Berth

מדוע השותף שלי נעלם פתאום את הנישואין המתוכננים שלנו והשאיר אותי?

תשובות אחרות

אני טועה עבור מרגיש כל כך חסר ביטחון?

חבר של 15 שנים הוא פתאום רחוק

האם אני באמת יכול לבטוח בו?

האם אני יכול לסמוך אשתי שוב?

האם יש לנו מערכת יחסים אמיתיים?

האם החברה שלי צריכה קצת שטח?

לאשתי יש דחתה אותי?

הוא עשה את כל לרדוף ועכשיו אומר שהוא עדיף יחיד

הוא לא אוהב אותי, ואת רק רוצה "כיף"

אני כל כך פגוע ונבגד כי אני לא יודע אם אני יכול לסמוך שבעלי

אני לא מצליח לתת אמון החבר שלי

אני לא יכול לסמוך החבר שלי

אני לא סומך על החברה שלי

אני לא רוצה התקשרות

אני אוהב אותה, אבל היא גרה כל כך רחוקה

אני מדוכא, והחבר שלי לא שם לב אליי

אני במערכת יחסים למעלה ולמטה

אני להוט על גבר חדש, אבל אני מקבל אותות מבלבלים ממנו

אני חודשיים בהריון על ידי האקס שלי - אבל הוא לא רוצה לדעת

האם השותף העצלן שלי מנצל אותי?

החבר שלי קר לעבר

החברה שלי רוצה הפסקה לבלות לבדה

הבעל שלי ניהל רומן

הבעלים נשואים הכנסייה

נראה שבעלי להיות "נשוי" לעבודתו

הבעלים עובדים בחו"ל בפעם האחרונה שראיתי אותו הוא היה מסוגר מאוד

היא בהריון, אבל אני לא מוכן להיות אבא

אני צריך להתעמת עם החברה שלי עליה נסיעת מעלליו?

אני צריך לספר לה על טעותי?

קרוע בין שתי נשים

למה אני פוחד יחסים? האם טיפול לעזור לי?

למה אני לא מרגיש מוכן להתחייב?

למה אני מרגיש חוסר ביטחון לגבי היחסים שלי?

שאלה

Aftermore מחמש שנים במערכת יחסים, השנה וחצי האחרונות בילה חיים ביחד, חברה שלי לאחרונה עברה חזרה לגור עם הוריה.

היא אמרה כי היא "לא בטוחה" על רגשותיה. אנחנו דיבר לאחרונה על נישואים, אבל כעת היא שתצטרך להחליט אם או לא היא מבקשת לבלות את שארית חייה איתי. זה מבלבל אותי מרגיז אותי.

כפי לאחרונה כמו לנובמבר אנחנו הזמנו מלון לחתונה בקיץ, חושב שיהיו לנו מספיק זמן להתכונן לקראתו. השותף שלי בילה שעות קודם לכן על תכנון האינטרנט היום הגדול, אבל די פתאום נראה שהיא איבדה עניין. היא עזבה אותי לפני 10 ימים, מלאת ספקות.

אני מבין כי החתן לא תמיד מעוניין ביותר אירוע החתונה והשותף שלי היה נוח על זה. בנוסף, הבהרתי אתמוך מה שרציתי לעשות על החתונה. היא גם אמרה שהיא אינה נתונה בספק לגבי איך אני מרגיש כלפיה.

לה יש פתאום ספקות נוגד את כל מה שהיא אמרה אי פעם. כדי להחמיר את המצב נראה לי שהיא רגש לחלוטין, וזה מאוד לא אופייני לה. הוא בדרך כלל מאוד רגשי. היא לא תמיד לבטא את רגשותיה באופן מילולי, אבל היא יכולה לצחוק או לבכות על ירידה של כובע. בימים אלה היא נראית קר, מרוחק ואינו מגיב.

בניסיון לשבור את זה 'מגן' קניתי טבעת אירוסין יקרה והצעתי לה לפני רשמי יומי, אבל זה לא נראה לנער נחישותה. העניין עומד כיום איתה בטענה שהיא צריכה זמן ומרחב, אבל בסך הכל יש לה ספקות חמורים על תחושותיה.

זוהי תפנית גדולה בתוך זמן קצר. אני מבין שאנשים נופלים מתוך אהבה אבל זה נראה מאוד פתאומי.

חוסר הרגש שלה גורם לי להאמין שהיא ואפשר אף מדוכאת באופן כלשהו, ​​או אולי מסתיר איזו טראומה קודמת שהיא מעולם לא עסקה. אני מודע שאביה נוכחות מאיימת בבית המשפחה, אף שמעולם לא היה אלים פיזית.

השותף שלי גם היה חבר אגרסיווי ומאיים במהלך שנתי ההעשרה שלה. היא אמרה שהיא "לשים אותו מאחוריה", אבל אני חושב שזה פשוט אומר שזה יחזור לרדוף אותה ביום אחר, כלומר עכשיו.

