Berth

המאהב שלי פגע בי במיטה

שאלה

ואני נשואים כבר 20 שנים לגבר 15 שנים מבוגר ממני. יש לנו שני ילדים את בית יפה.

עם זאת, לפני 11 שנים פגשתי עמית לעבודה נשוי. ברגע שהוא נכנס לחדר "ניצוצות לכל עבר". עד לנקודה זו, מעולם לא הביטה בגבר אחר, לתת מחשבה בלבד על ניאוף. למותר לציין, ששכבנו.

אני פשוט נעשיתי מיותר, אבל לאורך השנים שמרנו על קשר, אבל לא ממש להיפגש. ואז, בשנה שעברה, קבענו להיפגש למשקה. שמונה שנים חלפו, אבל הכימיה עדיין הייתה שם, אם לא יותר. אנחנו בסופו של דבר הישן ביחד שוב.

אנחנו מתראים אולי ארבע פעמים בשנה, ואנחנו מדברים בטלפון כל כמה שבועות או משהו כזה. זה מתאים לשנינו כי זה לא יכול להתערב בחיי הבית שלנו.

לפני שראיתי אותו כמה ימים. מאז ראיתי אותו בפעם האחרונה, איבדתי כמה אבן, השתנה צבע השיער שלי ענד טבעת יהלום מבעלי לאצבע שלי.

בתוך 10 דקות היינו עושים אהבה, וזה היה יפה. ירדנו למטה למשקה והוא הבחין הטבעת שלי. הוא העיר שזה בטח עלה הרבה כסף.

הייתי קצת מופתע כי הוא משחק הקלפים שלו קרוב לחזה. הוא מעולם לא הגיב על התכשיטים שלי לפני.

חזרנו לחדר ועשינו אהבה שוב, אבל הפעם זה היה די אגרסיבי. הוא ביקש רשות להוסיף משהו בתוכי, ואני אמרתי כן.

הכל היה בסדר ואז הוא התחיל להכאיב לי. פקחתי את העיניים והוא נראה כי יש לו "ערפל אדום 'סביבו. הוא היה מרוכז כל כך מה הוא עושה לי, אני לא חושב שהוא שמע אותי צורח מכאבים.

שמתי את היד שלי למטה ואחז בזרועו, והוא הפסיק. לאחר מכן הוא בעדינות עשה איתי אהבה. תמיד הרגשתי בטוח איתו, אבל לרגע קצר נבהלתי.

מאז, היו לי כמה דימום פנימי, וזה מדאיג אותי, אבל אני לא יכול להבין למה הוא צריך להפוך לסמל ג'קיל והייד.

האם הוא "מסמן את הטריטוריה שלו"? האם הוא מקנא בגלל שבעלי קנה לי טבעת יהלום חדשה?

שנינו צריכים לקבל את העובדה שאנחנו להתעלס זוגנו. זה לחלוטין זרק אותי ואני לא יודע מה לחשוב.

אני לא יודע איך להעלות את הנושא בלי לגרום לו להרגיש ממש רע. איבדתי קצת אמון בו, אבל אני לא רוצה לא לראות אותו שוב. אני האויב הכי גדול שלי?

תשובה

דוד כותב:

ובכן, אני מודה לך על היותך כל כך כנה.

אני חושב שזה מאוד סביר להניח כי האיש הזה היה נתקף לפתע קנאה של בעלך, וכתוצאה מכך עשה משהו לפגוע בך.

ברור, אנחנו לא יודעים הרבה על לך או לו - או על בני הזוג בהתאמה שלך. אבל אני חושב שזה יהיה טעות גדולה להמשיך לנסות להתמודד עם המצב שלך בעצמך.

אני מרגיש שאתה צריך כמה עצות פנים אל פנים אוהדת. המקור הברור יהיה Nottinghamshire להתייחס, מי יכול לדבר על דברים איתך באווירה שקטה, לא שיפוטית לחלוטין סודית.

כריסטין מוסיף:

אני מסכים לחלוטין כי אתה צריך קצת ייעוץ.

ברור, האיש הזה הוא באמת חושב לך, אבל לא כל כך חשוב כמובן שתשאיר בית בשבילו. מצבים כאלה לעתים רחוקות להישאר אותו דבר - למרות שאנחנו תמיד חושבים שאנחנו יכולים לשלוט בהם.

וזה נשמע כמו טבעת היהלום עשויה גרמה קנאת הגלם האמיתית המאהב שלך. עם זאת, הוא לא היה צריך לפגוע בך ואתה כנראה צריך לעשות כדי להעלות את הנושא. רחוק לדאוג גרימת כאב לו, אתה צריך להצביע על כמה נזק פיזי הוא עשה לך.

אם שניכם לא יכול להמשיך כמו קודם ואז תבוא נקודת שבר ואו תצטרך לתת אחד את השני, או תצטרך לסיים נישואים שלך.

זה באמת צריך להסתכל. חוץ מזה כל דבר אחר, אם המאהב אתה מתחיל לעזוב נזק או סימני בך, אז בעלך עשוי להבחין - ואז הכול יכול לקרות.