Berth

אני להוט על גבר חדש, אבל אני מקבל אותות מבלבלים ממנו

תשובות אחרות

אני טועה עבור מרגיש כל כך חסר ביטחון?

חבר של 15 שנים הוא פתאום רחוק

האם אני באמת יכול לבטוח בו?

האם אני יכול לסמוך אשתי שוב?

האם יש לנו מערכת יחסים אמיתיים?

האם החברה שלי צריכה קצת שטח?

לאשתי יש דחתה אותי?

הוא עשה את כל לרדוף ועכשיו אומר שהוא עדיף יחיד

הוא לא אוהב אותי, ואת רק רוצה "כיף"

אני כל כך פגוע ונבגד כי אני לא יודע אם אני יכול לסמוך שבעלי

אני לא מצליח לתת אמון החבר שלי

אני לא יכול לסמוך החבר שלי

אני לא סומך על החברה שלי

אני לא רוצה התקשרות

אני אוהב אותה, אבל היא גרה כל כך רחוקה

אני מדוכא, והחבר שלי לא שם לב אליי

אני במערכת יחסים למעלה ולמטה

אני חודשיים בהריון על ידי האקס שלי - אבל הוא לא רוצה לדעת

האם השותף העצלן שלי מנצל אותי?

החבר שלי קר לעבר

החברה שלי רוצה הפסקה לבלות לבדה

הבעל שלי ניהל רומן

הבעלים נשואים הכנסייה

נראה שבעלי להיות "נשוי" לעבודתו

הבעלים עובדים בחו"ל בפעם האחרונה שראיתי אותו הוא היה מסוגר מאוד

היא בהריון, אבל אני לא מוכן להיות אבא

אני צריך להתעמת עם החברה שלי עליה נסיעת מעלליו?

אני צריך לספר לה על טעותי?

קרוע בין שתי נשים

למה אני פוחד יחסים? האם טיפול לעזור לי?

למה אני לא מרגיש מוכן להתחייב?

למה אני מרגיש חוסר ביטחון לגבי היחסים שלי?

מדוע השותף שלי נעלם פתאום את הנישואין המתוכננים שלנו והשאיר אותי?

שאלה

באתי לאחרונה מתוך מערכת יחסים של 11 שנים כי לא הולכים לשום מקום, במיוחד ככל שהשנים האחרונות אנו כמעט לא קיימנו יחסי מין בכלל.

נשארנו חברים, אבל בהתחלה זה היה קשה. מאז נהייתי רווקה שוב, נדמה לי שאני יכול להיות רדוף על ידי מחשבות של סקס, והיה נחוש בדעתו ליהנות עצמי עם כמה מערכות יחסים קלילות לפני פגישת מישהו רציני.

אני גם יש לי חיי חברה חדשים עם כמה חברים בעבודה. שמנו את כל התחלתי לצאת ביחד ואני נפגשתי כמה חברי הזכרים שלהם.

ואני הסתדרתי היטב עם אחד החברים האלה ובהדרגה הפכתי נמשך אליו. הוא לא נראה טוב, אבל יש לו אישיות נהדרת. למרבה הצער הוא מאוהב-שותף לשעבר. הוא אמר שהוא לא יכול להתקדם במערכת יחסים חדשים כמוה בראשו כל הזמן, ובכל פעם שהוא רואה מישהו שהוא רוצה יש לו מחסום נפשי בגללה.

יש אטרקציה אמיתית בינינו, ולילה אחד שעשינו לעשות אהבה. הוא אמר שאנחנו לא צריכים לעשות את זה כי אנחנו חברים טובים, אבל אנחנו לא יכולנו להתאפק.

בכל מקרה, בפעם הבאה שראיתי אותו הוא היה קצת נבוך, והתנהג כאילו לא קרה כלום. עשיתי את אותו הדבר, אבל חשתי עצמו נפגע כאשר הוא לא עשה שום צעד לחזור על החוויה. עם זאת, כמה שבועות לאחר מכן הוא שאל אם הוא יכול להישאר הלילה, אבל הוא לא רוצה סקס. הוא אמר שהוא מרגיש שהוא גרוע מין - הרגעתי אותו אחרת.

הוא גם אמר כי היה למה הוא נסוג ממני לאחר הניסיון הראשון. הוא נשאר כל אותו סוף השבוע, אבל שום דבר מיני קר.

בפעם הבאה שראיתי אותו, הוא פעל קצת קריר כלאחר יד, ואני חש עצמו נפגע שוב. הוא לא היה ידידותי בכלל. כמה שבועות לאחר מכן, נתתי לו טרמפ הביתה והוא נישק אותי בתשוקה. הכימיה המינית הייתה מדהימה בינינו, והוא בקש ממני לא לנשק אותו ככה כמו שהוא לא יכול להתרחק ממני! הרגשתי שאני ממש מופעל.

לבסוף בסוף השבוע, אחרי כמה משקאות בפאב, הוא שאל אם הוא יכול להישאר שוב והפעם היה לנו סקס נהדר. הוא היה מלא חיבה ואמר שהוא באמת אהב אותי. הוא יצא הבוקר כי בסדר לגמרי, אבל באותו הערב שכולנו נפגש שוב, וזה היה נורא.