אני לא יכול לסבול לראות אותה לשנות כל כך הרבה ולהיות אדם כזה שונה. המלצתי כי זה או אחר או אפילו שנינו צריך לראות יועץ או מטפל אבל היא לא רואה את הצורך. אני מבין שאם ריפוי נדרש, היא צריכה לרצות את זה קודם.

תשובה

דוד כותב:

אישית, אני חושב שאתה יכול להיות מסתכל על זה מנקודת מבט הלא הנכונה. מה שאתה אומר לנו הוא "מה לא בסדר עם החברה שלי?" אבל זה עשוי להיות מועיל יותר אם גם הביט שתי שאלות אלו:

  1. מה לא בסדר עם מערכת היחסים שלנו?
  2. מה לא בסדר איתי?

למען האמת, ההסבר ההגיוני ביותר עבור מה שקרה הוא שהחברה שלך היא לא מרוצה עם מערכת היחסים, או איתך. אולי הוא כמובן לא פגש מישהו אחר - אפשרות כי אתה לא מזכיר.

עכשיו, יכול להיות שאתה צודק וזה תמיד יכול להיות שהיא בדיכאון. אבל אני לא חושב שאתה יכול להניח.

בוא נראה מה כריסטין אומר.

כריסטין מוסיף:

כמו דוד, אני מרגיש כי ייתכנו יותר לא בסדר בקשר ממה שאתה משער. אתה אומר: "אני מבין כי החתן לא תמיד מעוניין ביותר אירוע החתונה והשותף שלי היה נוח על זה." אני תוהה על זה. אולי היא רוצה לראות יותר התלהבות ממך - אני לא יודע.

עם זאת, נראה כאילו היא אומרת לך שהיא יודעת היטב עד כמה אתה אוהב אותה, אז זה לא כאילו יש לה ספקות לגבי זה. אז הספקות הם על איך היא מרגישה בקשר אליך. כמובן, אנשים רבים שני המינים לקבל עצבים טרום חתונה, אבל זה נראה קצת יותר רציני.

לפעמים, אני חייב לומר לך, נשים לקבל ממוקד מאוד על 'מתחתנים'. ולעתים קרובות הם כל כך שקוע בתוך כל זה, כי הם לא חושבים כל כך הרבה על מערכת היחסים שלהם. למרבה הצער, רבים מהם למעשה להתחתן לפני שהוא חושב על הקשר - ונישואים אלה כמעט תמיד נחרץ.

מה שאולי קרה במקרה שלך הוא החברה שלך התלהבה מאוד על 'החתונה', אבל אז הוא פתאום התחיל לתהות אם היא הייתה בדיוק כפי מתלהבת ממך. ואולי, לאחר בחינה מדוקדקת, היא מגלה כי היא לא. זה לא בהכרח אומר שיש משהו לא בסדר איתה, אבל זה לא בהכרח אומר שיש משהו לא בסדר איתך או. עם זאת, זה כנראה אומר שהיא כבר לא חושבת שאתה צודק בשבילה.

אז מה אפשר לעשות? אני לא חושב שיש לך הרבה מה לעשות מלבד לחכות. ואני חושד שאתה לא רוצה לשמוע את זה. אתה נשמע כמו סוג של בחור שאוהב כדי לסדר את העניינים. אבל לפעמים החיים לא ניתן לתקן זאת בקלות.

אם שום דבר לא משפר אחרי כמה שבועות, אני חושב שאתה צריך להציע לה שוב כי כמה פגישות עם המתייחסים יכולים לעזור לך שניהם מבינים מה קורה. אם להתקרב אליה בדרך זו, אני חושב שאתה כבר יותר מזל מקבל את שניכם למטפל, מאשר אם אתה מציע כי היא זקוקה לעזרה. האם אתה רואה שאנחנו מציעים לך לאמץ דרך אחרת לחשוב על בעיה זו?

אתה תוהה אם היא בדיכאון. היא עשויה גם להיות בדיכאון - אחרי הכל, היא טפחה את החלום מתחתן איתך ועכשיו הוא לא מרוצה כי חלום. אז היא יכולה להיות מתאבלת על אובדן החלום הזה, גם אם היא עדיין לא להוטה מחדש לעורר אותה.

דבר אחרון: זה לא נשמע כאילו אתה קרוב משפחתה. אבל אם הם חושבים שהיא מדוכאת ברצינות, אני חושב שהם רוצים לדבר על זה איתך. ניסית לדבר איתם?

הדבר השני הוא שאתה לא מזכיר חברים - או שלה או שלך. יש לה חברה טובה אתה יכול לדבר? מי יידע אם החברה שלך היא מדוכאת כלל וזקוקה לסיוע קליני, או אם היא רק נמוכה כי היא החליטה שהקשר הוא לא בשבילה. כזה נוף אדם על זה יכול להיות יקר.

אני מצטער אין לנו שום תשובות קלות בשבילך, אבל אולי חלק ממה שאמרנו יעזור לך לשאול את השאלות הנכונות.