Berth

מדוע הנישואין הם טובים לבריאות שלך

זוגות נשואים לא רק חיים יותר, אבל הם גם ליהנות מבריאות טובה יותר.

קייט מידלטון והנסיך וויליאם (וכל הזוגות האחרים מסתכלים קשירת קשר השנה) יכול בתקווה מצפים חיים של אושר משפחתי, עם כמה ts מעולה בריאות bene fi שנזרק.

מנתוני המשרד הלאומי לסטטיסטיקה מראים כי זוגות נשואים לא רק לחיות זמן רב יותר, אבל הם גם ליהנות מבריאות טובה יותר והוא יכול לסמוך על homecare יותר בגיל מבוגר מאשר גרושה שלהם, אלמנים, רווקים cohabiting עמיתים.

אנחנו מסתכלים איך אומרים "אני" יכול להשפיע על החיים שלך לטובה.

הגורם הנישואין

מחקר בארה"ב הוכיח כי זוגות נשואים יש סיכון נמוך יותר של התקפי לב, שבץ, סרטן ואפילו דלקת ריאות.

לחקר התמותה הלאומי האורך (NLMs), אשר עקב אחר יותר ממיליון נושאים אירופיים מאז 1979, הראה כי אישה נשואה 20 אחוזים פחות סיכוי למות של מגוון של תחומים, ביניהם סרטן שחלות ו שחם הכבד. בעוד גברים נשואים ליהנות יתרון גדול עוד יותר כי הם שלוש פעמים פחות למות מוקדם מאשר החברים הרווקים שלהם.

הסיבה לכך היא כל מטה את העובדה שלהיות נשוי פירושו הרגלי חיים טובים יותר, מערכת חיסונית טוב יותר לתפקוד ומישהו לנדנד לך ללכת לרופא.

"נישואין הוא קצת כמו חגורת בטיחות כשמדובר בשיפור רווחתם שלך," אומרת ד"ר לינדה וייט, פרופסור לסוציולוגיה באוניברסיטת שיקגו ומחבר המקרה לנישואין.

"אנחנו יכולים לשים את זה בדיוק באותה קטגוריה כמו אכילת דיאטה טובה, מקבל תרגיל והימנעות מעישון. '

מה הם היתרונות הבריאותיים?

חיים ארוכים יותר

כל עוד אתה מקבל רתומת מר או גברת נכונה, מתחתן יכולה להיות דחיפה גדולה לחיים ארוכים יותר.

מחקרים סטטיסטיים להראות נישואים מאריכים את החיים שלך, עם מחקר אחד מאונ' שיקגו מגלים כי גברים נשואים חיים בממוצע 10 שנים יותר מגברים שאינם נשואים ונשים נשואות לחיות כ כבר ארבע שנים.

וככל היחסים גדלה התועלת, עם מחקרים המראים שככל נישואין זוג מבלים יחד, כך גדל הסיכוי שהם להכות את מחסום 100 בת.

הגדלת תוחלת החיים שלכם היא כל מטה את עובדת גברים הנשואות לאמץ סגנון חיים שלו מסוכן ויותר בריאים מאשר עמיתיהם היחידים שלהם, בעוד נשים חיות יותר זמן בשל רווחתם הפיננסית השתפרה וביטחון רגשי.

להדוף דיכאון

חיי נישואים מאושרים יכולים גם לתת לך דחיפה בריאות הנפש חזק, כלומר על כל תהיה פחות מדוכאים, פחות חרדה ופחות פסיכולוגית במצוקה מאשר רווקים, גרושים או אלמנים אנשים.

"זה בתורו נותן זוגות דגש חיובי יותר, כמו גם פקעת שימושית מחסה עצמם מן '' העולם המגעיל הגדול '' בחוץ."

שמור שמח

נישואין הוכח להגביר את האושר הכללי. בסך הכל, 40 אחוזים של אנשים נשואים, לעומת רק 25 אחוזים של אנשים בודדים, אומרים שהם שמחים עם החיים שלהם.

הסקר, בראשות פרופ 'אנדרו אוסוולד מאוניברסיטת וורוויק, מדמה את היתרונות של נישואים על רמות האושר שלנו למקבילה של זריקה מזומנים שנתי של 60,000 £ לחיינו.

הסיבה הנשואה שלך יכול לעשות אותך מאושרת היא פשוט כי מתחתנים ממלאת מה כל מה שאנחנו צריכים כדי להיות מאושרים - מישהו יתעניייין בנו, שידאג לנו ומישהו לתעדף את הצרכים שלנו.

אם אנחנו מרגישים שאנחנו האדם החשוב ביותר לפחות אדם אחד נוסף (ולהיפך) אז אנחנו מובטחים להיות מאושרים.

הישאר רגוע

גם אם אתה בעיצומו של היסטרית חתונה הקשורות במתח החדשות הטובות הן פעם שאתה נשוי אתה יכול להסתכל קדימה לרמות מתח נמוכות לכל חיים.

חוקר במרפאת מאיו באירופה לשים את קריאות המתח הנמוכות בקרב זוגות נשואים עד 'בעיה המשותפת היא-חצוי בעיה "תאוריה.

כלומר, כזוג נשוי אתה מצוידים טוב יותר כדי להתמודד עם מה שהחיים מזמנים לך כי יש לך מישהו לחלוק עם הדאגות שלך.

"בתוך נישואים מאושרים, אתה ממש צריך פעמיים את המשאבים - פיננסיים, מעשיים ורגשיים - של אדם אחד," אומרת יחסי יועץ ג'וי קירש.

"זה מאפשר לך להתמודד עם הבעיות המדגישות אותך יותר בקלות ועם תמיכה."

אבל תיזהרו וויל וקייט! ייתכן מוצא את עצמך מעמיס הקילוגרמים

למרבה הצער, מחקרים מראים גם כי אנשים נשואים (בעיקר גברים) שוקלים יותר ויש לי שיעור גבוה יותר של השמנת יתר מאשר לרווקים.

עם מחקר אחד באוניברסיטת מינסוטה בית הספר לבריאות הציבור במציאת שהאדם הממוצע מקבל 6 עד 8lbs על פני תקופה של שנתיים לאחר קשירת קשר.

אבל בניגוד לאמונה הרווחת, זה לא בגלל אנשים נשואים מרשים לעצמם ללכת אלא משום זוגות לאכול יותר בקביעות, להתעמל פחות, ולהוביל אורח חיים בלתי פעיל יותר לרווקים.

אנשים אחרים גם לקרוא:

אושר: כן, אנחנו יכולים ללמוד להיות מאושרים יותר?

מתח: לגלות מה גורם ללחץ.

מדיטציה: צעדים שלווים פנימי: מדוע גזע המוח?