Berth

טיפול לעור החג פגום

החגים הם נפלאים. הם זמן כדי destress, להירגע ולטעון את המצברים שלכם. החוויה לא יכולה להיות כל כך חיובית עבור העור והשיער שלך. קרינת אולטרה סגולה, רוחות ים, עקיצות יתושים וכלור יכולים לעזוב העור שלך כתמים ויבשים, והשיער שלך נראה כמו קש. אבל, יש פתרון לכל. הנה כמה תרופות פשוטות שיכול לשחזר עור ושיער לשלמות שלפני החג.

סכנות שמש

קרינת השמש היא אחד הגורמים העיקריים של הזדקנות מוקדמת של העור.

למרות שרובנו יודעים את הסכנות של מעל חשיפה לשמש, קשה לעצור את עצמך שיזוף על שפת הבריכה או על חוף הים בחיפוש אחר כל מה מעל הזוהר הזהוב.

קרינת השמש היא אחד הגורמים העיקריים של הזדקנות מוקדמת של העור, עם אור UV פירוק קולגן ואלסטין המוביל קמטים ועור נפול.

נזק אחר שנגרם על ידי השמש כולל עור יבש, תיקוני פיגמנט וכתמי גיל.

רוב ברצינות זה יכול להגביר את הסיכון של סרטן העור, עם 70,000 מקרים חדשים מאובחנים מדי שנה באירופה המוביל למעלה מ -2,000 מקרי מוות.

"למרבה צער ניזקי שמש הוא בלתי הפיך בעיקר, כך מניע הוא בהחלט טוב יותר מאשר תרופה," אומר נינה גוד של איגוד רופאי העור האירופי.

'סוג של נזק שמוביל לסרטן העור לא ניתן לבטל, אבל כמה הליכים קוסמטיים קיימים כדי לסייע במאבק כנגד סימני נזקי השמש כמו קמטים ושינויים פיגמנטציה. אלה היו להתבצע על ידי רופא עור קוסמטי יכולים להיות יקר. "

שניהם העור נזק קרני UVA ו- UVB. בעוד UVB אחראי כוויות שמש, UVA עלולה לגרום להזדקנות העור. היזהרו במיוחד משום שהאחרון יכול אפילו לחדור מבעד לחלונות וצל.

"מחקר מגלה רמות נמוכות של חשיפה לאור שמש חוזרת - לרבות באמצעות חלון מכונית - עלול לגרום להזדקנות העור, והוליד פיגמנטציה גברים ונשים כאחד," אומר ד"ר ניק לואו, דרמטולוג היועץ במרפאת קךנלי בלונדון.

הצעדים הבאים

 • השתמש קרם לחות או קלמין עדין ולהימנע סבון.
 • עבור גירוד חמור כוויות שמש לנסות רחצה באמבט coolish עם שמנים לחים כגון Dermol 500 קרם (זה עוזר עם יובש וגרד).
 • קח לוח היסטמין, כגון Clarityn עבור גירוד.
 • שתו כמות רבה של נוזלים, אבל להגביל את צריכת האלכוהול שלך.
 • קח משכך כאבים אנטי דלקתיים שיזוף כואב.
 • אם אתה מרגיש סחרחורת או בחילה, או על עור שלפוחיות או נפוח קשה, ייתכן שיהיה עליך לפנות לרופא.

נזק רוח

"אתה יכול לסבול windburn בזמן הפלגה או גולף החוצה או עושה כל דבר שבו אתה בחוץ ביום חם, סוער," אומר ד"ר ניק לואו. "זה יכול ליבש את העור, ולגרום נזק של מחסום העור ומותיר אותו יבש סדוקות. '

הצעדים הבאים

 • השתמש הלחות ואת משחות שפתיים לעור מיובש.
 • הימנע חומרי ניקוי קשים או אלכוהול מבוסס אם אתם סובלים עור יבש.
 • לנהוג בזהירות על קילוף, כפי שהוא יכול גם להסיר חלק מחסום ההגנה של העור.

אדמומיות rosacea

Roseca היא מחלת עור כרונית אשר מציג פרקים של הסמקה פנים ולאחר מכן אדמומיות מתמשכת. בעוד גורם rosacea המדויק אינו ידוע, מספר גורמים זוהו אשר עשוי להפוך את הסימפטומים גרועים, כולל חשיפה לאור השמש.

