Berth

Eucerin יבש העור קרם לטיפול נמרץ 10%


שימוש עיקרי רכיב פעיל יצרן
יבש, מחלות עור דרוג אוריאה 10% Beiersdorf

איך זה עובד?

Eucerin קרם טיפול אוריאה 10% אינטנסיביים הוא קרם לחות המכילה אוריאה כמרכיב הפעיל. אוריאה היא חומר המצוי באופן טבעי בעור, אשר מטבעו הוא נמשך מאוד למים. הוא משמש כדי לעזור רעננותם יבש, קשקשי עור.

עור יבש נובע המחסור במים בשכבה החיצונית של תאי העור המכונה השכבה הקרנית. כאשר שכבה זו מתייבשת הוא מאבד את הגמישות והופך סדוק, קשקשים ולפעמים מגרדים. השכבה הקרנית מכילה חומרים מחזיקים מים טבעיים, כוללים אוריאה, אשר שומרים על מים מחלחלים עד מהשכבות העמוקות יותר של העור. מים הם גם בדרך כלל נשמרו השכבה הקרנית על ידי סרט שטח של שמן טבעי (סבום) ושבר למטה תאי עור, אשר להאט אידוי מים על פני העור.

העור מתייבש כאשר יותר מדי מים מתאדים מפני השטח שלו. זה מגדיל ככל שאנו מזדקנים, והוא שהחמיר על ידי שטיפה, כי מים חמים וסבון להסיר את שכבת שמן טבעי על פני העור.

כאשר אוריאה מוחל על העור הוא חודר את השכבה הקרנית, שם היא סופגת בקלות ושומרת מים. זה מגדיל את הקיבולת של העור להחזיק לחות, והעור ולכן הופך rehydrated. על בסיס קרם הלחות כי האוריאה מעורבבת גם מספק שכבת שמן על פני השטח של העור, אשר מסייע למנוע ממים מתאדים מפני שטח העור. שתי הפעולות להרגיע ולרכך את העור, להפחית את קנה המידה וגרד של מחלות עור יבש כגון אקזמה קשקשת.

Moisturisers מועילים לכל מחלות עור יבש, במיוחד אקזמה דרמטיטיס, אשר יחמיר כאשר העור מותר להתייבש. בשימוש קבוע הם עוזרים לשחזר את הגמישות החלקה, רכות של העור בכך שהוא מסייע לעור לשמור על לחות.

למה זה משמש?

  • מחלות עור יבשות כרוניות כגון אקזמה.
  • יובש ומדרוג בירושה, הלא דלקתיים של העור (קשקשת, xeroderma).
  • צמיחת יתר של השכבה החיצונית של העור גורם לו להיות מעובה וקשקשי (hyperkeratosis).

אזהרה!

  • תחליב זו מיועדת לשימוש חיצוני בלבד.
  • להימנע מקבל את הקרם בעיני.
  • הימנע החלים על בכי או עור סדוק.

לא לשמש

  • ידועה רגישות או אלרגיה לכל מרכיב.

תרופה זו לא אמורה להיות בשימוש אם אתה אלרגי לאחד ממרכיביה. הנך מתבקש ליידע את הרופא או הרוקח אם חווית בעבר כגון אלרגיה.

אם אתה מרגיש שאתה חווית תגובה אלרגית, להפסיק את השימוש בתרופה זו ולהודיע ​​רופא או רוקח מייד.

הריון והנקה

תרופות מסוימות לא אמורות לשמש במהלך הריון או הנקה. עם זאת, תרופות אחרות ניתן להשתמש בבטחה במהלך ההריון או ההנקה מתן הטבות לאם עולים על הסיכונים לתינוק שטרם נולד. תמיד ליידע את הרופא אם הינך בהריון או מתכננת הריון, לפני השימוש ברפואה.

  • אין השפעות מזיקות ידועות מתי בתרופה משמשת אמהות בהריון או מניקה. עם זאת, אם את מניקה כדאי להימנע החלת קרם על השדיים לפני מתן הזנה, כדי למנוע את התינוק בליעת אותו.

תופעות לוואי

תרופות ותופעות הלוואי האפשריות שלהם יכולים להשפיע על אנשים בודדים בדרכים שונות. להלן כמה מתופעות הלוואי כי ידועים יקושר עם תרופה זו. רק בגלל תופעת לוואי נאמרה כאן לא אומרת שכל אנשי השימוש בתכשיר חווים כי או כל תופעת לוואי.

  • גירוי בעור באתר של יישום, כגון צריבה, גרד או אודם.

תופעות הלוואי המפורטות לעיל עשויות שלא לכלול את כל תופעות הלוואי שדווחו על ידי היצרן של התרופה.

לקבלת מידע נוסף בנוגע לסיכונים אפשריים אחרים הקשורים בתרופה, אנא קרא את המידע מסופק עם התרופה או להתייעץ עם הרופא או הרוקח.

איך יכול התרופה על תרופות אחרות?

על ידי החלקה וריכוך הלחות בעור יכול להגביר את ספיגת תרופות אחרות המוחלות על העור. זה יכול להיות שימושי במצבים כגון אקזמה כי זה משפר את היכולת של תרופות אחרות, כגון משחות סטרואידים, כדי לחדור את העור ולהפחית דלקות.

עם זאת, אם הם מוחלים בעת ובעונה אחת, הלחות יכול גם לדלל את החומר הפעיל של תרופות אחרות נמרח על העור, אז אתה צריך לנסות למנוע החלתם בתוך כחצי שעה של קרמים תרופות, משחות וקרמים.

תרופות אחרות המכילות אותו מרכיב פעיל

קרם Aquadrate קרם לטיפול עור יבש אינטנסיבי Eucerin Eucerin קרם לכפות רגליים אינטנסיביות
קרם אינטנסיבי Hydromol קרם Nutraplus