Berth

לחץ

מתח הוא בעיה רצינית הגוברת באירופה. מעל 360 מיליון ימי עבודה בשנה הולכים לאיבוד בשל מחלות הקשורות ללחץ, בזמן טיפול פסיכיאטרי של מחלות הקשורות במתח עולה יותר מ -3 מיליארד £ בשנה.

הנה שלושה מומחים בתחום מתח - פסיכולוג Gladeana מקמהון, מנהל משותף של המרכז של ניהול מתח, Sary Eleini, פסיכו-מטפל ומדריך מתח ד"ר תומס Stuttaford, מחבר הספר "מתח וכיצד להימנע זה - לדון שלהם דעות על לחץ, אשר טיפוסי אישיות המושפעות ביותר וכיצד ניתן למנוע אותה.

מה גורם לחץ?

Gladeana מקמהון, המייעץ מאוד עובדים בלחץ, סבור כי הלחץ הוא חלק בלתי נמנע של החיים שאנשים להתמודד עם זה בדרכים שונות.

לחץ. לחץ הוא בעיה רצינית הגוברת באירופה. מעל 360 מיליון ימי עבודה בשנה הולכים לאיבוד בשל מחלות הקשורות ללחץ, בזמן טיפול פסיכיאטרי של מחלות הקשורות במתח עולה יותר andpound; 3 מיליארד שנה.
לחץ. מתח הוא בעיה רצינית הגוברת באירופה. מעל 360 מיליון ימי עבודה בשנה הולכים לאיבוד בשל מחלות הקשורות ללחץ, בזמן טיפול פסיכיאטרי של מחלות הקשורות במתח עולה יותר & קילו; 3 מיליארד שנה.

"אתה אף פעם לא יהיה להיפטר של מתח, ולכן אתה צריך למזער אותו," היא אומרת. מתח הוא הדרך הטבעית של הגוף להתמודד עם סכנה כי זה Kick-מתחיל התגובה הילחם או ברח 'שלנו.

כשאנחנו תחת איום הגוף משחרר הורמונים - כגון קורטיזול, אדרנלין ונוראדרנלין להכין אותנו לפעולה מהירה.

איך אתה יודע שאתה לחוץ?

מקמהון ציין כי כאשר אנשים הופכים הדגיש את הסימפטומים שלהם מתחלקים לשלוש קטגוריות: פיזי, רגשי והתנהגותי.

"סימנים גופניים של מתח כוללים דפיקות לב, עייפות, בעיות עיכול, בחילות, כאבים, כמו גם מחלה," אומר מקמהון.

"סימנים רגשיים יכולים להיות שינויים במצב רוח, מרגישים כעס, חרדה, רוגז, אשם, מתוח או סחוט. סימפטומים התנהגותיים הם בעיות שינה, שימוש בסיגריות, שתייה מופרזת של אלכוהול קפאין, אובדן עניין במין, עישון מוגבר עבודה גרועה, "היא אומרת.

האם אתה רק הדגשת או תסגור לשחיקה?

כולם סובלים מיום המלחיץ המוזר מדי פעם.

לדברי ד"ר לייל H. Miller וד"ר אלמה Dell סמית 2007 מחברי פתרון המתח, אתה צריך להתחיל להיות מודאג אם אתה מזהה יותר מכמה מהסימנים הבאים:

 • נסיגת חברים
 • אדישות
 • חוסר ההנאה של החיים
 • עסוק מדי כדי לקחת את החגים
 • להביא עבודה הביתה
 • שוכח לאכול
 • היעדרות ובידוד הגדלה
 • שימוש לרעה באלכוהול או סמים
 • הימנעות עמיתים
 • תשישות
 • מחשבות אובדניות.

איזה סוגי אישיות הם בסיכון הגבוה ביותר של מתח?

מקמהון מצביע על כך באופן כללי, יותר רגוע אישים (המכונה Bs סוג) להתמודד עם הלחץ טוב יותר פרפקציוניסטים (המכונה כסוג).

"סוג כמו מונעים, חרוץ וממוקד," אומר מקמהון. "הם לא אוהבים שעמום, ולעתים קרובות הם מנהיגים טובים עם סף מתח גבוה.