"אור השמש יכול לגרום rosacea גרוע, אבל כנראה לא לגרום לו מלכתחילה," אומרת נינה גוד. "זה יכול להימשך שנים אם אינו מטופל. תכשירים נמרח על העור יכול לפעמים לשלוט רוזצאה קלה, או לשמור rosacea ברמיסיה לאחר קורס של אנטיביוטיקה דרך הפה. רוב האנשים עם rosacea, לעומת זאת, צריך לקחת אנטיביוטיקה דרך הפה מעת לעת. "

הצעדים הבאים

 • "ראה הרופא שלך מי רשאי לקבוע טיפול כדי לעזור לשלוט rosacea שלך," מציע גוד. "הכנות שימושיות כוללות ג'ל המכיל metronidazole, והכנות אנטיביוטיות המכילות קלינדמיצין או אריתרומיצין. הם צריכים זמן לעבוד. "
 • ייתכן שיהיה עליך אנטיביוטיקה.
 • הימנע מוצרי ניקוי קשים וטיפולים המיועדים אקנה - כמה יכול לגרות rosacea.

שתייה מוגזמת

אלכוהול עלול להמיט הרס על מיטב עור, ייבוש העור ומעניק לו מראה סמוק אדום. זה יכול גם להוביל חוט ורידים, עיניים אדומות דלדול של ויטמינים וחומרים מזינים מסוימים.

הצעדים הבאים

 • "אין הרבה שאתה יכול לעשות לאחר האירוע," אומר נינה גוד, "אבל לנסות רעננותם על ידי שתייה מרובה של מים."

פריחה חומה

פריחה חומה נגרמת על ידי הזעת יתר במזג אוויר חם ולח. בדרך כלל, היא פריחה מגרדת, מהמורות תחושה עוקצנית על העור לפעמים ואחריו שלפוחיות קטנות.

הצעדים הבאים

 • מוצר קירור, כגון ג'ל cardiospermum, שניתן להשתמש בהם כדי להפחית את הגירוי. אבל פריחה חומה אינה נוהגת שום צורך בטיפול רפואי. כל שעליך לעשות הוא לשמור על האזור יבש וקריר ידי יושב בצל או בתוך הבית. אין להשתמש בכל סוג של קרם לחות או נוזלים על האזור הפגוע כמו זה יהיה להאריך את הפריחה.
 • אם העור שלך הוא מגרד מהמורות אבל אין לך סיבת חום פריחה חשודה, זה יכול להיות שיש לך אלרגיה לאור שמש, המכונית התפרצות אור צורות.
 • לחלופין, זה יכול להיות שיש לך אלרגיה כמה מרכיבי מסנני קרינה ב benzophenone או oxybenzene בפרט. אם זה המקרה, נסה לשנות קרם הגנה שלך.

קש דמוי שיער

זה לא רק העור שלך שיכול לקחת ניגוח בחופשה. כל הקפיצות פנימה והחוצה של הים ובריכות כלור יכול - יחד עם השמש - לייבש את השיער והקרקפת, הלבנת אותו ולהפוך אותו מרגיש דומה לקש.

טיפול לעור החג פגום. החגים הם נפלאים. הם זמן כדי destress, להירגע ולטעון את המצברים שלכם. החוויה לא יכולה להיות כל כך חיובית עבור העור והשיער שלך. קרינת אולטרה סגולה, רוחות ים, עקיצות יתושים וכלור יכולים לעזוב העור שלך כתמים ויבשים, והשיער שלך נראה כמו קש. אבל, יש פתרון לכל. הנה כמה תרופות פשוטות שיכול לשחזר עור ושיער לשלמות שלפני החג.
טיפול לעור החג פגום. החגים הם נפלאים. הם זמן כדי destress, להירגע ולטעון את המצברים שלכם. החוויה לא יכולה להיות כל כך חיובית עבור העור והשיער שלך. קרינת אולטרה סגולה, רוחות ים, עקיצות יתושים וכלור יכולים לעזוב העור שלך כתמים ויבשים, והשיער שלך נראה כמו קש. אבל, יש פתרון לכל. הנה כמה תרופות פשוטות שיכול לשחזר עור ושיער לשלמות שלפני החג.

"העצה הטובה ביותר עבור שיער החג פגום היא טיפול ותספורת טובה," אומרת מלאני טומפקינס, הסטייליסטית בכירה במספרת עבודת צוות באטרסי. "באופן אידיאלי, כדאי להתייעץ הספרית שלך, אבל אם אתה לא רוצה לעשות את זה יש מגוון של מוצרים זמינים מ כימאים. '

"חפש לחות ומסכות בנייה מחדש. ולזכור את ככל שאתה מנסה לפוצץ שיער פגום יבש לעשות את זה טוב יותר, ככל שאתה לפגוע בו עם חום. כמו כן כדאי לזכור לאכול טוב, כי מה שאתה אוכל ושתייה משתקפת השיער שלך. "

לקבלת טיפול בבית, לנסות רסוק יחד אבוקדו, עם כמה זיתים ביצה מסכה לשיער.