הוא כמעט התעלם ממני, לא היה חם או ידידותי, וכל הזמן אמר שהוא רוצה למצוא אישה האידיאלית שלו. הרגשתי כאילו מישהו סטר לי בפנים, זה היה כאילו הוא מנסה לפגוע בי בכוונה. איך יכול מישהו שהיה כל כך אוהבות וחם כי אותו שינוי היום כל כך הרבה בעוד כמה שעות!

הוא סיפר חבר שלי בערב הקודם שהוא העריץ אותי, אבל לא יכול לקחת את הדברים עוד יותר בגלל האקסית שלו. הוא לא יוצא איתה, אבל הוא עשה לפני כמה חודשים, ומקווה שהיא תצא זוגה בשבילו. הוא גם אמר לי שהוא מפחד לפגוע בי כמו הייתי חבר טוב, ושאם האישה הזאת עזב בן זוגה הוא כנראה ישליך אותי בשבילה. עם זאת, הוא עדיין נחלש ועשה איתי אהבה. אני מרגיש פגוע מאוד. הוא כאילו הוא שני אנשים שונים.

אני ממש אוהב אותו ולא יכול להבין מדוע הוא מתייחס אליי ככה. למה הוא מתנהג ככה? אני מרגיש מאוד כועס חשק לדבר איתו על זה, אבל לא יודע אם אני צריך. כי הלכתי כל כך הרבה זמן בלי סקס, אני רוצה לפצות על זמן אבוד. עם זאת, נראה מחיר גבוה לשלם על זה!

תשובה

דוד כותב:

אני חושש כי לאורך השנים אנחנו נתקלים זה סוג של התנהגות גברית שוב ושוב.

זה מסוג הדברים שהרבה בחורים לעשות, אבוי, ואתה לא יכול לשנות את זה. אבל בינתיים יש לזכור שזה לא אשמתך.

עצתי לך הוא גיר המפגש הזה עד ניסיון, ואולי להיות שמח שעשה הוכיחו את עצמך כי אתה עדיין יכול ליהנות מסקס מאוד.

כעת אתה בן 43, ואתה רק לצאת יחסים כי נמשך מאז שהיית 32. זה היה נסער קולוסאלי בחייך! אז הדבר האחרון שאתה רוצה ברגע זה הוא עוד צרות. אני מציע לך לנטוש איש הסורר הזה לגמרי, ולעשות מאוד ברור לו כי עשית זאת.

לאחר מכן, במשך ששת החודשים הבאים, אתה צריך רק לדאוג לעצמך ולהימנע מכל הסתבכויות רגשיות. כאשר אתה בסופו של דבר לחזור על מי מנוחות, יהיו המון זמן לסקס ורומנטיקה. אתה נשמע כיף טוב, ואני מאחל לך את כל הטוב ביותר עבור העתיד.

כריסטין מוסיף:

אני חושב שאני נוטה לשפוט בחור עני זה מעט פחות בחומרה, כי זה ברור שיש לו בעיות אמיתיות משלו. עם זאת, זה לא עוזר לך!

שלי לקחת על התרחיש הזה הוא שהאיש הזה דפוק באמת על האישה האחרת, ואף על פי שהוא נמשך ברור לך, וחלק ממנו רוצה להעניש אותך בגלל שאתה לא שלה. אני יודע שזה לא כל כך הגיוני, אבל אוהב ומשיכה מינית יכולה להפוך משטה בכולנו. למעשה, לעתים קרובות אני חושב שלהיות מאוהב יש הרבה מן המשותף עם טירוף!

לכן, העצה הטובה ביותר שלי אליך היא ללכת משם.

אין להשאיר לשים את עצמך במצב שבו הוא יכול לנשק אותך או לעשות איתך אהבה. להשאיר אותם לבד.

אתה אומר שחפשת יחסים קלילים לפני פגישת מישהו רציני. ובכן, זה לא באמת כזה. זה הרבה יותר מדי כבד. יש המון בחורים שם בחוץ, אשר רוצים לבלות בנעימים עם מישהו מחפש כיף. אז לפתוח את העיניים ואתה תמצא אותם.

עם זאת, אני חושב שדוד הוא נכון, ושהוא יעשה לך טוב יש כמה חודשים לעצמך - רק עושה דברים מעניינים קלילים בלי סקס או אהבת הזנת המשוואה. אבל איכשהו, אני לא בטוח שאתה הולך לקחת את החלק הזה של העצה שלנו!

בכל מקרה, בואו הבחור הזה לברר את ראשו. ולתת לו מרחב רחב. ברגע שאתה להפסיק לתהות אם משהו עומד לבוא על כך, אתה תשחרר את עצמך להבחין בחורים אחרים פחות מסובכים שמחפשים אותו הסוג של כיף כמו שאתה.

אגב, אם אתם מתכננים לשחק בשדה קצת, בבקשה, בבקשה, בבקשה לתרגל מין בטוח. הדבר האחרון שאתה צריך כרגע הוא תינוק מאוחר, או מחלת מין כמו כלמידיה - אשר היא כל כך נפוצה בשנת 2007.