Berth

קבל ABS fab עכשיו!

בין אם זה זמירה, גוון או הידוק, הנה מה שאתה צריך לאכול, לשתות ולעשות כדי להגיע לשם.

רוצה אתה יכול לגלף המותניים שלך? גם אנחנו. בין אם זה זמירה, גוון או הידוק, הנה מה שאתה צריך לאכול, לשתות ולעשות כדי להגיע לשם.

תשכחו לאבד קילו. נפיחות בדרך כלל אשמות בטן עגולה. תזונאי זואי Harcombe חושף את השינויים הקטנים שיגרמו הבדל גדול בסרעפת שלך.

עזרת העיכול שלך

'צפה את הסדר שבו אתם אוכלים דברים. פירות וירקות רק לקחת 20-30 דקות כדי לעכל ואילו בשר יכול לקחת שעות. אכילת הפרות אחרונות שאומרת שזה נתקע מאחורי הבשר עובר את מערכת העיכול אתה יכול להרגיש נוח למדי.

הצו הטוב ביותר הוא פרי, אז פחמימות, אז בשר, "אומר Harcombe. "תוכל למצוא לעיתים רחוקות אתה מקבל קלקול קיבה או נפיחות אם אתם אוכלים כדי להיטיב. '

עבור טבעי

"תשליך מזון מעובד, במיוחד פחמימות מורכבות, ואתה תראה תוצאות בתוך זמן קצר של יום אחד," אומר Harcombe.

'סוכר וקמח לבן יכולים לגרום מי retention.'Instead, להתמלא בשר, ביצים, דגים, ירקות וסלטים.

אל תשתו יותר מדי

"אנחנו לא צריכים שמונה כוסות או האחת ליטר וחצי," אומר Harcombe. "אין מדע מאחורי סכומים כלשהם וכולם שונים - אנשים גדולים יצטרכו נוזלים יותר, ואנשים פעילים יותר יצטרכו יותר נוזליים.

שתו הרבה, אבל לא יותר מדי בזמנים ארוחה כמו זו למעשה מדלל מיצי עיכול, צידניות העיכול ויכולה להגדיל נפיחות. '

אבני Cut מתח לא

שלילי מתח יכול להעלות את רמות ההורמון קורטיזול, מה שבתורו מעודד לגוף לאגור משקל סביב הבטן שלך. רוצה להילחם רמות קורטיזול?

נסה יוגורט, כמו סידן זה עוזר למזער את רמות הקורטיזול. מחקר אמריקני מצא כי אכילת כמות רבה יותר מאשר כוס יוגורט בכל יום עזר דיאטה לאבד 81 אחוזים יותר שומן מהבטן שלהם.

להאט ותשתוק

"ללעוס בפה סגור שלך ואל תדבר," מייעץ Harcombe. "בליעת אוויר במהלך האכילה מגבירה נפיחות. זה אותו עיקרון כמו שתייה תוססת.

גומע משקאות יעודדו too.'Eating בליעת אוויר במהירות מייצר את אותן תוצאות - וזה מעודד אותך לאכול יותר, כמו המוח שלך לא היה לי זמן להתאמן כשאתה מלא.

לטיב שרירי הליבה שלך

שנאי בטן טלוויזיה

לסחוט אותו: מול הקופסה.

ניל דימוק של TenPilates אומר: "על המרפקים והברכיים, ללכת הברכיים חזרה ולכן הם מאחורי הירכיים והירכיים שלך הם ב 45 מעלות. הרם את האגן לאותו גובה הכתפיים.

עצה האגן לאחור, להחזיק במשך 10-20 שניות, פעמיים עד שלוש פעמים עם מנוחה קצרה בין. '

לאיפשהו ab מתיח

לסחוט אותו: ליד השולחן שלך או תוך כדי נהיגה.

מומחה כושר ג'יין שרות ממליצה תרגילים לרצפת האגן יומי: 'תאר לעצמך שאתה מושך את עצם הזנב ואת עצם הערווה יחד כמו יתד. האם 10, שלוש פעמים ביום. "

Tone בדרכים

לסחוט אותו: בכל מקום!

"יתרגל מחזיק בבטן שלך," אומרות שרות. 'ב פילאטיס אנו מפנים את הבטן פנימה, בשלבים, כמו להרים מקומות אחת עד חמש. כאשר מסתובבים, הבטן שלך צריכה להיות שתי קומות בקרית גת.

אתה תיראה מייד ארבעה קילו. "

בטן שטוחה הדרך הקלינית

בטן (או מתיחת בטן)

מתיחת בטן מנתחי invloves להסיר סינרים של עור רפוי. יתרונות: תוצאות ממהרות ומפוסל. חסרונות: הליכים כירורגיים תחת סיכוני carry הרדמה.

זמן החלמה: שבועות.

עלות: 5-6k £.

שאיבת שומן

במהלך שאיבת שומן, השומן נשאב דרך חתך זעיר. יתרונות: זה מטרות באזורים ספציפיים. חסרונות: זה יכול להוביל לשטף דם; אתה לובש בגד לחץ במשך שבועות לאחר ניתוח והפצת שומן חדש יכול להיות אחיד.

זמן ההחלמה: שבוע עד שבועיים

עלות: 3k £.

Coolsculpting

הליך לא ניתוחי כרוך הקפאת שומן. יתרונות: זה לא ניתוחי כך זמן ההחלמה הוא מינימלי. חסרונות: זה לוקח זמן עבור שומן להיעלם - עד חודשיים - ואת השומן יכול לחזור אם לעלות במשקל.

עלות: כ £ 800 ליחידת שטח.

אנשים אחרים גם לקרוא:

למעלה תרגילים אנטי אייג'ינג הבוהן: תרגילים כדי להחזיר את הגלגל אחורה

האימון הגוף החוף: חוף חולי וקטע של הים לספק את כל הצרכים הכושר שלך.

טון הנקודות הבעייתיות שלך: תרגילים למקד ביטים הרעועים שלך