Berth

להתכרבל או להשאיר את התינוק לבכות?

משחק הדמעות מחלק אמהות לשני מחנות.

אמא מפוצלת פני הגישה לקחת. האם אתה לאסוף אותה מיד או לעזוב אותה? הנה קצת חומר למחשבה.

יש דילמה אחת כל ההורים החדשים פנים: יש תינוק ניחם מיד כשהיא כועסת או להניח לך לבכות במשך כמה דקות?

אמא של שלוש קרול Dyce יש וידוי...

שני מחנות

עמד הוא: דילמה? מה הדילמה? אני כמעט למעוד בחיפזון שלי להגיע העריסה לחטוף תינוק מצווח שלי חיבוק. איך אתה - ובאמת כדאי לכם - להכחיש כי האינסטינקט הראשוני לנחם את התינוק שלך?

אבל אחרי שלושה תינוקות ומיליון דמעות, יש דבר אחד אני יודע בוודאות: המשחק בוכה מחלק אמהות לשני מחנות.

לא משנה קורי מול הצופים ה"איסטאנךרס, הנושא הבוער היא האם עדיף להרים את התינוק מיד או לעזוב אותה להתיישב עצמה.

המומחים לטיפול בילדים מתחלקים שווה בשווה. יש ג'ינה פורד עם ליטל קורת הרוח שלה תינוקות שגרות קפדניות. הענייניים הייעוץ של ג'ינה הוא להשאיר את התינוק שלך אם היא בוכה במהלך 'שנת שעות' - אך לא לזמן בלתי מוגבלת - עד שהיא התיישבה.

עכשיו, אני יודע אלפי אמהות חושב ג'ינה זה מתנה משמים ואם זה עובד בשבילך, נהדר. הצרה היא, שהוא יכול לעזוב את מרגישה כישלון כאשר הצאצאים שלך לא חריץ יפה לתוך טירונות התינוק.

מצטערים, ג'ינה! לאחר ששרד לילות ללא שינה עם פין, חמש, ומארק, שבע, היית חושב שהייתי צריך את זה תופס את הסיבוב בפעם שלישי עם מולי, עכשיו 18 חודשים.

תחשוב שוב. כשהיא בכתה, הייתי לאסוף אותה מיד, חורקת שיניים שלי כמו אמא שלי מלמל, 'ביצוע מוט עבור האחורית שלך. " או 'תן לה לממש את ריאותיה,' וכן שורה שלמה של קלישאות אחרות. אם הגרוע מכל, הוא ההאשמה שאתה 'מקלקל את התינוק שלך. עשים טובים, אתה לא יכול לקלקל תינוק בן יומו.

בכי הוא צורתם תקשורת היחידה, כי הם צריכים משהו או מישהו - אתה. הם כבר בתוך פקעת חמה בטוחה ברחם במשך תשעה חודשים.

עכשיו הם נמצאים עולם בהיר ורועש, שבו הכל חדש ולעתים קרובות מפחיד. לא פלא שהם לבכות. בחיי, לא? מחקר שנעשה בשנת 2006 מגבה את 'הידיים על "ולא גישה' הידיים- off".

בראשות פרופ 'איאן סנט ג'יימס רוברטס מאוניברסיטת מכון בלונדון החינוך, הוא כרוך בשלושת קבוצות הורים חדשים. אחת הרים והחזיק תינוקם במשך 16 שעות ביממה, אחד עבור 10 שעות, ואחד עבור שמונה שעות ו-וחצי.

חוקרים גילו כי בשתיים וחמישה שבועות, התינוקות שנערכו במשך שמונה-ו-א-וחצי שעות ביום בכה התעסקו 50% יותר מהאחרים. הא! המון חיבוקים שווים תינוקות מאושרים.

הנה לך. אבל אני חייב להתוודות כאן: קופץ איסוף התיקון המהיר שלי גרם לבעיות כשמולי התבגר. שלה רק יבקש הולך לישון היו מנמנמת על טמבל או להיות מחובקת.

היא פשוט לא יודעת איך להשיג את עוצמה בשינה, וכי היה תלוי בי. אתה יודע איך זה, אתה יודע בדיוק מה שאתה צריך לעשות, אבל באמצע הלילה כשאת מותשת ומיואשת לשינה, זה קל יותר להתחיל'מחר' לא? כשבעלי קית mooted טעימה" נשלטה בוכה, היא עוררה כמה ביתית.

היינו לדון להתקוטט על כמה זמן לעזוב אותה בוכה. עד אז, קית היה מרגיש כל כך עייף, הוא היה שמח אם אמר שבועות בזמן שאני בקושי יכול לדבוק שתי דקות.

כן, כן, אני יודע שזה עובד, אבל לא יכולתי לשאת את המחשבה על כך. הרגשתי אשמה כפי שהיה באשמתי, אבל הבנתי גם היינו צריכים לקבל את זה מסודר. ואז, כמו שקורה לעתים קרובות עם תינוקות, רק כאשר אתה חושב שאתה באמת לא יכול לפרוץ את זה יותר, דברים מתחילים להשתפר.

הייתי עושה כמיטב יכולתי כדי לעייף מולי החוצה במהלך היום, להיצמד לשגרה שלה לפני השינה ובסופו של דבר היא התחילה לשכב במשך פרקי זמן רב יותר.

כשהיא הפלטה חצי בוכה בלילה, ידו של קית הדקה זרועות באחיזה מופקרת ממש. "עזוב אותה," הוא אומר בבוז. ואכן, היא הייתה בדרך כלל רק ערבוב וחזרה לישון שוב.

אוקיי, אז אולי יש לי את זה קצת לא בסדר, אבל אני עדיין מאמין שזה הדבר הכי טבעי בעולם להרים תינוק בן יומו מיד כשהם בוכים.

זה פשוט מרגיש נכון איכשהו.

אנשים אחרים לקרוא:

תינוקות: איך לעשות בטוח הבית שלך: תאונות בבית ניתן למנוע על ידי הפיכת הבית ואת הגינה בטוחה.

פריחת חיתול: פריחת חיתול נפוצה מאוד - רוב התינוקות יקבלו את זה בשלב כלשהו.

האם התינוק שלך מתפתח בצורה תקינה?: איך אתה יודע כי התינוק שלך מתפתח בצורה תקינה?