Berth

גושי בליטות נגעים בעור - הסרה

מה זה?

טיפול פרטי

יש לך גוש או סימן או פגם אשר גורם צרות או דאגה.

גושי בליטות נגעים בעור - הסרה. לאחר andndash; בבית חולים.
גושי בליטות נגעים בעור - הסרה. לאחר & ndash; בבית חולים.

ישנן שלוש סיבות טובות על כך את הפיסה נלקחת החוצה. ראשית תוכל להשתחרר מן הסימפטומים. שנית, הוא כבר לא יהיה שם כדי לדאוג לך. שלישית, אנו יכולים לבחון את החתיכה תחת מיקרוסקופ כדי לברר בדיוק מה זה.

המבצע

אתה יכול לתת מקומי או בהרדמה כללית. הבחירה תלויה מה המנתח שלך חושב שזה הכי טוב.

לאחר הרדמה כללית אומר שאתה תהיה ישן לחלוטין במהלך המבצע.

לאחר הרדמה מקומית אומרת שאתה תהיה ער במהלך המבצע, אתה תרגיש שמשהו קורה באזור שאתה מופעל על, אבל אתה לא מרגיש שום כאב.

היצירה היא לחתוך החוצה באמצעות חתך באורך מתוכנן לעזוב את הצלקת הטובה ביותר האפשרית לאחר מכן. במידת האפשר זה אומר שימוש קווי עור טבעיים וקמטים. שיער ייתכן שיהיה צורך גילח. הפצע סגור ולאחר מכן, בדרך כלל עם תפרים.

אתה יכול לעזוב את בית החולים באותו היום בדרך כלל.

חלופות כלשהן?

אם תשאיר את הדברים כפי שהם, הבעיה לא נפתרה. זה עלול להחמיר.

זריקות, לייזרים, כויה, והטיפול התרופתי לא יהיה טוב כמו ניתוח. אתה לא צריך שום דבר יותר מאשר מבצע קטן זה בשלב זה.

לפני הניתוח

להפסיק לעשן לרדת במשקל שלך אם אתם סובלים מעודף משקל.

אם אתה יודע שיש לך בעיות עם לחץ דם וללב, או הריאות שלך, לשאול רופא המשפחה שלך כדי לבדוק כי אלה נמצאים תחת שליטה.

בדוק שיש לך קרוב משפחה או חבר אשר יכול לבוא איתך לבית החולים לקחת אותך הביתה.

תביא את כל הטבליות והתרופות שלך איתך לבית חולים.

במחלקה, תוכלו להיבדק על מחלות העבר יצטרך בדיקות מיוחדות כדי לוודא שאתה מוכן היטב וכי אתה יכול לקבל את המבצע כמו בבטחה ככל האפשר

תוכל לעבור את הניתוח הסביר אלייך יתבקש למלא טופס סכמת ניתוח. לפני שתחתום על טופס ההסכמה, לוודא כי אתה מבין היטב את כל מידע שניתן לכם לגבי בעיות הבריאות שלך, הטיפולים האפשריים והציעו וכל סיכונים פוטנציאליים. אל תהסס לשאול שאלות יותר אם הדברים אינם ברורים לחלוטין.

כל רקמות כי יוסרו במהלך המבצע יישלחו לבדיקות כדי לעזור לתכנן את הטיפול המתאים. כל רקמה הנותרת כי שנשארה לאחר הבדיקות תיפסל.

לפני הניתוח וכחלק מתהליך ההסכמה, ייתכן שיתבקש לתת אישור לכל חתיכות "שנשארו" לשמש למחקר רפואי אושרו על ידי בית החולים. זה תלוי אך ורק בך כדי לאפשר זאת או לא.

חולים רבים כיום להפעיל מרפאות preadmission מיוחדות, שבו אתה מבקר כשבוע לפני המבצע, שבו בדיקות אלה יבוצעו.

אחרי - בבית החולים

אם היה לך הרדמה כללית אתה אקפוץ." תוך 15 דקות. הרדמה כללית יגרום לך איטי, מסורבל שכחן במשך כ 24 שעות. אל תקבלו החלטות חשובות, לנהוג במכונית, השתמש מכונות, או אפילו להרתיח מים במהלך אותה תקופה. אם היה לך הרדמה מקומית בלבד תוכל להיות ער לחלוטין ולהתריע לאורך כל דרך.

