Berth

אלרגיה קלה בנדריל (acrivastine)


שימוש עיקרי רכיב פעיל יצרן
קדחת השחת Acrivastine מקניל

איך זה עובד?

קפסולות אלרגיה קלות בנדריל להכיל את acrivastine המרכיב הפעיל, שהוא סוג של תרופה בשם היסטמין שאינם מרגיע. היא פועלת על ידי מניעת הפעולות של היסטמין.

היסטמין הוא חומר המיוצר על ידי הגוף כחלק ממנגנוני ההגנה שלה. זה מאוחסן תאים הנקראים תאי פיטום למצוא כמעט בכל רקמות הגוף. כאשר הגוף מגיב לחומר זר (ידוע כאלרגן, אבקת פרח למשל), התאים התורן מגורה על ידי אלרגן לשחרר את חנויותיהם של היסטמין.

רמת ההיסטמין שוחרר לאחר מכן נקשר לקולטנים שלו (H 1 קולטנים), גורמת לתגובת שרשרת שגורמת תופעות אלרגיות. זה גורם לעלייה בזרימת דם לאזור של האלרגיה, ואת שחרורו של כימיקלים אחרים המוסיפים לתגובה האלרגית.

כל אלה מביאים את הסימפטומים של תגובה אלרגית. ב קדחת השחת ואלרגיות האף אחרים (נזלת אלרגית), היסטמין שגורם לדלקת של האף, העיניים או דרכי הנשימה התוצאות בעיניים דומעות מגרד, נזלת, התעטשות גודש באף.

Acrivastine פועל על ידי חסימת היסטמין H 1 קולטנים. זה אינו מונע את השחרור בפועל של היסטמין מתאי פיטום, אך מונע את מחייב את הקולטנים שלו. זה בתורו מונע הפרשת חומרים כימי אלרגיה אחרות ואספקת דם מוגברת לאזור, ומספק הקלה על הסימפטומים הטיפוסיים של אלרגיות של אף כגון קדחת שחת.

Acrivastine יכול לשמש גם כדי להקל על הסימפטומים של פריחות כוורות מגרד שונות. חסימת פעולות של היסטמין מקל על גרד ומפחית את הפריחה.

Acrivastine מתחיל לעבוד בתוך כ -15 דקות וצריך לספק הקלה בסימפטומים קדחת השחת תוך שעה של נטילת מנה.

Acrivastine נקרא היסטמין שאינו מרגיע כי זה לא להיכנס למוח ולכן סביר לגרום לנמנום. עם זאת, אנשים מגיבים באופן שונה לתרופות ו מאוד לעתים רחוקות כמה אנשים יכולים לחוות כמה נמנום.

למה זה משמש?

 • אלרגיות באף (נזלת אלרגית) כגון קדחת השחת.
 • פריחה מגרדת שוטפת ללא סיבה ידועה (אורטיקריה כרונית אידיופטית).

איך אני לוקח את זה?

 • מבוגרים ובני נוער בגילאי 12 ומעלה צריכים לקחת כמוסה אחת עד שלוש פעמים ביום לפי צורך.
 • הכמוסות צריכות להיבלע עם כוס המים. הם יכולים להילקח עם או בלי אוכל.
 • אם התופעות נמשכות למרות הטיפול, פני לייעוץ רפואי מהרופא או הרוקח.

אזהרה!

 • במקרה הלא סביר מאוד כי תרופה זו גורמת לנמנום, ההשפעה עלולה להחמיר על ידי שתיית אלכוהול או נטילת תרופות שאינן לגרום לנמנום. אתה צריך לקחת נהיגת טיפול או הפעלת מכונות עד שאתה familar עם תגובתך בתרופה.
 • אם אתם אמורים להיות כל תבחינו עור זין לאבחן דלקת עור אלרגי כדאי להפסיק לקחת אנטיהיסטמינים שלך לפחות 48 שעות לפני הבדיקות. הסיבה לכך היא כי אנטיהיסטמינים יכול למנוע או להפחית את תגובות העור המעידים על אלרגיה, ולכן יכול להפוך את תוצאות הבדיקה אמינות.

לא לשמש

 • ילדים מתחת לגיל 12 שנים של גיל.
 • קשישים.
 • אנשים הם אלרגיים אל triprolidine היסטמין.
 • באופן משמעותי לירידה בתפקוד הכליה.

תרופה זו לא אמורה להיות בשימוש אם אתה אלרגי לאחד ממרכיביה. הנך מתבקש ליידע את הרופא או הרוקח אם חווית בעבר כגון אלרגיה.

אם אתה מרגיש שאתה חווית תגובה אלרגית, להפסיק את השימוש בתרופה זו ולהודיע ​​רופא או רוקח מייד.

הריון והנקה

תרופות מסוימות לא אמורות לשמש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, תרופות אחרות ניתן להשתמש בבטחה במהלך ההריון או ההנקה מתן הטבות לאם עולים על הסיכונים לתינוק שטרם נולד. תמיד ליידע את הרופא אם הינך בהריון או מתכננת הריון, לפני השימוש ברפואה.

 • הבטיחות של תרופה זו בזמן הריון לא הוקמה. זה אמור לשמש במהלך הריון רק אם היתרונות לאם להכריע כל סיכוני התינוק המתפתח. כמו בכל התרופות, כדאי לפנות לייעוץ רפואי מהרופא שלך לפני נטילת תרופה אם הינך בהריון.
 • זה לא ידוע אם תרופה זו עוברת לחלב אם. יש להשתמש בזהירות אמהות מיניקות, ורק אם היתרונות לאם להכריע כל הסיכונים לתינוק היונק. כמו בכל תרופות, כדאי לפנות לייעוץ רפואי מהרופא שלך לפני נטילת התרופה אם את מניקה.

תופעות לוואי

תרופות ותופעות הלוואי האפשריות שלהם יכולים להשפיע על אנשים בודדים בדרכים שונות. להלן כמה מתופעות הלוואי כי ידועים יקושר עם תרופה זו. רק בגלל תופעת לוואי נאמרה כאן, זה לא אומר שכל אנשי השימוש בתכשיר חווים כי או כל תופעת לוואי.

 • נומה (מאוד נדיר).

תופעות הלוואי המפורטות לעיל עשויות שלא לכלול את כל תופעות הלוואי שדווחו על ידי היצרן של התרופה.

לקבלת מידע נוסף בנוגע לסיכונים אפשריים אחרים הקשורים בתרופה, אנא קרא את המידע מסופק עם התרופה או להתייעץ עם הרופא או הרוקח.

איך יכול התרופה על תרופות אחרות?

חשוב לספר לרופא או לרוקח אילו תרופות אתה כבר לוקח, כולל אלה לרכוש אותה ללא מרשם ותרופות צמחיות, לפני שאתם מתחילים טיפול בתרופה זו. באופן דומה, לבדוק עם הרופא או הרוקח לפני נטילת כל תרופות חדשות תוך לקיחת אחד זה, כדי לוודא כי השילוב בטוח.

במקרה הלא סביר מאוד כי תרופה זו גורמת לנמנום, ההשפעה עלולה להחמיר שתיית אלכוהול או נטילת תרופות שאינן לגרום לנמנום.

תרופות אחרות המכילות אותו מרכיב פעיל

כרגע אין תרופות אחרות הזמינים באירופה המכילות acrivastine כמרכיב הפעיל היחיד.

בנדריל פלוס מכיל acrivastine יחד עם גודש.