"עם זאת, הקלד כפי לעיתים קרובות לגרום לעצמם נזק על ידי דריסה אותות של הגוף שלהם. הם שוכחים לאכול כי הם כל כך התמקדו בעבודה ולעתים קרובות להיות חולה כאשר הם לוקחים חופשה משום שגופם כל כך מלא של הורמוני סטרס. '

טיפוסי אישיות אלה לעתים קרובות לחזור לעבודה לפני התאושש לחלוטין, וזה מסוכן לבריאותם כמו לחץ נפשי מתמשך מחליש את המערכת החיסונית ובמקרים קיצוניים עלולה לגרום תקלות פיזיות או נפשיות.

מקמהון מוסיף: "אנשים הם כמו מכונות ואם מונע ללא הרף ב -100 קמ"ש בסופו של דבר ייפול."

איך להתמודד עם לחץ בעבודה

אנשים באזור אירופה לעבוד בשעות הארוכות ביותר באירופה, ובעיות פסיכולוגיות - מעורבות מתח ודיכאון - עומדים מאחורי אחד מתוך חמישה ביקורים רופאי.

מתח בעבודה יכול להיות מופעל על ידי חוסר יכולת להתמודד עם עומסי עבודה ולחצים, לעולם טכנולוגיה מתפתח, ושבאופן איום של יתירות.

הייעוץ של מקמהון הוא כי עובדים צריכים לזהות את הסימפטומים של לחץ ולהיות אסרטיבי יותר. היא מוסיפה: "יש לך את החוכמה להכיר כשמשהו הוא בשליטתך. '

הטכנולוגיה המודרנית שלנו יצרה את מה שהיא מכנה an, "מנטליות תגובה מיידית 'עם זרם בלתי פוסק של מיילים ציפו לתשובה מיידית. עצתה היא להתמקד המיילים כי הם חיוניים לחלוטין ולענות אותם קודם, ואחר כך את השאר.

שמור על גבי הטכנולוגיה שלך, לא מאפשר לו לקבל על גבי לך, מזהיר מקמהון: 'בלקברי, כמו רוטווילר, ניתן לאלפו הוא כלי שימושי עבור מי יכול לשלוט בו, אך הוא עשוי לטרוף מי שלא יכול. '

האם אנשים מרגישים יותר הדגישו עם ההאטה הכלכלית?

במהלך השנה האחרונה את רמות הלחץ היו במגמת עלייה, כאנשים בפני האפשרות של יתירות החוב.

אסטרטגיות לטווח ארוך להתמודדות עם מצבי לחץ

'כמה טוב אתה להתמודד עם הלחץ הוא לעתים קרובות קשורה הוריכם היכולת להתמודד עם מצבים מלחיצים,' אומר פסיכותרפיסט Sary Eleini.

"אם הוריך עוסקים מתח קשה, אתה צפוי להיות שלא במודע ספגת דפוס ההתנהגות שלהם," היא אומרת.

עם זאת, אתה לא צריך ללכת בעקבותיהם. ישנם דברים פשוטים שאתה יכול לעשות כדי לשבור את הרגל המתח.

הייעוץ של מקמהון הוא לאכול כמו שצריך ולא לדלג על ארוחת בוקר. "קח פעילות גופנית סדירה, לשמור על קשר עם חברים ובני משפחה, לחשוב חיובי, לקחת חופשות נכונה ולשתות 2 ליטר מים ביום. נסו למקד את התודעה ולחסום את הדאגות כי לגרום ללחץ, "הוא אומר.

לדברי החוקרים האוניברסיטה הסינית, ד"ר יי-יואן טאן ואמא Y וואנג, פרקטיקות כגון מדיטציה יכול להיות שימושי עוזר לנטרל את הלחץ על ידי המשפיע גלי המוח, להשקיט מוח זמזום והורדת קורטיזול הורמון הלחץ.

"תשושים מתלאות יום מול המחשב, רבים מאיתנו ממהרים במשך כמה משקאות משתקת המוח ברגע שאנו לעזוב את העבודה כדי לעזור לנו להירגע," אומר Stuttaford.

"הסכנה היא כשמישהו חורג מהמגבלה הבטוחה שלהם, אשר משתנית מאדם לאדם. אלכוהול הוא ארוז עם קלוריות וסוכר המסייעים לספק מיידי גבוהה, אשר בתורו יכול לעורר תגובה דיכאונית למחרת כמו מטבל את רמות הסוכר בדם של הגוף, "הוא אומר.