הרדמה מקומית תתפוגג אחרי שעה או שעות, כך הפצע בהדרגה מקבל לא נוח. קח אקמול מוקדם לשלוט שום כאב.

מרגיש בתוך הפצע עשוי לחזור מהר לאחר הרדמה כללית, כך שאתה צריך להיות מוכן לקחת משככי כאבים בתוך שעה. האחיות תיתנה לך אספקה ​​של משככי כאבים. הפצע צריך להיות רק על כאב-חינם בתוך יום או יומיים.

הפצע יכול להיות תפרים אשר צורך להסירו או תפרים אשר להתמוסס. ייתכנו רוטב או בלי רוטב.

אתה תהיה אמרת על סידורי פצע משלך. ייתכנו כמה חבורות סגולות מסביב לפצע המשתרע כלפי מטה על ידי כוח הכביד ומתפוגג לצבע צהוב לאחר 2 עד 3 ימים. זה לא חשוב.

ייתכנו כמה נפיחות של העור שמסביב אשר משפר גם 2 עד 3 ימים. ניתן לשטוף את אזור הפצע ברגע ההלבשה הוסרה. סבון ומים ברז חם הם לחלוטין נאותים. מים מלוחים הוא לא הכרחי.

אתה יכול להתקלח או להתרחץ לעתים קרובות ככל שאתה רוצה, אבל מנסה לשמור על יבש הפצע באזור עד התפרים לצאת או, אם יש לך תפרים כי להתמוסס, במשך 7 עד 10 ימים לאחר הניתוח.

חולים מסוימים לארגן את מחאה כשבוע אחרי שתעזבו חולים. אחרים לעזוב לבדוק קופצים אל הרופא הכללי. תינתן לך את התוצאות של בדיקות מיקרוסקופ מעבדה. האחיות יעצו על הערות חולות, תעודות וכו '

סיבוכים אפשריים

סיבוכים הם יוצאי דופן, אלא מוכרים במהירות מטופל על ידי צוות הכירורגים וסיעוד. אם אתה חושב כי כל זה לא טוב, שאל את האחיות או רופאים.

הדימום עלול להופיע נפיחות מתחת לעור או על ידי הדם מגיע דרך ההלבשה. זה יכול לקרות ב -12 השעות הראשונות. קבל ייעוץ מהרופא שלך מיד. רוב הזמן את הדימום נעצר על ידי יישום כמה לחץ נוסף על הפצע. במקרים מסוימים, ייתכן שתצטרך ניתוח נוסף כדי לעצור את הדימום.

זיהום הפצע הוא לפעמים לראות. זה מתיישב עם טבליות אנטיביוטיקה אחרי שבוע או שבועיים. אם הזיהום הוא חמור יותר, תצטרך לחזור לבית חולים ויש להם את זה מטופל באמצעות אנטיביוטיקה תוך ורידית - דרך צינורית פלסטיק קטנה להציב וריד בזרוע.

הפצע אינו חזק מספיק כדי לקחת מכות או טיפול גס ל -2 עד 3 שבועות. תיזהר עם זה במהלך הזמן הזה. מדי פעם יש טלאי תחושה בעור סביב הפצע אשר להשתפר אחרי 2 עד 3 חודשים. הפצע עלול לקחת עד שנה כדי באמת לרכך לדעוך.

לעיתים נדירות יש עיבוי בתוך הפצע כי נמשך זמן רב יותר.

עצה כללית

קבל ציטוט

כדי לקבל הצעת מחיר עבור ניתוחים קוסמטיים להשלים טופס הפנייה שלנו ואנו נעביר את בקשתך שלושה ספקים באזור שלך.

ניתן גם לחפש במאגר הנתונים שלנו כדי למצוא מומחה פרטי.

המבצע הוא קטין אחד, והתוצאות הן מאוד טובות. אנו מקווים הערות אלו תעזורנה לך דרך הפעולה שלך. הם מדריך כללי. הם אינם מכסים הכל. כמו כן, כל בתי החולים ו המנתחים להשתנות קצת.

אם יש לך שאלות או בעיות, אנא שאל את הרופאים או אחיות.