכשיר.
 • תרופה זו נספג לזרם הדם רק סכומים נמוכים מאוד לאחר מוחל על השפתיים. כתוצאה מכך, הכמויות שעוברות לחלב אם צפויות להיות חסר משמעות ולא סביר יש השפעה מזיקה על תינוק יונק. עם זאת, כמו כל התרופות, כדאי לפנות לייעוץ רפואי מהרופא שלך לפני השימוש בתרופה כאשר הינך מניקה.

תופעות לוואי

תרופות ותופעות הלוואי האפשריות שלהם יכולים להשפיע על אנשים בודדים בדרכים שונות. להלן כמה מתופעות הלוואי כי ידועים יקושר עם תרופה זו. רק בגלל תופעת לוואי נאמרה כאן, זה לא אומר שכל אנשי השימוש בתכשיר חווים כי או כל תופעת לוואי.

גראונד (להשפיע בין 1 ל 10 ו 1 ב 100 אנשים)

 • ייבוש או מתקלפים קלים של העור שבו הקרם מוחל.

נדיר (להשפיע בין 1 ב 100 ו 1 בשנת 1000 אנשים)

 • צורב זמני או תחושת צריבה לאחר החלת השמנת.
 • גירוד באזור של יישום.

נדירים (להשפיע בין 1 בשנת 1000 ו 1 ל -10,000 אנשים)

 • אדמומיות בעור עקב ההתרחבות של כלי הדם הקטנים (אריתמה).
 • דלקת אלרגית של (דלקת עור ממגע) העור.

תופעות הלוואי המפורטות לעיל עשויות שלא לכלול את כל תופעות הלוואי שדווחו על ידי היצרן של התרופה. לקבלת מידע נוסף בנוגע לסיכונים אפשריים אחרים הקשורים בתרופה, אנא קרא את המידע מסופק עם התרופה או להתייעץ עם הרופא או הרוקח.

איך יכול התרופה על תרופות אחרות?

תרופה זו אינה ידועה להשפיע תרופות אחרות.

תרופות אחרות המכילות אותו מרכיב פעיל

Cymex אולטרה Lypsyl קר קרם כואב Soothelip
Zovirax קר קרם כואב קרם zovirax משחת עיניים Zovirax
טבליות Zovirax / השעיה

אציקלוביר קר קרם כואב, שמנת, טבליות טבליות מסיסות זמינים גם כמו תרופות גנריות, כלומר בלי שם המותג.